درباره کتانی نیوبالانس M575SNG بیشتر بدانید

درباره کتانی نیوبالانس M575SNG بیشتر بدانید

تاریخچه نیوبالانس و کفش نیوبالانس M575SNG

برند نیو بالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید کنندگان بزرگ پوشاک ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی و اسپرت در آمریکا است. این شرکت در سال ۱۹۰۶ تاسیس شده است و امروز تولیدات خود را در چندین کشور مختلف تولید و به سرتاسر دنیا ارسال می‌کند. مدل های

از این کتانی که در ایران موجود هستند و به فروش می رسند، عموماً ساخت انگلستان و یا چین هستند؛ اما فرایند ساخت کتانی ها در هر کشور، تحت نظر نیوبالانس اصلی آمریکا انجام می گردد تا کیفیت درخور برند حفظ گردد.

 

 

شرکت نیوبالانس (New Balance) با معرفی کتانی نیوبالانس M575SNG در سال ۲۰۱۵ ، مدل قدیمی دهه ۹۰ میلادی خود را دوباره روی کار آورد. البته با اعمال چند تغییر در جنس رویه و زیره و امروزی تر کردن آن. این کتانی جنسیت ندارد و به خاطر رنگ بندی و مدل اسپرت آن، هم برای مردان و هم زنان مناسب است. همچنین با توجه به مواد و تکنولوژی های بکار رفته در این کتونی اورجینال میتوان گفت کفش جدید کمپانی نیوبالانس برای پیاده روی و یا دویدن نیز کفش مناسبی میباشد و به خوبی متواند شما را در انجام حرکات ورزشی همراهی کند.

 

بررسی کفش

رویه کتانی نیوبالانس M575SNG از چرم و جیر در کناره ها و پشت کفش کتانی در ترکیب با متریال مش در قسمت روی پا تشکیل شده است. این ترکیب یکی ازسبک ترین ترکیب های بکار رفته در رویه کفش می باشداز همین رو سبب کاهش محسوس وزن این کتونی اسپرت شده است. از طرفی استفاده از این ترکیب سبب افزایش انعطاف پذیری کتونی شده و به همین جهت در هنگام پیاده روی های طولانی و یا دویدن و یا حتی انجام حرکات ورزشی کمتر احساس خستگی کرده و مدت بیشتری را صرف انجام این حرکات کنید.

رمان پسر بهشت پارت 1 تا 4 | کتاب رمان وحشی

همانطور که می دانید مش یکی از بهترین متریال ها برای جلوگیری از تعریق و ایجاد حساسیت پا در کفش به شمار می رود. چراکه مش با داشتن روزنه هایی در خود به خوبی هوا را از خود عبور داده وسبب ایجاد محیطی به نسبت خنک در این کتونی اورجینال میشود همین امر نیز مانع از تعریق بیش از اندازه پا شده و موجب افزایش رضایت مندی شما میشود.برای اتصال رویه و زیره کفش در قسمت پشتی این کتونی نیوبالانس، از قطعه ای پلاستیک فشرده استفاده شده است تا متحمل فشار بیشتری در زمان پیاده روی و درآوردن و پوشیدن کفش شود و به این ترتیب عمر کتونی را بالا ببرد

 

 

جنس زیره کفش نیوبالانس M575SNG در قسمت داخلی ، ایوا (EVA) و در قسمت خارجی از متریال رابر (Rubber) است. ایوا (EVA) یکی از متریال های متداولی میباشد که نه تنها نیوبالانس بلکه برند های معروف دیگر نیز از آن استفاده میکنند این ماده به علت ضربه گیر بودن میزان زیادی از فشار های وارده از سمت زمین در هنگام پیاده روی و یا دویدن را به خود جذب میکند و مانع از ایجاد درد در کف و یا پاشنه پا میشود. رابر نیز کاملا نرم و قابل انعطاف است. همچنین نیو بالانس برای این کتانی از فناوری اِنکپ (Encap) استفاده کرده است. این مجموعه برای ایجاد راحتی بی نظیر و همینطور دوام بالای این کتانی کاملا ایده آل است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *