دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی

اغلب بانوان با سلیقه به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود در فاصله های زمانی معین هستند اما در این میان، دکوراسیون پاییزی نیز طرفداران پرو پاقرص خود را دارد. پاییز فصل زیبای بازی با رنگ های جادویی است و بسیاری از افراد با احساس، عاشق این فصل دوست داشتنی هستند.

عموما همه سعی می کنند در پاییز قدم بزنند و  از شنیدن خش خش برگ های خشک لذت ببرند اما عده ای دیگر نیز اقدامی فرا تر از قدم زدن و عکس های یادگاری با طبیعت دارند و دست به کار می شوند تا فضای خانه خود را همگام با پاییز پیش ببرند و رنگ و بوی این فصل خاطره انگیز را در جای جای منزل خود جاری سازند تا یک تنوع و تغییر کم نظیر نیز در محیط خانه شان شکل بگیرد.

می توان رنگ های قرمز، زرد، قهوه ای و نارنجی که در طبیعت دلربایی می کنند و آرامش عجیبی را به وجودمان تزریق می نمایند را وارد خانه کرد و از زیبایی آن بیش از پیش و در هر لحظه لذت برد. انرژی و شور و حال فصل پاییز را می توان با انجام یک دکوراسیون پاییزی به خانه آورد تا روحیه همه افراد خانواده عوض شود و لذتی دو چندان از این فصل زیبا ببرند.

استفاده از ایده ها و ترفند هایی ساده و جذاب برای دکوراسیون پاییزی

برای ایجاد دکوراسیون پاییزی زیبا در فضای خانه خود، شما می توانید ترفند هایی ساده و جذاب را به کار ببرید که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

استفاده از رنگ های تم نارنجی در دکوراسیون پاییزی

زمانی که قصد دارید فضای منزل خود را با دکوراسیون پاییزی زیبا و دوست داشتنی تر کنید، به خاطر داشته باشید که رنگ هایی مانند نارنجی، زنگار و زرد طلایی باید به کار گرفته شوند. البته می توان از رنگ های قهوه ای، قرمز و قهوه ای متمایل به زرد نیز استفاده کرد.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

بیشتر بخوانید: خرید خانه در ترکیه به لیر

استفاده از آثار هنری و دستی زیبا در دکوراسیون پاییزی

کارهای هنری پاییزی می توانند بلافاصله حال و هوای پاییزی به خانه بدهند. از طرفی فصل پاییز، فصل کدو حلوایی است. می توانید با استفاده از این میوه خوش طعم و جالب، محیط اتاق تان را تزئین کنید. به طور مثال، حلقه گل با برگ های پاییزی و کدو حلوایی های کوچک درست کنید تا طبیعت را در قلب اتاق خود ببینید و یا کدو حلوایی طبیعی و مصنوعی را با لامپ درونی تزیین کنید تا یک نوردهی جالب و نو به فضا داشته باشد.

مخزن frp چیست؟
دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی با ریسه های برگ

آن چه در فصل پاییز به وفور در طبیعت یافت می شود و همه جا قابل دسترس است، برگ های زیبا و رنگارنگ پاییزی می باشد. شما می توانید به روشی ساده در زیر طاقچه اتاق تان،  روی در ها و دیوار و یا هر جایی از فضای خانه که خودتان ترجیح می دهید، ریسه ای از برگ های پاییزی آویزان کنید و شکل پاییزی به فضای خانه بدهید و از دکوراسیون پاییزی منزل خود لذت ببرید.
دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

بیشتر بخوانید: خرید خانه در ترکیه استانبول

دکوراسیون پاییزی با گلدان های کدو حلوایی

می توانید گلدانی زیبا از کدو حلوایی و گل های رنگارنگ پاییزی درست کنید و در هر کجای خانه که مایل بودید قرار دهید. از گل های زیبای پاییزی می توان به داوودی، بنفشه، قرنفل و مینا اشاره کرد اگر در دکوراسیون پاییزی منزل خود از گل هایی با رنگ های مختص این فصل استفاده کنید، بی شک فضای زیبا تری خواهید داشت.

 

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

استفاده از آویزهای برگ در دکوراسیون پاییزی

در میان انواع متنوع وسیله ه و ایده های دکوراسیون پاییزی، قطعا آویز های برگ های زیبای پاییزی طرفداران زیادی دارد و نمی توان از زیبایی و دلربایی آن ها چشم پوشی کرد.

آویزها معمولا هر کجا که قرار گیرند، جلوه زیبایی به آن مکان می دهند. پس بد نیست آویزی زیبا از برگ های به رنگ قهوه ای، زرد و قرمز بسازید و در جایی در خانه استفاده کنید. می توانید به جای استفاده از برگ های طبیعی از نوع مصنوعی آن نیز استفاده کنید.

تاج گل از برگ های چنار

در این بخش از ایده های جذاب دکوراسیون پاییزی به سراغ تاج گل می رویم، تاج گل ها آن قدر زیبا و جذاب هستند که خوب است در همه فصل ها متناسب با رنگ های همان فصل، مورد استفاده قرار گیرند. تاج گل از برگ های خشک شده درخت چنار، به هر کجا از خانه که نصب شوند، جلوه زیبایی به آن مکان می دهند. با استفاده از شاخ و برگ های خشک شده، تاج گل زیبایی درست کنید و با نصب آن روی دیوار و یا ورودی در خانه تان، حس و حال پاییزی به آن بدهید.
دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

بیشتر بخوانید: خرید خانه در ازمیر

رمان پسر بهشت پارت 113 تا 116 | کتاب رمان وحشی

استفاده از شمع در دکوراسیون پاییزی

شمع ها همیشه انسان را به یاد فضایی رمانتیک و زیبا می اندازند و بانوان با سلیقه و خوش ذوق حتما در دکوراسیون پاییزی منزل خود از زیبایی آن استفاده خواهند کرد. روی شمع های الکترونیکی، چند برگ خشک شده در حیاط تان را با نواری زیبا ببندید و به آن ظاهری پاییزی بدهید. این شمع ها را هرجا که دوست داشته باشید، مانند اتاق نشیمن یا روی میز غذاخوری، می توانید بگذارید و از آنها لذت ببرید.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

ایده تخته سیاه در دکوراسیون پاییزی

تخته سیاه فضایی کلاسیک و زیبا را به خانه می آورد و علاوه بر آن، می تواند یک حس نوستالژیک دوست داشتنی نیز به شمار برود زیرا اولین ماه از فصل پاییز مهر ماه است که برای همه ما یادآور دوران خوش کودکی و دانش آموزی می باشد.

امروزه حتما در دکوراسیون کافه های مختلف نیز تخته سیاه را دیده اید، شما نیز می توانید با استفاده از یک سینی قدیمی و شاخ و برگ های خشک پاییزی تخته سیاه خوشامدگویی درست کرده و روی در خانه و یا هر جای دیگری که تمایل دارید، نصب کنید.

به کارگیری سبد حصیری در دکوراسیون پاییزی

سبد های حصیری فوق العاده زیبا و جذاب هستند و تاثیری شگفت انگیز بر دکوراسیون پاییزی دارند و در ایجاد حس سنتی و نوستالژی بسیار موفق عمل می کنند. سبد های حصیری از آن دست صنایع دستی به شمار می رود که نه تنها هیچ وقت از مد نیفتاده است بلکه همیشه مورد توجه ویژه افراد خوش سلیقه قرار می گیرد. سبدهای حصیری در همه اندازه ها را می توان به راحتی و پاییزی پر کرد تا یک دکور سریع و ساده انجام شود. برای تاثیر بهتر، رنگ های مختلف را ترکیب کرده و کدو با بافت خوب را انتخاب کنید تا کمی به سبد بخورد. کدو مصنوعی در طول سال می ماند و واقعی به نظر می رسد. در این نمایش زیبا، یک سبد پر از پیچک به شکل سه کدو تنبل توخالی برای تزئین ساده میز قرار دهید.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

 

معرفی توسعه‌دهنده وای‌فای دو بانده دی‌لینک DAP-1520

استفاده از میوه درخت کاج در دکوراسیون پاییزی

میوه درخت کاج بسیار زیبا و جذاب است و با استفاده از آن در دکوراسیون پاییزی، می توان طبیعت را به خانه آورد. شما می توانید به شکلی ساده آن را روی کیشو ها، طاقچه  ها و…قرار دهید و یا از آن برای نگهداری کارت ها استفاده کنید.

 

توجه به اتاق ناهار خوری در دکوراسیون پاییزی

چیدن میز غذاخوری در اتاق ناهارخوری به شکل پاییزی، فضای اتاق را بسیار زیبا و دل انگیز می کند و احساس گرمی و دنجی به شما و خانواده تان و همچنین مهمان هایتان می دهد. اتاق ناهار خوری محلی برای آرامش است عموما افراد مشغول غذا خوردن هستند و ترجیح می دهند تا با رعایت ادب، کم تر صحبت کنند، حال اگر در چنین شرایطی در فضایی خاص با دکوراسیون پاییزی جادویی رو به رو شوند قطعا سکوت نه تنها آزار دهنده نخواهد بود بلکه می تواند دریایی از انرژی مثبت و شورانگیز را در قلب انسان وارد کند و احساسی بی نظیر را افراد در هنگام غذا خوردن تجربه کنند.
دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

تزیین شومینه در دکوراسیون پاییزی

شومینه به خودی خود انسان را به یاد فصل پاییز و سرمای آن می اندازد و با شنیدن نام شومینه همه به یاد رنگ نارنجی آتش آن می افتند که خود بیانگر ترکیبی از رنگ های زیبای پاییزی است و به گونه ای نمادی دوست داشتنی از پاییز در خاطر انسان به شمار می رود. شومینه در فصل های پاییز و زمستان، حس و حال خوبی به محیط می دهد. بنابراین اگر در خانه تان شومینه دارید، می توانید روی آن را با شاخ و برگ ها و آثار هنری پاییزی، به رنگ پاییز درآورید و دکوراسیون پاییزی خود را بیش از پیش زیبا کنید.

10 نشانه که مردی واقعا عاشق شماست

 

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

تزیین درب منزل برای دکوراسیون پاییزی

وقتی صحبت از دکوراسیون پاییزی در خانه است، نمی توان از درب منزل صحبت نکرد، درب ورودی خانه به گونه ای می تواند نمایانگر فضای درون آن باشد شما می توانید با استفاده از تخته سیاه و حلقه های برگ های پاییزی که در همین مطلب نیز اشاره شد، برای افزایش جذابیت و زیبایی درب خانه خود در دکوراسیون پاییزی بهره ببرید و استقبالی متفاوت از دوستان و آشنایان خود داشته باشید.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

قاب عکس و نقش آن در دکوراسیون پاییزی

قاب عکس ها همیشه می توانند به راحتی نظر انسان را به خود جلب کنند و اگر همگام با فصل پاییز باشند قطعا جذاب تر خواهند بود. قاب عکس های پاییزی درست کنید و دکوراسیون پاییزی خانه خود را با آن ها تکمیل کنید تا شاهد زیبایی دو چندان باشید. از آن جایی که قاب عکس ها عموما در مکانی قرار می گیرند که به طور کامل در دید باشند، قطعا تاثیر زیبایی در فضای پاییزی خانه شما خواهند داشت. چند قاب عکس خریداری کرده و یا خودتان درست کنید و آنها را با شاخ و برگ ها و نقاشی ها و نوشته های پاییزی تزئین کنید و روی طاقچه یا دیوار اتاق تان نصب کنید.

 

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

توجه به اتاق نشیمن در دکوراسیون پاییزی

اتاق نشیمن در هر خانه، قلب مرکزی آن محسوب می شود زیرا اعضای خانواده دور هم جمع می شوند و در یک فضای صمیمی به صحبت می پردازند و یا از مهمانان عزیز و دوست داشتنی خود میزبانی می کنند. هوای خنک تر همیشه نوید رفتن به مکانی گرم و دلنشین را می دهد. بنابراین بهتر است اتاق نشیمن را نیز به رنگ های پاییزی درآورید تا از فضای دل انگیز موجود لذت ببرید و حتی دوستان خود را نیز تشویق کنید تا پاییز را با دکوراسیون پاییزی به خانه خود ببرند و فضایی جذاب و نو برای اعضای خانواده خود ایجاد کنند.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

 

با مجله اینترنتی جینگوبینگو مگ همراه باشید تا با طرز تهیه ی غذا های سر تا سر جهان آشنا شوید 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *