ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

چند گام تا افزایش فالوور

اینستاگرام جزو اپلیکیشن ها و برنامه های بسیار محبوب در سر تا سر دنیا به شمار می رود و مخاطبان و استفاده کنندگانی میلیونی دارد و جالب است بدانید که ایران نیز با حدود ۲۲ میلیون نفر که عضو این شبکه اجتماعی هستند، هفتمین رتبه نصب این برنامه را در جهان دارد. امروزه اینستاگرام در ایران رواج بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از مردم از این شبکه اجتماعی برای ارتقا کار و فعالیت های اجتماعی شان بهره می گیرند. به هر حال فرقی نمی کند که شما برای استفاده شخصی یا برای فعالیت تجاری و جذب مشتری از اینستاگرام استفاده می کنید، آنچه مهم است افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است. در این بخش از تکنیک هایی برای افزایش فالوور و لایک بیشتر در اینستاگرام برای تان شرح می دهیم تا بتوانید پیج خود را با افزایش بازدید و مخاطب رو به رو کنید و از حضور در فضای مجازی و افزایش فالوور پیج خود لذت ببرید.

ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام
ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

 

بیشتر بخوانید : اینستاگرام فالوور و لایک جعلی را پاک میکند

شناسایی هدف از حضور در اینستاگرام

آن دسته از افرادی که از اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی به عنوان تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند و از این طریق کالا یا خدمات خود را معرفی کنند باید تبلیغ خود را هدف گذاری کنند و از این شاخه به آن شاخه نپرند تا طرفداران شان گمراه نشوند و مخاطبان خاص حرفه خود را بیابند و از این طریق لایک بگیرند و با افزایش فالوور پیج خود رو به رو شوند. این گروه از افراد باید تخصصی و حرفه ای کار کنند و دقیقا بدانند از کجا باید معرفی فعالیت شان را شروع کنند و مقصد شان کجاست .

اما افرادی که شبکه های اجتماعی را برای کسب و کار خود استفاده نمی کنند و به دنبال جذب افزایش فالوور و لایک بالا هستند، توصیه می کنیم وضعیت دوستان خود را در اینستاگرام دنبال کنند و به صفحه شخصی دوستان بیشتر اهمیت دهند و عضو فعالی برای آن ها باشند تا آنان نیز شما را بیشتر لایک کنند و رفتار متقابلی داشته باشند.

دانستنی های خرید فرش

 

ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام
ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

ترفند ها و روش هایی کاربردی برای افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام

رعایت ارتباط دو سویه در فضای مجازی

شبکه اجتماعی یک ارتباط دوسویه و تعاملی است پس باید در آن با فالوورهای تان ارتباط و تعامل برقرار کنید و جواب کامنت های آنان را با دقت و سریع بدهید زیرا بدون چنین ارتباط و تعاملی نمی توانید انتظار افزایش فالوور را داشته باشید چرا که رفتار ها در فضای مجازی نیز همچون حقیقت، دو سویه است و در صورتی که افراد شاهد بی توجهی شما باشند دیگر رغبتی به دنبال کردن پیج تان نخواهند داشت.

اشتراک مطالبی مفید برای افزایش فالوور

اگر در صفحه دوستان خود با یک ویدیو جالب و یا متن و تصویر جذاب و زیبا برخورد داشتید ، از دوست تان اجازه بگیرید و این مطلب را به اشتراک بگذارید. به اشتراک گذاشتن این مطالب یا ویدئو ها نشان دهنده این است که شما با دقت صفحه دوست خود را دنبال می کنید و به محتوای آن علاقمند هستید. مطمئن باشید با این کارتان دیگران نیز به مطالب شما دقت بیشتری خواهند کرد و مطالب مفید صفحه شما را با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت و اگر این امر را با ذکر منبع انجام دهند، پیج شما برای سایرین نیز معرفی می شود و در صورتی که پس از دیدن پیج شمامایل به دنبال کردن باشند آن را فالو می کنند و بعد از گذشت مدتی می بینید که همین مسئله سبب افزایش فالوور و لایک در پیج شما شده است.

بیشتر بخوانید : پرچم دار جدید سامسونگ با 6 دوربین و پشتیبانی از تکنولوژی 5G

توجه به محتوای ارسالی برای افزایش فالوور

برای افزایش فالوور لازم است تا به کپشن ارسالی خود در هر پست، دقت ویژه ای داشته باشید و اندکی وسواس به خرج دهید. متن و تصویری را به اشتراک بگذارید که غیراخلاقی یا مغایر با فرهنگ و دیدگاه های هواداران و دوستان تان نباشد و هرگز بدون فکر و با عجله چیزی را به اشتراک نگذارید و نسبت به هر چیزی که به اشتراک می گذارید حساس باشید و سلیقه و دیدگاه های افرادی که پیج شما را دنبال می کنند در نظر بگیرید تا بتوانید از این راه نیز لایک های پیج خود را بالا ببرید و با افزایش فالوور رو به رو شوید.

رمان پسر بهشت پارت 153 تا 156 | کتاب رمان وحشی

 

ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام
ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

پیجی مفید داشته باشید تا امکان افزایش فالوور پیج تان زیاد شود

اگر از طریق شبکه های اجتماعی کسب و کاری راه انداخته اید و توانسته اید تبلیغات شرکت ها و موسسات متعددی را به دست بیاورید تنها نباید به تبلیغ بپردازید بلکه باید به هواداران و دنبال کنندگان پیج خود بها بدهید و مطالب جذاب و به روز را با آنها به اشتراک بگذارید که اوقات کسالت هواداران تان را پر کند تا آنها به شما وفادار بمانند و حتی اگر بتوانید به خوبی نظرشان را جلب کنید آن ها به خودی خود از دوستان شان نیز دعوت می کنند تا پیج شما را فالو کنند.

برای افزایش فالوور سرگرمی های مهیج را فراموش نکنید

بیشتر افرادی که در شبکه های اجتماعی حضور دارند به دنبال سرگرمی و پرکردن اوقات بیکاری خود هستند، پس سعی کنید اوقات سرگرم کننده و مفیدی را با طرح معما یا بازی هایی در صفحه خود، برای هواداران تان بسازید و یا تصاویری جذاب از طبیعت و معماری یک محله و…به اشتراک بگذارید.شما می توانید هر از چند گاهی یک سرگرمی را در پیج خود قرار دهید و با دوستان تان گپ بزنید و حتی بازی کنید، اگر موفق شوید فضایی صمیمی و دوست داشتنی ایجاد کنید بی شک افراد مختلف از دوستان شان دعوت می کنند و به این شکل موفق خواهید شد تا پیج خود را با افزایش فالوور رو به رو کنید و از این که هر روز بر تعداد تان افزوده می شود، خوشحال باشید.

ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام
ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

به روز باشید تا با افزایش فالوور رو به رو شوید

بیشتر بخوانید : رمان وحشی جلد 5 (پسر بهشت) پارت 30 تا 35

رمان پسر بهشت پارت 9 تا 29 | کتاب رمان وحشی

برای افزایش فالوور هر چه بیشتر و برای ارتقاء کسب و کار باید به روز باشید وهواداران تان را نسبت به آخرین فعالیت های خود باخبر کنید. مثلا اگر شیرینی فروش هستید تصویر آخرین و به روزترین شیرینی های خود را به اشتراک بگذارید و درباره قیمت و محتویات آن برای هواداران تان توضیحاتی ارائه کنید تا به این شکل آن ها هم از حال و هوای شما با خبر باشند و هم از قیمت های روز و انواع مدل های شیرینی تازه و خوش پخت را بهتر بشناسند و آگاهی یابند.

جهت افزایش فالوور باید متفاوت عمل کنید

اگر در چند شبکه اجتماعی به طور همزمان عضو هستید و حضوری فعال دارید، باید محتویات صفحه تان با یکدیگر متفاوت باشد تا بتوانید افراد بیشتری را با خود همراه کنید و لایک بیشتری بگیرید و احتمال افزایش فالوور پیج تان را افزایش دهید. مثلا در یکی از این شبکه ها به معرفی کسب و کارتان و در دیگری به موضوعات مورد علاقه تان بپردازید تا هر نوع مخاطبی را بتوانید جذب کنید.

ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام
ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

برای افزایش فالوور پیجی با صداقت داشته باشید

یک پروفایل دقیق و اصولی و صحیح در صفحه تان بگنجانید تا هواداران بیشتر با شما آشنا شوند و یا اگر در شبکه های اجتماعی به معرفی کسب و کار خودتان پرداخته اید حتما آدرس دقیق و شماره تماس را به آن اضافه نمایید تا هوادارانتان بتوانند با فعالیت شما ارتباط برقرار کنند.

اشتراک گذاری تبریک تولد برای افزایش فالوور

مهم ترین روز زندگی بسیاری از اطرافیان مان روز تولد شان است و مایل هستند تا این روز زیبا و به یاد ماندنی را با دوستان خود جشن بگیرند. مهم ترین تکنیک برای جلب هواخواهان شما این است که روز تولد شان را به یاد داشته باشید و در آن روز مطلب یا ویدئویی را البته به صورت مرتبط و مناسب به مناسبت حضور گرم و شیرین آن ها به اشتراک بگذارید و به آنها تقدیم کنید . این کار حس خوبی را به دوستان تان منتقل خواهد کرد و آن ها را نسبت به شما مشتاق ترخواهد کرد.

چگونه چشم و قدرت بینایی خود را تقویت کنیم؟

هشتگ های محبوب و افزایش فالوور

هشتگ ها نقش تعیین کننده ای در اینستاگرام ایفا می کنند و درست به همین علت دیگر تقریبا پستی نمیبینیم که در کپشن آن، هشتگی ذکر نشده باشد. هشتگ ها می توانند بسیار قوی عمل کنند و به راحتی می توانید با استفاده همیشگی از هشتگ، پیج خود را با افزایش فالوور مواجه کنید چون در اینستاگرام هشتگ ها نقش مهمی در دیده شدن عکس ها و پست های شما دارند. هشتگ ها به سایر کاربران کمک می کنند که شما را پیدا کنند و احتمال افزایش فالوور و  لایک در اینستاگرام شما بیشتر می شود.

هرچه بیشتر از هشتگ ها استفاده کنید، میزان بازدید تصاویر و ویدیو های شما نیز بیشتر خواهد شد. البته دقت داشته باشید که مبنای شما برای استفاده از هشتگ ها باید ارتباط آن هشتگ با موضوع پست و عکس شما باشد و در غیر این صورت می تواند مخاطب هشتگ را گمراه کند و در نگاه دیگران، پیج شما غیر حرفه ای به نظر بیاید.

ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام
ترفند هایی برای جذب فالوور اینستاگرام

انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست

برای افزایش فالوور لازم است تا پست های شما بازدید کنندگان بیشتری داشته باشد. عکس های تان را کمی بعد از زمان شام که افراد در حال وبگردی هستند پست کنید و یا تصاویرتان را در موقعیت های ویژه مثل عیدها، نوروز و شب یلدا، مناسبت های ملی و مذهبی پست کنید تا با افزایش فالوور رو به رو شوید و پست های تان بیشتر دیده شود و لایک بخورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *