ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هیجان شنا این بار به سبکی متفاوت در ارومیه

سرزمین موج های آبی ارومیه
ب

این نوشته تجربه شخصی من از محیطی بود که دوست داشتم با شما هم اونو در میون بزارم. بعد از مدت ها تصمیم گرفتیم که با بچه ها برای تفریح به یکی از استخر های ارومیه بریم. از اونجایی که همیشه به دنبال خرید اینترتی هستیم خواستیم با جستجوی کلمه بلیط استخر ، سایتارو ببینیم و از یکیشون بلیط بخریم. خب درواقع بیشتر تمایل داشتم که از جایی خرید کنم که مربوط به شهر ارومیه باشه حالا چرا؟ خب معمولا وقتی یه سرویسی ارائه میشه خیلی بهتر میتونه خدمات رسانی کنه تا بقیه سرویس هایی که جاهای دیگه قرار دارن.

ما بین استخر کارگران ارومیه ، استخر هفت تیر ارومیه ، سرزمین موج های آبی ارومیه و استخر مخابرات ارومیه مونده بودیم که کدوم رو انتخاب کنیم. یه لحظه تو صفحه استخر بلیط دیدم که موج های آبی ارومیه تخفیف خیلی خوبی خورده و تصمیم گرفتیم که در نهایت به موج های آبی ارومیه بریم.

سرزمین موج های آبی ارومیه

می تونم به جرات بگم که سرزمین موج های آبی ارومیه یکی از بهترین استخر های شهر ارومیه است. خدمات خیلی خوبی که داخل استخر ارائه میدن واقعا فوق العادس ، البته باید ذکر کنم که به سرزمین موج های آبی مشهد نمیرسه :).

موج های آبی ارومیه | بلیط استخر | استخر بلیط | استخر هفت تیر ارومیه

تصویر بالا یکی از هیجان انگیزترین بخشای موج های آّبی بود . تقریبا با ارتفاع 4 یا 5 متری و به داخل استخر پرت میشی و هیجان خیلی خوبی داره و حس خوبی رو بهتون منتقل میکنه. همچنین باید بگم سمت چپ تصویر رو هم که مشاهده می کنید سه تا سرسره متفاوته که هرکدوم استرس ، لذت و هیجان خودش را داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *