معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721

معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721 1

اتو مو مدل 5721 از برند پرومکس یک دستگاه صاف کننده سرامیک تکنولوژی با صفحه‎های سرامیک طبیعی می‎باشد که برای سالن‎های آرایش و حرفه ای‎ها طراحی گردیده است. علاوه بر صاف کردن بسیار عالی، از این دستگاه می‎توان برای فر کردن قسمت‎های انتهایی مو به داخل یا خارج و یا ایجاد فرهای درشت استفاده کرد.

معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721

 

اتو مو مدل 5721 از برند پرومکس یک دستگاه صاف کننده سرامیک تکنولوژی با صفحه‎های سرامیک طبیعی می‎باشد که برای سالن‎های آرایش و حرفه ای‎ها طراحی گردیده است. علاوه بر صاف کردن بسیار عالی، از این دستگاه می‎توان برای فر کردن قسمت‎های انتهایی مو به داخل یا خارج و یا ایجاد فرهای درشت استفاده کرد. مسلم است این محصول رضایت خاطر مصرف کنندگان شخصی و خانگی را نیز فراهم می‎سازد.

با توجه به توانایی‎های این محصول (صاف کردن عالی و سریع در مدت زمانی کوتاه)، حرارت بسیار عالی صفحه‎های سرامیک طبیعی (200 درجه سانتیگراد)، حرارت قسمت پشت صفحه‎ها که بدنه روی دستگاه است (90 درجه سانتیگراد) که برای ایجاد فر استفاده می‎شود و ویژگی‎های خاص آن در طراحی دسته (ارگونومیک بودن)، این دستگاه ابزاری کامل و استثنائی به شمار می‎آید. با سیم بلند و بادوام آن شما هیچ گاه احساس کمبود فضای کار نخواهید کرد.

معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721
معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721

“سرامیک تکنولوژی” به کار رفته در این محصول شامل به کارگیری اجزای سرامیکی در ساختار تولید حرارت دستگاه جهت سریع گرم شدن، راندمان بالا در تولید حرارت و ثابت بودن حرارت در طول مدت زمان استفاده به کار رفته که برای حالت دادن عالی و سریع می‎باشد.

8 باور غلط در مورد ویروس اچ آی وی

مشخصات

 1. صفحه سرامیکی (100% سرامیک طبیعی)
 2. جداره خارجی، هنگامی که دستگاه روشن است این قسمت لمس نشود. با توجه به حرارت کافی در این قسمت، می‎توان برای فر دادن قسمت‎های انتهایی مو به داخل یا خارج، یا ایجاد فرهای درشت استفاده کرد.
 3. کلید روشن/خاموش
 4. چراغ نمایشگر برق
 5. بدنه، با جنس و طراحی خاص با امکان استفاده طولانی مدت برای مصارف حرفه‎ای
 6. سیم با دوام و طولانی (به طول 3.00 متر)
 7. حلقه آویزان کردن دستگاه
 8. کیف نگهداری دستگاه با لایه نسوز داخلی

 

معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721
معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721

 

عملکرد

این دستگاه با برق متناوب V 220-240 به فرکانس 50/60 هرتز کار می کند.

راهنمای استفاده از دستگاه برای صاف کردن

 

1- دو شاخه دستگاه را به پریز برق متصل نمایید، کلید دستگاه را در حالت روشن قرار دهید (چراغ قرمز روشن می‎شود) و منتظر بمانید تا دستگاه به دمای لازم برای کار برسد.

2- برای کارایی بیشتر، موها بایستی کاملا تمیز و خشک باشد. برای حالت دادن به مو، موها را دسته دسته کنید. قطر هر دسته 1 سانتیمتر و به پهنای 5 الی 6 سانتی متر باشد، موها را برس بزنید. برای کارایی بهتر می‎توانید انتهای مو را با دست نگهداشته و سپس (از سمت ریشه مو به سمت بیرون) برس بزنید تا موها کاملا یکدست شود.

3- یک دسته مو بردارید و بین دو صفحه صاف قرار دهید (دستگاه را به آرامی و تا حد کافی به سمت کف سر نزدیک کنید) و دو صفحه را محکم نزدیک همدیگر نگهدارید. کاملا مواظب عدم تماس صفحه‎های گرم دستگاه با کف سر باشید. توجه کنید در این مسیر، برای صاف کردن هر بخش 5 الی 10 ثانیه زمان لازم است. لازم به ذکر است که این مدت زمان همیشه بستگی به جنس مو دارد و برای موهای ضخیم تر مدت زمان بیشتری لازم است. سپس دستگاه را به آرامی به سمت بیرون حرکت دهید.

غذاهای سالم و مفید در فصل زمستان

4- وقتی که صاف کردن یک دسته مو تمام شد، به همین روال دسته دیگری را جدا نمایید و کار را ادامه دهید. هنگام صاف کردن دسته موهای دیگر به همین روش، دقت فرمایید انجام منظم کار و جدا کردن دسته موها به ترتیب، نتیجه بهتری ارائه خواهد کرد.

5- برای فر کردن قسمت‎های انتهایی مو، در نزدیکی بخش انتهای مو دستگاه را به داخل (جهت ایجاد فر به داخل) یا به بیرون (جهت ایجاد فر به بیرون) بچرخانید و اجازه دهید موها به دور بدنه دستگاه پیچیده شوند. پس از زمان کافی، موها را آزاد کنید.

6- برای ایجاد فرهای درشت یا بسیار درشت، تمرین بیشتری نیاز است.

معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721
معرفی و نحوه استفاده از اتو مو پرومکس 5721

– صرف نظر از اینکه موهای شما چه جنسی دارند بطور کلی پس از مدتی استفاده و تجربه کار با دستگاه و با کمی دقت به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید. در مورد موهای دیر حالت پذیر، برای بازدهی بهتر و سریعتر میتوان از مقدار کمی ژل خشک (در هنگام کار) استفاده کرد.

– استفاده از فیکساتور همراه با اسپری‌های براق کننده نیز می‎تواند در ایجاد حالت‌های دلخواه موثر باشد.

– با این وسیله می توانید مدل‎ها و سبک‎های متفاوتی را امتحان و تجربه کنید

 

نکات مفید

 

1- این دستگاه برای موهای طبیعی بسیار عالی است. از این وسیله برای موهای مصنوعی استفاده نکنید. ممکن است گرمای صفحه‎های سرامیک آن موجب آب شدن موهای مصنوعی شود.

2- برای موهایی که از قبل آغشته به مواد حالت دهنده (ژل، لوسیون و…) می‎باشد به دلیل چسبندگی مواد مذکور به صفحه‎های سرامیک، قابلیت کار کاهش می یابد.

رمان پسر بهشت پارت 125 تا 128 | کتاب رمان وحشی

 

نکات مهم ایمنی

 

برای کاهش خطرات آتش سوزی، برق گرفتگی و جراحت قبل از استفاده بایستی موارد ذیل را به دقت مطالعه نموده و به کار ببندید.

 1. این وسیله را در حمام استفاده ننمایید. در صورت استفاده در حمام، پس از اتمام کار، حتما دو شاخه دستگاه را از برق خارج نمایید.
 2. این وسیله را در نزدیکی دوش، وان حمام یا هر چیز دیگری که آب یا مایعات دیگر داخل آن جمع شده باشد، استفاده نکنید. این وسیله را در آب یا مایعات داخل نکنید.
 3. این وسیله را با دست مرطوب استفاده ننمایید.
 4. سیم برق را هیچگاه دور دستگاه نپیچانید. (هنگامی که دستگاه گرم باشد یا هنگامی که از دستگاه استفاده نمی‎کنید.)
 5. وقتی دستگاه روشن است از هرگونه تماس بین سطح صفحه‎های دستگاه و پوست (به ویژه صورت و گردن) امتناع کنید.
 6. این دستگاه را نزدیک دستگاه‎های حساس به حرارت قرار ندهید.
 7. وقتی دستگاه روشن است آن را رها نکنید.
 8. هنگامی دستگاه را در جای خود بگذارید که مطمئن شوید دو شاخه دستگاه از پریز بیرون آمده و دستگاه به حد کافی سرد شده باشد.
 9. هنگامی که این وسیله توسط کودکان و یا افراد ناتوان به کار می‎رود کنترل لازم را مبذول فرمایید و یا دور از دسترس آنان قرار دهید.
 10. سیم اصلی را دور از سطوح گرم قرار دهید.
 11. چنانچه این دستگاه به خوبی کار نکرد یا در مایعات قرار گرفت یا سیم آن آسیب دید از آن استفاده ننمایید و با بخش سرویس و خدمات پس از فروش مشورت نمایید.
 12. هنگامی که دستگاه برای اولین بار روشن می‎شود ممکن است بوئی به مشام برسد. این بو به علت آب شدن لاک المنت می‎باشد و کاملا طبیعی است.
رمان پسر بهشت پارت 56 تا 60 | کتاب رمان وحشی

 

تمیز کردن، حفظ و نگهداری

 

1- قبل از تمیز کردن دو شاخه را از پریز بیرون بکشید.

2- قبل از پاک کردن اجازه دهید دستگاه کاملا سرد شود.

3- دستگاه و صفحه‎های آن را با یک پارچه یا اسفنج نرم آغشته به آب و صابون بطور ملایم تمیز کنید.

4- از مواد شوینده قوی یا حلالها یا پاک کننده‎ها استفاده نکنید.

 

همراه جینگوبینگو و جینگوبینگو مگ باشید

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *