ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

خرید ملک در آلمان | راهنمای اخذ اقامت از طریق ملک

Kharide-melk-germany-indicator
ب

احتمالا هم اکنون با انبوهی از سوالات مختلف در زمینه خرید ملک در آلمان و یا خرید خانه در آلمان، سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک، خرید آپارتمان در آلمان، قیمت خانه در آلمان، اجاره ملک در آلمان و یا اجاره خانه در آلمان، شرایط اخذ اقامت کشور آلمان، قوانین خرید ملک در آلمان، خرید املاک و غیره، در ذهنتان مواجه هستید. از آنجا که کشور آلمان قلب اقتصادی اروپا بوده و یکی از بهترین کشور های این قاره از لحاظ آب و هوایی است، خرید خانه در این کشور چه از لحاظ سرمایه گذاری و چه از لحاظ زندگی، یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود. اگر قصد مهاجرت به آلمان و خرید خانه در کشور آلمان را دارید مطالعه این مقاله انتخاب درستی برای شما بوده و پیشنهاد میکنیم آنرا کامل مطالعه کنید.

تماس با مشاوران خرید ملک

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

 

درباره کشور آلمان

کشور آلمان با جمعیت 84 میلیونی خود، برترین کشور قاره اروپا از لحاظ جمعیتی است (البته صرف نظر از روسیه). پایتخت آلمان شهر برلین بوده که این شهر به همراه شهرهای مونیخ، فرانکفورت و هامبورگ، پایه های اقتصاد و قدرت جمهوری فدرال آلمان را تشکیل می دهند. این کشور را قلب اقتصادی اروپا می نامند تا جایی که حتی مقر بانک مرکزی اروپا نیز در این کشور و در شهر فرانکفورت قرار دارد.

خرید خانه در آلماناین کشور شامل 16 ایالت است که بزرگترین شهرهای آن برپایه جمعیتی به شرح ذیل می باشد:

 • برلین
 • هامبورگ
 • مونیخ
 • کلن
 • فرانکفورت
 • اشتوتگارت
 • دوسلدورف
 • لایپزیش
 • دورتموند

کشور آلمان با کشورهایی دانمارک، لهستان، چک، اتریش، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ و هلند دارای مرز مشترک می باشد. البته آلمان از شمال نیز به دریای شمال و دریای بالتیک منتهی می شود.

خرید ملک در آلمانآلمان جزو سبزترین کشورهای قاره اروپا است به طوری که سرتاسر مساحت این کشور پوشیده از کوه های سرسبز و جنگل ها و دشت های خرم بسیار وسیع و فراوان است. همین مسئله نیز باعث شده است که آب و هوای این کشور، تبدیل به یک آب و هوای بسیار مطبوع و دلنشین شود. اینها و دلایل بسیار دیگری باعث شده است تا زندگی در آلمان بسیار با کیفیت و دوست داشتنی باشد.

وضعیت ایرانیان در آلمان

بر اساس آخرین آپدیت وبسایت استاتیستا که در سال 2019 اتفاق افتاده است، جمعیت اتباع ایرانی در آلمان در سال 2019 با رشدی 11365 هزار نفری، به 121825 نفر رسیده است. همین مهاجرت سالانه حدود 10هزار ایرانی نیز می تواند گواهی بر مناسب بودن شرایط کشور آلمان برای ایرانیان جهت خرید ملک در کشور آلمان باشد.

از طرفی بر اساس محاسبات جدی ای که مرکز آمار فدرال آلمان در سال 2018 در این زمینه انجام داد. جمعیت ایرانی حاضر در آلمان چیزی حدود 237000 نفر تخمین زده شده است. به نظر این منبع آماری قابل ارجاع تری را دارا است.

البته لازم به ذکر است که این رقم ها منهای ایرانیانی است که توانسته اند تابعیت دائم کشور آلمان را کسب کرده اند.

بیشتر تبعه ایرانی ساکن آلمان در 4 شهر هامبورگ، برلین، فرانکفورت و کلن اقدام به خرید خانه در آلمان و یا اجاره خانه در این کشور کرده و زندگی می کنند. بر اساس تجربه می توان گفت که آلمان جزو کشورهایی است که ایرانیان به راحتی در آن می توانند یکدیگر را پیدا کرده و ارتباطی اجتماعی را ایجاد کنند.

وضعیت خرید ملک در آلمان

آلمان با ترکیبی هماهنگ و سنتی از شهر های کوچک و قرون وسطایی و مراکز بزرگ سیاسی و بزرگ مالی شناخته می شود. این کشور علیرغم داشتن نقاط روشن و تاریک بسیار در تاریخ خود، به یک پیشگام خلاق در زمینه های تجارت، علم و هنر تبدیل شده است.

این کشور در مقایسه با سایر کشورها به خصوص کشورهای هم رده خود مانند فرانسه، به ارزان و مناسب بودن قیمت خرید املاک و مستغلات دز آلمان مشهور است. اگر قصد خرید خانه در آلمان را دارید، نباید ملک های لوکس این کشور به خصوص در پایتخت پرجنب و جوش این کشور یعنی برلین را از دست دهید.

شهر های دیگر نیز همانند برلین دارای آپارتمان های لوکس با قیمت مناسب و محبوب هستند.

خرید ملک در آلمان با بودجه های مختلف

خرید خانه لوکس در آلمان، خرید آپارتمان زیبا در آلمان و خانه های مجلل در مونیخ آلمان، پایتخ ایالت بایرن، ویلا های بزرگ پوتسدام، آپارتمان ها با طراحی های فوق مدرن در دورتموند، کلن و یا دوسلدورف، علاوه بر اینکه اتباع آلمانی بسیاری خواهان آنها هستند، در سرتاسر جهان مورد تقاضا هستند. luxuryestate

خرید خانه در آلمان | خرید خانه لوکس در آلمان | خرید خانه لاکچری در آلمانالبته اگر توانایی خرید ملک در آلمان را ندارید می توانید مانند اکثریت مردم این کشور اقدام به اجاره نشینی کنید. اجاره خانه در آلمان شرایط بسیار مناسب و استثنایی را به همراه قیمتی مناسب دارد. به طوری که هرکسی چه در داخل و چه در خارج از این کشور به راحتی می تواند اقدام به اجاره خانه در این کشور کند.

همانطور که گفتیم، اگر توانایی خرید خانه لوکس در آلمان را ندارید، شما می توانید خانه های ارزان قیمت و مناسبی را نیز در آلمان تهیه کنید.

وام خرید ملک در آلمان

البته گفتن این نکته مهم است که دولت و بانکهای آلمان بهترین تسهیلات را برای خرید خانه درآلمان، چه خریدار داخلی و چه خارجی، در نظر می گیرد.

وام های 25 تا 35 ساله با نرخ حداقل 2 درصد که واقعا به نوبه خود استثنایی است. البته این بهره نیز فقط برای 5 سال اول در نظر گرفته می شود که بسیار بسیار قابل توجه است.

اخذ تابعیت از طریق خرید ملک در آلمان

متاسفانه باید این خبر بد را به شما بدهیم که امکان اخذ تابعیت دائم کشور آلمان از طریق خرید ملک وجود ندارد. به طور کلی می توان گفت شما در اروپا می توانید فقط در کشورهای پرتغال، یونان ، اسپانیا و همچنین ترکیه از طریق خرید ملک اقدام به اخذ تابعیت دائم اروپا کنید. اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه نیز امروزه توجه بسیاری از افراد را جذب کرده و می توانید به راحتی شهروندی ترکیه را نیز دریافت کنید.

خرید ملک در آلمان | اخذ تابعیت از طریق خرید ملک در آلمانالبته این نکته را هم بگوییم که تنها یک راه وجود دارد تا بتوانید از این طریق اقدام به اخذ اقامت دائم در آلمان کنید. آن هم در صورتی است که شما بتوانیم عمل خود یعنی خرید خانه را به عنوان یک طرح تجاری در کشور آلمان به تایید دولت برساند که خود پروژه ای تقریبا شکست خورده است.

البته احتمال این تا حدودی وجود دارد که بتوانید از طریق سرمایه گذاری روی پروژه های ساخت ملک در کشور آلمان بتوانید رضایت دولت این کشور را جلب کرده و درخواست اقامت دائم را به آنها ارائه دهید.

در غیر اینصورت باید از طرق دیگری اقدام به اخذ اقامت دائم کشور آلمان کنید. کار، سرمایه گذاری، ثبت شرکت از جمله این روش ها هستند که شما می توانید از طریق آنها تابعیت آلمانی خود را بر حسب شرایط و مراحل اخذ کنید.

اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشور آلمان

حداقل هزینه مورد نیاز جهت اخذ اقامت آلمان با سرمایه گذاری، سرمایه گذاری مبلغ 350000 یورو در شرکت ها و کمپانی های دولتی کشور آلمان است. در این صورت است که شما اجازه اقامت 3ساله در کشور آلمان را خواهید داشت. پس از آن است که می توانید با تمدید این مجموز، اقامت خود در کشور آلمان را بلند مدت و یا دائمی کنید.

می توان گفت که کسانی می توانند به راحتی اقام به اخذ اقامت کنند که فعالیت آنها در کشور آلمان به طوری کلی سودی برای اقتصاد این کشور داته باشد.

به طور کلی نحوه اخذ اقامت هر فرد بسته به شرایط خود متغیر است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با یک مشاوره درست و انتخاب نماینده و یا وکیل مجرب پا در این مسیر بگذارید.

اخذ تابعیت کشور آلمان از طریق سرمایه گذاریبه همین دلیل کارشناسان ما آماده هستند تا بر حسب شرایطی که دارید بهترین راه ها را برای اخذ اقامت دائم  و خرید ملک در کشور آلمان را به شما نشان دهند. هم اکنون می توانید از طریق تماس با ما از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. اگر قصد مهاجرت، به خصوص مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک را دارید این فرصت طلایی را هرگز از دست ندهید.

قیمت خرید ملک در آلمان و یا قیمت خرید خانه در آلمان

همانطور که گفته شد، خرید خانه در آلمان بسیار مقرون به صرفه تر از سایر کشورهای اروپایی هم رده است به طوری که متوسط قیمت خانه در آلمان و یا قیمت ملک در آلمان چیزی مابین 1500 تا 2500 یورو است.

البته لازم به ذکر است که قیمت خانه لوکس در آلمان نیز بسیار قابل توجه است. حداقل قیمت برای خرید این نوع خانه های از 6-7 هزار یورو آغاز می شود. به عنوان مثال گرانترین خانه معامله شده در برلین، پایتخت آلمان، با قیمت 19000 یورو در هر متر بوده که رقم قابل توجهیی است. در هامبورگ نیز خانه هایی وجود دارند که با قیمتی در حدود 20000 یورو در هر متر معامله می شوند.

قیمت خرید املاک در آلمان

اما طبق معمول مانند هر کشور دیگری قیمت ملک در مناطق مختلف و در شهر های مختلف متفاوت است. کشور آلمان نیز از این قاعده مستثنا نیست. در زیر قیمت خرید ملک در آلمان آنهم در گرانترین قسمت های 7 کلانشهر برتر کشور آلمان مشاهده می کنید.

شهر نام منطقه قیمت هر متر مربع
مونیخ Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt 11.870  €
فرانکفورت Westend-Süd 7.420  €
هامبورگ Harvestehude 7.310  €
برلین Dahlem 5.380  €
اشتوتگارت Stuttgart-Nord 5.090  €
دوسلدورف Oberkassel 4.990  €
کلن Altstadt-Süd 4.570  €

مراحل خرید ملک در آلمان

این یک باور عمومی است که آلمانی ها به طور کلی ترجیح می دهندبه جای خرید املاک و مستغلات در آلمان، خانه اجاره کنند.

بدین ترتیب است که امروزه خرید و فروش ملک در آلمان، که یکی از پایدارترین کشورهای اروپا برای سرمایه گذاران است، بسیار سودمند است. نرخ پایین بهره و این واقعیت که بسیاری از آلمانی ها به دنبال خرید خانه نیستند، فرصتی از دست ندادنی را برای سرمایه گذاران فراهم آورده است.

از طرفی نیز آلمان نرخ بیکاری بسیار بسیار کمی دارد. نرخ بیکاری کشور آلمان در ژوئن سال 2020 به میزان 6.2 درصد رسیده است. یعنی از هر 100 نفر فقط 6 نفر بیکار است. با این وجود، دیدن تابلو “فروشی” جلوی خانه ها امکان پذیر نیست. زیرا برای خرید خانه در آلمان، خریدملک در آلمان و یا خرید آپارتمان در آلمان بیشتر توسط آژانس های املاک و مستغلات فروخته می شوند.

خرید ملک در آلمان | نرخ بیکاری در کشور آلمان

در نهایت فرآیند زیر شامل 6 مرحله ای است که عموما هرکسی که قصد خرید خانه را دارد باید از آنها عبور کند:

بررسی بودجه و وام خرید خانه در آلمان

همانطور که قبلا گفتیم بانک های آلمان تسهیلات استثنایی را برای کسانی که متقاضی خرید ملک در المان هستند دارند. در ابتدا شما باید یک سنجشی در مورد میزان بودجه ای که برای خرید ملک خواهید داشت را داشته باشید. از طرفی براغی خرید یک خانه خوب احتمالا هزینه نقدی کافی را نداشته باشید. شاید هم برعکس این موضوع باشد.

در هر صورت شما باید با یک بررسی درست و اصولی روی بحث مالی این مورد کارهای تامین بودجه و دریافت وام را تکمیل کرده و آماده باشید تا با آن بودجه به جستجوی ملک در آلمان بپردازید.

خرید ملک در آلمان | دریافت وام برای خرید ملک در آلمان

سوال: آیا اتباع خارجی نیز می تواننند اقدام به دریافت وام در کشور آلمان بکنند؟

بله، می توانند! البته این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که دریافت وام در هر کشوری دردسر های مخصوص خود را خواهد داشت. به عنوان مثال برای دریافت وام خرید ملک در آلمان در کشور آلمان شما باید سپرده ای در حدود 30 درصد مبلغ دریافتی را نزد بانک داشته باشید تا به عنوان یک تمکن مالی مطمئن برای شما در نظر گرفته شده باشد.

جستجوی خانه در آلمان

قبلا نیز اشاره کردیم که سخت بتوانید مستقیما یک خانه برای خرید در آلمان پیدا کنید بدین ترتیب تنها دو راه در مقابل شما باقی می ماند:

پیدا کردن خانه در آلمان از طریق آژانس های معاملاتی املاک و مستغلات

در کشور آلمان شما می توانید بر حسب بودجه ای که در نظر گرفته ای با کمی پرس و جو به منطقه مد نظر بروید و حضورا به آژانس های املاک آلمان مراجعه کنید. از آنجا که به احتمال زیاد شما تسلط کافی به زبان آلمانی را نخواهید داشت حتما باید یک مترجم، نماینده و یا وکیل قانونی و کاربلد را همراه خود داشته باشید تا بتواند تمام مباحث را به نفع شما به پیش ببرد.

خرید ملک در آلمان | آژانس املاک در آلمان

مجموعه ما با تجربه ترین افرادی را که شما در مسیر خرید خانه در آلمان نیاز خواهید داشت را برایتان فراهم خواهد کرد تا در نهایت به راحت ترین و بی دردسرترین و رضایت بخش ترین شکل ممکن بتوانید تمامی مراحل خرید خانه در این کشور را طی کنید. کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

از طرفی دیگر آژانس های متعددی در کشور آلمان وجود دارند که تحت قرارداد با مجموعه ما بوده و خدماتی چشمگیر را برای ایرانیانی که از طریق مجموعه ما به کشور آلمان رفته اند را ارائه می دهند که از دست دادن این فرصت را هرگز برای شما عزیزان توصیه نمی کنیم.

پیدا کردن خانه در آلمان از طریق سایت های املاک

خرید ملک در آلمان | جستجوی خانه در آلمان

همانند کشورمان ایران که چندین سایت در زمینه خرید و فروش املاک در آن فعالیت می کنند، سایت های خرید ملک در آلمان نیز برای آن کشور وجود دارد. شما از طریق یک جستجوی ساده در این سایت ها می توانید خانه های متفاوتی را نسبت به قیمت و تصاویر موجود خانه حتی از داخل کشور ایران چه برای خرید و چه برای اجاره انتخاب کنید.

سایت های بسیار این چنینی در این کشور وجود دارند اما ما 4تا از این سایت ها که بزرگتر و معروف تر از دیگری ها هستند را به شما معرفی میکنیم:

توافق طرفین خریدار و فروشنده خانه آلمان

پس از آنکه خانه مدنظر خود را پیدا کردید حال نوبت ملاقات و توافق با صاحبخانه است. در این مرحله نیز یک پیش قرارداد توسط مالک تهیه می شود که در آن تمام مشخصات خانه از شامل قیمت خانه در آلمان، مشخصات فنی، توافق های صورت گرفته، امکانات و… در آن قید می شود. همچنان پیشنهاد ما این است که در تمامی این مراحل یک وکیل و یا مترجم کاربلد را همواره در کنار خود داشته باشید تا بدین صورت از ضررهای احتمالی جلوگیری کنید.

خرید ملک در آلمان | قرارداد خرید ملک در آلمان

در ایران حتی ممکن است این مرحله برای خرید خانه کافی باشد و قرارداد بین طرفین امضا شود اما وضعیت خرید ملک در کشور آلمان به شکل دیگری است که در ادامه به آن می پردازیم.

فرآیند ثبت توافق نامه و انتقال سند در اداره اسناد رسمی آلمان

مهمترین نقش در این فرآیند را اداره اسناد رسمی به عهده دارد. تمامی مراحل ثبت قرارداد و انتقال سند باید و حتما در اداره اسناد رسمی کشور آلمان انجام شود. این اداره مورد اطمینان ترین بخش در خرید خانه در آلمان برای اتباع داخلی و خارجی در این کشور می باشد زیرا در هر صورتی امکان کلاه برداری یا هر مشکل دیگری در آنجا وجود ندارد.

شما به همراه مالک باید در این اداره حضور پیدا کنید. سپس مراحل قانونی ثبت قرارداد خرید ملک در آلمان و انتقال سند را به این اداره محول کنید. تمامی مراحل به صورت تمام و کمال توسط آنها انجام می ود. اگر هم مشکلی پیش بیاید شما می توانید درخواست یک مترجم را در آنجا بدهید. اداره اسناد رسمی آلمان یک مترجم قسم خورده را برای ما فراهم خواهد کرد تا هیچ یک از طرفین در این معامله دچار ضرر نشوند.

خرید ملک در آلمان | اداره اسناد رسمی آلمان

در ضمن شما می توانید افراد مورد اطمینان خود از جمله وکلا و مترجمان خود را برای حضور در جلسات همراه بیاورید.

به این نکته نیز دقت کنید که بسیار سنجیده خواهد بود تا یک کارشناس بررسی کیفیت مصالح و ساختمان را استخدام کنید تا با بررسی خانه مورد نظر، قیمت واقعی خانه را برایتان مشخص کند. در هر صورت قیمت ملک در آلمان اکثرا ثابت و مشخص است و امکان گرانفروشی در این کشور تا حد بسیار بالایی غیر ممکن است.

پرداخت مالیات ها و هزینه های اضافی املاک آلمان

در هر جایی از دنیا هزینه خرید ملک به دو قسمت هزینه خرید ملک در آلمان و هزینه های اضافی ثبت و انقال سند تقسیم می شود. در هر صورتی نمی توان از این هزینه های اضافی چشم پوشید. این هزینه های اضافی مبالغی هستند که باید در این زمینه پرداخت شوند:

 • ثبت نام به عنوان متقاضی خرید خانه در اداره اسناد رسمی: 0.8 تا 1.2 درصد از قیمت توافقی خانه
 • حق کمیسیون اداره اسناد رسمی: 1.2 تا 1.8 در صدر از قیمت توافقی خانه
 • حق کمیسیون کارگزار و یا آژانس معاملاتی املاک مربوطه: 3.5 تا 7 درصد از قیمت توافقی خانه
 • مالیات: 3.5 تا 6.5 درصد از قیمت توافقی خانه

نکته 1: حق کمیسیون ها و مالیات نسبت به مناطق و قیمت های توافقی در بازه مشخص شده کم و زیاد می شوند.

نکته 2: تنها 4 هفته پس از ثبت قرارداد در اداره اسناد رسمی آلمان فرصت دارید تا مبلغ مالیات را به حساب دولت آلمان واریز کنید در غیر این صورت صاحبخانه می تواند اقدام به فروش خانه به دیگری کنید.

تایید و اتمام فروش خرید ملک در آلمان

پس از ثبت قرارداد و پرداخت مالیات، دیگر شما مالک تمام و کمال آن خانه هستید و می توان به آنجا رفته و در خانه جدیدتان نفسی راحت بکشید:) البته از طرفی دیگر شما یک ویزای توریستی بلند مدت قابل تمدید دریافت خواهید کرد که بدین ترتیب نیز می توانید به راحتی به کشور آلمان و به خانه خود سفر کنید.

قوانین خرید ملک در آلمان

تاحدودی قسمت هایی از قوانین خرید خانه در آلمان را در بخش های مختلف این مقاله برایتان ذکر کردیم. به همین ترتیب باقی نکاتی را که در این باره باید بدانید را نیز عنوان خواهیم کرد.

قوانین خرید ملک در آلمان

اگر هر فرد خاجی بخواهد در آلمان اقدام به خرید خانه کند، همان قوانینی برای او اعمال می شود که برای افراد مقیم آلمان نیز اعمال می شود. البته اگر اقدام به ازدواج کنید آن موقع محدودیت هایی مواجه شما برای خرید املاک در آلمان خواهد شد.

یکی از این محدودیت ها قانون تقسیم اموال است که شما در صورت ازدواج اگر قصد خرید خانه را دارید باید 50 درصد ملک به نام شما و 50 درصد دیگر آن به نام همسرتان خریداری شود. البته شرایطی نیز برای اتباع خارجی وجود دارد که بر اساس آن می توانند برپایه قوانین کشور خود اقدام به خرید خانه کنند.

به عنوان مثال اگر شما به عنوان یک فرد ایرانی اقدام به خرید ملک در آلمان کنید. می توانید درخواست دهید تا بر اساس قوانین خرید املاک در ایران، تمامیت خانه به نام شخص شما خریداری و ثبت شود.

اجاره خانه در آلمان

با وجود نرخ بهره و قیمت پایین مسکن در کشور آلمان نسبت به بقیه مناطق اروپا بیش از 54 درصد مردم این کشور مستاجر هستند و برای خود خانه ای ندارند. دلیل آن نیز ریشه در تاریخ این کشور دارد.

خرید ملک در آلمان | اجاره خانه در آلمان

به دلیل کم بودن هزینه اجاره خانه و حمایت یارانه ای دولت از افراد مستاجر، افراد دوست دارند مدت بیشتری را به صورت اجاره ای در آپارتمان خود بمانند. شما نیز اگر قصد سفر و یا مهاجرت به آلمان را دارید، اجاره خانه در کشور آلمان مانند اکثریت مردم این کشور گزینه ای مناسب برای شماست.

هزینه اجاره خانه در آلمان

متوسط هزینه اجاره خانه در شهرهای مختلف آلمان بر حسب قیمت در متر مربع بر اساس جدول زیر است:

شهر متوسط هزینه
اشتوتگارت 10,41 €
مونیخ 9,74 €
هامبورگ 8,79 €
دوسلدورف 8,60 €
فرانکفورت 8,59 €
کلن 8,44 €
غرب برلین 7,32 €
میانگین آلمان 7,04 €
ارفورت 6,64 €
شرق برلین 6,55 €
پست دام 6,51 €
درسدن 6,13 €
شورین 6,03 €

جستجوی خانه برای اجاره در آلمان

با یک جستجوی ساده در گوگل آن هم به زبان آلمانی سایت های بسیاری یافت می شوند که به راحتی می توانید در آنها به جستجوی خانه مد نظر خود بپردازید. به عنوان مثال عبارت Haus zu vermieten in Deutschland را در گوگل جستجو کنید تا با انبوهی از سایت ها در زمینه اجاره خانه در آلمان مواجه شوید.

هزینه اجاره خانه در آلمان

سخن پایانی

در نهایت به شما توصیه میکنیم که قبل از هر اقدامی برای سرمایه گذاری و خرید خانه در کشور های خارج از ایران حتما موضوع را با یک کارشناس و مشاور مجرب در این زمینه در میان بگذارید. مطمئن باشید که از طریق یک مشاوره و وکالت درست شما می توانید به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کنید.

خرید املاک | خرید ملک در آلمان

مجموعه خرید املاک بهترین مشاوران و کارشناسان را چه در زمینه خرید ملک در آلمان و چه در زمینه سرمایه گذاری در کشور آلمان و یا حتی سایر کشورها را می تواند در اختیار شما قرار دهد.

موفقیت تک تک هموطنان عزیزمان در ایران و خارج از کشور آرزوی قلبی ما بوده و همه تلاشمان را در هر زمبنه ای انجام خواهیم داد تا به بهترین شکل ممکن شما را به اهدافتان برسانیم.

برای شروع تماس بگیرید:

تماس با مشاوران خرید ملک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *