درباره ما

فروشگاه اینترنتی جینگوبینگو در سال 1397 کار خود را در زمینه تجارت الکترونیک آغاز نموده است . هدف از ایجاد یک فروشگاه اینترنتی دیگر علی رغم وجود سایر فروشگاه ها در این حوزه این بوده است که جینگوبینگو معتقد است کاربران ایرانی آنچنان که شایسته ی آنهاست از این حوزه بهره مند نشده اند.

  • ما برآنیم تا خدماتی به مردم عزیز کشورمان ارائه کنیم که نظیر آن در هیچ یک از فروشگاه های اینترنتی داخلی و گاها خارجی دیده نشده است.
  • برای فروشگاه جینگوبینگو در اولویت ، رضایت مشتری در جایگاه به خصوصی قرار داده است ، چرا که کسب رضایت شما عزیزان افتخاری برای فروشگاه ما به ارمغان خواهد آورد.
  • ما معتقدیم کالاهایی که برای عرضه به شما در وبسایت انتشار می دهیم باید کیفیت لازم را دارا باشد از همین رو سعی بر تهیه کالای با کیفیت و مرغوب می نماییم.
  • قیمت گذاری : دغدغه بسیاری از مردم در وضعیت اقتصادی ای که برای کشور عزیزمان اتفاق افتاده است بحث قیمت است. تیم های متخصص جینگوبینگو برای حل این مشکل و ارائه راهکاری برای قیمت گذاری روی محصولات بارها و بارها با یکدیگر به بحث و گفت و گو می پردازند تا بهترین و مناسب ترین قیمت را برای کاربران و عرضه به بازار ارائه کنند.

همراه با جینگوبینگو باشید تا از کارهایی که در دست انجام داریم متعجب شود…

  • کانال های ارتباطی سریع و کار آمد :صفحه ارتباط با ما ، ایمیل ([email protected]) ، شماره تلفن (09911226698-09059273264)  و آدرس شرکت است

فروشگاه سعی داشته و دارد که در حوضه های فعالیت خود به صورت تخصصی وارد شده و تمامی بخش های فروشگاه ، کالای مورد نیاز مشتری را تامین میکند این امر موجب شده که فروشگاه در قسمت هایی همچون پوشاک و مد ، نقشه مهمی ایفا کند . جینگوبینگو در قسمت قیمت گذاری نیز تلاش کرده که کالاهای با کیفیت را با قیمت مناسب ارایه نماید تا مشتری در عین رضایت از سهولت در خرید ، از قیمت مناسب محصولات نیز راضی باشد

ادرس: ارومیه – سه راه باکری

تلفن: 09911226698 – 09059273264

ایمیل : [email protected]

طراحی وبسایت در تبریز و سئو سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ پارماتیک