اینستاگرام فالوور و لایک جعلی را پاک میکند

اینستاگرام فالوور و لایک جعلی را پاک میکند

اینستاگرام قصد حذف فالوور و لایک جعلی را به صورت فعال تر دارد. اینستاگرام به عنوان بخشی از سیاست جدید خود، شده هرگونه درخواست فالوور و لایک که از طریق سایر برنامه ها و ربات ها انجام شده است را به دلیل نقض شرایط استفاده از این شبکه اجتماعی، حذف خواهد کرد.

طبق گفته اینستاگرام، برای شناسایی حساب هایی که از ربات های فالوور استفاده میکنند، از ابزارهای پیشرفته یادگیری ماشین بهره می برد و به کمک آن درخواست فالوور، لایک و نظرات که به طور خودکار ارسال شده است را حذف میکند. هر حساب کاربری که از سایر برنامه ها و ربات ها برای افزایش معروفیت خود استفاد میکند، برای اینستاگرام شناسایی میشود و تمامی فعالیت های آن حساب کاربری را، جعلی تلقی کرده و حذف میکند. همچنین در صورت به خطر افتادن امنیت حساب کاربری آنها، توسط این برنامه ها و ربات ها، اینستاگرام کاربر را مجبور به تغییر رمز عبور خود میکند.

همانطور که اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم برای معرفی و فروش بیشتر کسب و کار ها و برندها شناخته میشود، استفاده حساب های کاربری از برنامه های شخص ثالث و ربات ها برای افزایش غیرواقعی محبوبیت خود، بیشتر شده است. نیویورک تایمز در این هفته درباره پدیده ای که به عنوان ”نانو اینفلوئنسر”یا افرادی که در حدود ۱۰۰۰ فالوور دارند، و در حال فعالیت و تبلیغات محصولات تولیدکنندگان هستند که در قبال این تبلیغات، به رایگان آن محصول را دریافت میکنند، گزارشی تهیه کرده است.

بیشتر بخوانید: خرید خانه در استانبول ترکیه

اگرچه اینستاگرام از گذشته، حساب های جعلی را حذف می کرده است اما تا قبل از این اقدامی علیه لایک های جعلی انجام نداده بود. با توجه به بیانیه بخش رسانه اینستاگرام، این پلتفرم در نظر دارد اقدامات بیشتری در برابر فعالیت های جعلی در هفته های آینده انجام دهد.

گاز هلیوم بلای جان آیفون و اپل واچ

برای مشاهده اخبار جدید با ما همراه باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *