رمان پسر بهشت پارت 53 تا 55 | کتاب رمان وحشی

رمان وحشی جلد 5 (پسر بهشت) پارت 53 تا 55

پارت 53 تا 55 رمان پسر بهشت | کتاب رمان وحشی

باقی مسیر را کنار ماروین در سکوت پیمود، ظاهرش را درست کرد تا ناامید و ضعیف بنظر نرسد، پیش از رفتن به تالار اصلی به سراغ بقیه‌ی افراد خانواده رفتند. ماروین چند مرتبه آرام درب یکی از اتاق‌های طبقه‌ی بالا را زدو لحظاتی بعد سامیکا آن را گشود. دیدنش در آن لباس بلند قرمز سنگین نفس‌گیر بود! موهایش را بالای سر جمع کرده و با سنجاق‌های جواهر نشان مدل داده بود، نوارهای تاب‌دار باریکی از گوشه و کنار آویزان بود، صورتش کمی آرایش داشت و قطعه الماس درخشانی گریبان گندمگونش را جلوه میداد.

آموزش مقدماتی فتوشاپ

مخمل قرمز آتشین لباسش دلبرانه از روی یقه باز شده بود و مژگان بلند و چشمهای درشت براقش او را شبیه فرشته‌ها میکرد. بمحض اینکه نگاهشان باهم تلاقی کرد گونه‌های دخترک گُر گرفت، اما از آنجایی که ماروین درست کنار نولان بود خیلی زود خودش را جمع و جور کرد، سرش را پایین آورد و از جلوی در کنار رفت تا لرد هکتور از پشت سرش بیاید. مثل همیشه برازنده و مقتدر، لباس اشرافی سیاه رنگش روی سرشانه‌های عریضش با نقوشی زرین اراسته شده بود، در پنجاه و شش سالگی سینه‌اش ستبر و بدنش ورزیده بود، حتی ورزیده‌تر از ماروین و نولان! سفیدی شقیقه‌هایش از دوطرف مثل دوبال درحال باز شدن از جلو به عقب بود، صورت جدی و قاطعش پس از رو به رو شدن با پسرانش باز شدو لبخندی پدرانه زد:

هکتور– بریم؟

هکتور با تمأنینه از اتاق بیرون آمدو پشت سرش هم سامیکا درحالی که کیف دستی کوچکی در دست داشت و می کوشید که نگاه خود را از نولان بدزدد

لوچی یا استرابیسم چیست و چگونه می‌توان آن را درمان کرد؟

نولان– مامان کجاست؟

چشم‌هایش از پشت هکتور و سامیکا داخل اتاق را می کاوید تا لوریانس را بیابد

هکتور– اومده بود ولی با رمبیگ برگشت سابجیک

 

برای خواندن و دانلود ادامه داستان روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود پارت 53 تا 55 رمان پسر بهشت

 

 

همچنین می توانید برای خواندن قسمت های قبل رمان پسر بهشت از کتاب رمان وحشی کلیک کنید.

برای خواندن قسمت های بعد این کتاب جذاب با مجله اینترنتی جینگوبینگو مگ همراه باشید

 

دیدگاه ها

  • سهیل دمستانی نوامبر 29, 2018 :: 8:25 ب.ظ

    تبریک میگم خانم قربانپور 🙏

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *