با ما همراه باشید

بررسی

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

منتشر شده

در

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها - جینگوبینگو مگ

تمام ورزشکاران حرفه‌ای و اکثر افرادی که بدنسازی را به صورت جدی دنبال می‌کنند، پس از پشت سر گذاشتن تمرینات منظم، در کنار تغذیه‌ای اصولی، جای خالی مکمل‌ها را به عنوان تکمیل کننده در برنامه خود خالی می‌بینند. در این مطلب از مجله اینترنتی جینگوبینگو مگ سعی داریم، بر ۱۰ مورد از پرطرفدارترین مکمل ها که در اکثر برنامه‌های ورزشی به چشم می‌خورند، مروری داشته باشیم.

اهمیت مصرف مکمل در بدنسازی

شما ممکن است به دنبال استفاده از مکمل‌های بدنسازی برای فعالیت‌های منجر به تناسب اندام باشید. اما نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که مرز باریکی میان مفید بودن و مضر بودن این مکمل‌ها وجود دارد و آن هم مبحث اصل بودن این مکمل‌هاست. اگر شما کیفیت و قیمت کمتر را انتخاب کنید، بدون شک به سرعت بیمار خواهید شد و تمامی زحماتتان از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید : مکمل بدنسازی اسید آراشیدونیک برسی تخصصی

پرطرفدارترین مکمل ها را بشناسیم

همان‌گونه که گفتیم مکمل‌ها نقش بسیار مهمی در روند عضله سازی و افزایش قدرت و استقامت بدن دارد، با هم ۱۰ تا از پرطرفدارترین مکمل ها را خواهیم شناخت.

مکمل کراتین

کراتین یک ترکیب طبیعی است که مقادیر زیادی از آن در ماهیچه‌های بدن یافت می‌شود. کراتین مونوهیدرات فرم تکمیلی است و ترکیبی از ترکیبات اسید آمینه آرژینین، گلیسین و متیونین است. کراتین باعث انتقال انرژی کراتین فسفات می‌شود که در فعالیت‌های شدید مانند وزنه برداری بسیار مهم است. کراتین می‌تواند حجم بدن و عملکرد آن را در فعالیت‌های شدید بدن بهبود بخشد. کراتین چندین مزیت عملکردی را در پی دارد؛ می‌تواند اثرات کوچک، اما فوری بر قدرت حداکثر و توان ورزشکاران بگذارد این امر، به ورزشکار اجازه می‌دهد تا فعالیت را با شدت بیشتری در مسابقه و تمرین اجرا کند، در نتیجه عملکرد را بهبود و اثرگذاری تمرین را افزایش می‌بخشد. مصرف طولانی مدت این مکمل، می‌تواند اثرگذاری تمرین را ۵-۱۵% بهبود داده و کسب قدرت، توان و توده خالص بدنی را بالاتر ببرد.

 

توجه داشته باشید که تقریبا بدن اکثرا افراد به مکمل کراتین پاسخ می‌دهد و تنها شاید ۳۰ درصد از کاربران ممکن است هیچ بهبودی را مشاهده نکنند. همچنین لازم به ذکر است که اثربخشی کراتین در زنان ممکن است همانند مردان نباشد.

بیشتر بخوانید : 10 مکمل اصلی بدنسازی

دیگر فواید مکمل محبوب کراتین

 • تحمل تمرین با فشار زیاد
 • بهبود بخشیدن به سرعت و کیفیت ریکاوری
 • افزایش دهنده ظرفیت آنابولیک
 • بهبود دهنده عملکرد مغز
 • افزایش دهنده ترمیم استخوان

نحوه مصرف کراتین

با این که مصرف کراتین با آبمیوه‌های شیرین مثل آب انگور مرسوم است، اما به یاد داشته باشید که مصرف با دکستروز، بهتر از آبمیوه است، چراکه آبمیوه دارای فراکتوز می‌باشد که تأثیر کمی بر روی انسولین دارد در حالی که دکستروز بیشترین تأثیر را بر روی انسولین خواھد گذاشت.

زمان مصرف کراتین در دوره بارگیری

 • ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه
 • ۳۰ دقیقه قبل از ناهار
 • ۳۰ دقیقه قبل از تمرین
 • بلافاصله بعد تمرین

بیشتر بخوانید : معرفی ۸ مورد از کاربردی ترین نرم افزارهای ورزشی

در دوره نگھداری هم دو وعده از مکمل کراتین استفاده می کنیم

 • ۳۰ دقیقه قبل از تمرین
 • بلافاصله بعد از تمرین

انواع مختلف پودرهای پروتئینی که از محبوب ترین مکمل ها هستند

وقتی صحبت از افزایش حجم عضلات به میان می‌آید، مکمل پروتئین از نام‌های پرتکرار خواهد بود. پروتئین مهم‌ترین ماده‌ای است که هر ورزشکاری برای افزایش عملکرد ورزشی خود به آن نیاز دارد. در حقیقت افرادی که فعالیت‌های ورزشی شدید انجام می‌دهند نسبت به افرادی که ورزش نمی‌کنند به پروتئین بیشتری نیاز دارند.
انواع مختلفی از پروتئین وجود دارد که از منابع متفاوتی به دست می‌آید و هر کدام از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند.
پروتئین آب پنیر، پروتئین کازئین، پروتئین سفیده تخم مرغ و پروتئین سویا اصلی‌ترین این دسته‌بندی هستند.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

بیشتر بخوانید : بهترین مواد غذایی پروتئین دار

پروتئین آب پنیر

پروتئین آب پنیر حاوی ۲۰% از پروتئین‌های شیر است و متشکل از چندین پپتید پیچیده است. این منبع پروتئین، غنی شده از تمامی آمینواسید‌‌های ضروری به خصوص BCAA، لوسین (leucine) و سیستئین (cysteine) است.
سطح بالای سیستئین موجب بالا رفتن تولید گلوتاتیون و هم‌چنین افزایش ظرفیت آنتی‌اکسیدانی بدن می‌شود، بنابراین باعث بالا رفتن قدرت ایمنی و تقویت و ترویج سیستم ایمنی بدن می‌شود که مانع ضعف و گرسنگی فرد شده به همین دلیل در کاهش وزن هم موثر است.
سطح بالای BCAA و هضم سریع، باعث افزایش رشد توده عضلانی بدن می‌شود، پروتئین وی برای استفاده قبل و بعد تمرین و بین وعده‌های غذایی مناسب است، هم چنین سطح بالا لوسین، این نوع پروتئین را تبدیل به یک محرک موثر آنابولیک با کالری کم کرده است، بنابراین این محصول برای کسانی که رژیم غذایی تناسب اندام دارند، بسیار ایده‌آل است.

پروتئین کازئین

پروتئین اصلی و عمده موجود در شیر گاو را پروتئین کازئین می‌نامند که حاوی تمام اسید آمینه‌های ضروری به خصوص تیروزین و پرولین است.
به طور کلی کازئین منبع تامین کننده پروتئین طولانی اثر است و در حالت عادی توسط منابع غذایی تامین می‌شود، لذا تنها زمانی مصرف کازئین اجباری است که فرد ورزشکار فقط یک یا دو وعده غذایی اصلی داشته باشد.

پروتئین سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ حاوی بیش از ۴۰ نوع پروتئین است که مهم‌ترین آنها آلبومین است. با اینکه زرده تخم مرغ هم مقداری پروتئین دارد، اما مصرف پودر سفیده تخم مرغ نسبت به پودر تخم مرغ رواج بیشتری دارد.

پروتئین سویا

پروتئین سویا تمام آمینو اسید‌های ضروری را شامل می‌شود و مهم‌ترین خاصیت آن داشتن آرژنین و گلوتامین به میزان دو برابر پروتئین‌های برگفته شده از شیر است. از آنجایی که سویا بالاترین کیفیت میان پروتئین با منابع گیاهی را دارد، بنابراین بسیار ایده‌آل برای گیاهخواران است.

مولتی ویتامین ها

اگر فردی رژیم غذایی ناقصی داشته باشد، مکمل‌های مولتی ویتامین می‌توانند به شما در تامین میزان توصیه شده روزانه برای مصرف ویتامین‌ها و مواد معدنی کمک کننده باشد. همچنین مصرف این مکمل‎ها می‌توانند از کمبودهای احتمالی پیشگیری کرده و باعث بالا رفتن فاکتورهای سلامتی در بدن افراد شود.

 

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

مولتی ویتامین‌ها به اشکال مختلفی وجود دارند که با توجه به شخصی که مصرف کننده است باید انتخاب شود و مصرف آن به هر شکلی بلا مانع است. مولتی ویتامین‌ها می‌توانند به شکل قرص، قطره، شربت، کپسول، پودر و آمپول موجود باشند که البته به هر شکل در بازار موجود هستند.

بیشتر بخوانید : بهترین تمرینات تقویت عضلات پشت ران

آنتی اکسیدان ها

آنتی‌اکسیدان‌ها مواد شیمیایی طبیعی هستند که باعث توقف فعالیت سایر مواد شیمیایی موسوم به رادیکال‌های آزاد در بدن می‌شوند.
رادیکال‌های آزاد به طور طبیعی در بدن تشکیل می‌شوند و در واقعنقش مهمی در بسیاری از فرآیندهای روزانه چون ورزش و متابولیسم دارند. وجود میزان بالای رادیکال‌های آزاد در بدن می‌تواند خطرناک باشد چراکه با آسیب به سلول‌ها می‌توانند منجر به سرطان شود.
مکمل‌های آنتی‌اکسیدان از پرطرفدارترین مکمل ها بوده و با هدف فراهم ساختن مولکول‌هایآنتی‌اکسیدان مفید که به جلوگیری از اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد کمک می‌کنند، فرمول‌بندی شده‌اند. با این حال، هیچ گونه اطلاعات بالینی وجود ندارد که مؤثر بودن مکمل‌های آنتی‌اکسیدان را به اثبات برساند.

کلسیم

ممکن است به علت اختلال هورمونی در تولید استروژن، خانم‌ها بیشتر در معرض شکستگی استخوان قرار بگیرند. کاهش استروژن ناشی از ورزش، می‌تواند به کاهش بیشتر بافت استخوانی منجر شود. همچنین در تمامی ورزشکاران کمبود کلسیم می‌تواند مانع از انجام ورزش‌های سنگین شود. به همین دلیل مصرف مکمل کلسیم به اکثر ورزشکاران توصیه می‌شود.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

 

گاهی در زنان ورزشکار که چربی بدنی کمی داشته و تمرینات شدیدی را انجام می‌دهند، قاعدگی قطع می‌شود یا اینکه دوره‌های قاعدگی بسیار بی‌نظم می‌شود. به این وضعیت آمنوره گفته می‌شود که می‌تواند تأثیر زیادی بر روی تراکم استخوانی زنان برجا بگذارد. از آنجایی که توقف سیکل قاعدگی به معنای کاهش تولید استروژن در بدن است، این امر می‌تواند باعث رسوب کلسیم کمتری در استخوان‌ها شود.

مکمل آهن

حداکثر میزان اکسیژنی که یک فرد می‌تواند در هر بار دم وارد ریه‌های خود کند، به عوامل گوناگونی چون حجم ریه‌ها و عمق تنفس بستگی دارد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

 

میزان جذب و ورود اکسیژن به بدن اگرچه به شدت تحت تأثیر میزان اکسیژن‌گیری ریه‌هاست اما میزان هموگلوبین و میزان آهن موجود در خون هم یکی دیگر از عوامل تعیین کننده و مهمی است که میزان ورود اکسیژن به خون را کنترل می‌کند. آهن ماده معدنی ضروری در بدن برای تولید هموگلوبین، پروتئین خون است که اکسیژن را در بدن حمل می‌کند.
مصرف مکمل‌های آهن باید توسط یک پزشک تجویز شود و مصرف خودسرانه مکمل‌های آهن ممکن است باعث ایجاد یبوست و ناراحتی معده در برخی افراد شود.

نوشیدنی های الکترولیت و کربوهیدرات

الکترولیت‌ها عمدتا از مواد معدنی در رژیم غذایی حاصل می‌شوند و آنها تعادل مایع را حفظ می‌کنند و به سیستم عصبی کمک می‌کنند تا انقباض عضلات را انجام دهند. الکترولیت‌ها عبارتند از سدیم، پتاسیم، منیزیم، کلسیم و کلرید، بی کربنات، فسفات، سولفات. ورزشکاران حرفه‌ای به طور خاص به تعادل سدیم و پتاسیم نیاز دارند. کربوهیدرات‌ها برای تقویت تمرینات، از جمله افزایش و جایگزینی انرژی پس از تمرین مهم هستند. این نوشیدنی‌های ورزشی می‌توانند برای بعد از تمرینات سنگین مفید باشند.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

بیشتر بخوانید : 5 غذای رژیمی و خوشمزه همراه با طرز پخت

مکمل کافئین

کافئین که از پرطرفدارترین مکمل ها هم است، به طور طبیعی در قهوه، چای، کاکائو، کولا و سایر نوشیدنی‌های گیاهی است. ۱ فنجان قوی می‌تواند حدود ۱۰۰ میلی‌گرم، قهوه فوری حدود ۸۰ میلی‌گرم و چای حدود ۴۰ میلی گرم به شما بدهد.
از آنجایی که کافئین محرک بوده و برای افزایش انرژی در بدن لازم است، ورزشکاران از مکمل کافئین برای افزایش بهره‌وری خود استفاده می‌کنند. همچنین طبع چربی سوزی کافئین باعث می‌شود تا سوخت و ساز بدن ورزشکاران بالاتر رود. بعلاوه در مورد فواید کافئین برای ورزشکاران باید گفت که کافئین با تسهیل انقباض عضلات، عوامل عضلانی را بهبود می‌بخشد.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

مکمل روی و منیزیم

روی برای تولید هورمون مردانه تستوسترون و ساختن سیستم ایمنی مهم است. منیزیم هم جز ضروری سیستم عصبی و حافظ سلامت قلب است. هر دو مسئول یک سری از عملکردهای بیوشیمیایی مهم در بدن هستند. روی و منیزیم اغلب به بدنسازان در ترکیبی از مکمل به نام ZMA به بازار عرضه می‌شوند. روی در کل دانه‌ها، آجیل و به ویژه گوشت و صدف وجود دارد.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

بیشتر بخوانید : طرز تهیه غذاهای سالم و رژیمی

گلوکوزامین

گلوکوزامین یک ترکیب طبیعی است که به عنوان مکملی برای تسکین درد آرتریت و پیشگیری احتمالی آسیب مفصلی شناخته شده است. گلوکوزامین در میان همه ورزشکاران، از جمله مربیان، مخصوصا برای درمان و تسکین آرتریت زانو و درد ناشی از آن محبوب است.

گلوتامین و بتا آلانین

بتا آلانین فرم بتای آمینو اسید آلانین است به این معنی که گروه‌های آمینو در وضعیت بتا قرار می‌گیرند. این آمینو اسید پیش ماده یک ماده شیمیایی به نام کارنوزین است که وظیفه آن جلوگیری از کاهش PH است.

 

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

گلوتامین یکی از اسیدهای آمینه موجود در بدن انسان بوده و جز اسیدهای آمینه ضروری نیست، با این حال در برخی موارد چون بیماریهای گوارشی و یا برای ورزشکاران می‌تواند ضروری باشد.اسید آمینه گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک با مصرف آدنوزینتری فسفات تشکیل می‌شود.

0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب
1 دیدگاه

1 دیدگاه

 1. اشتراک ها: مکمل سلنیوم چیست ؟ هرآنچه باید از اهمیت مکمل سلنیوم بدانید - جینگوبینگو مگ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

5 سایت برتر شرط بندی در ایران

منتشر شده

در

5 سایت شرط بندی معتبر | بهترین سایت شرط بندی | برترین سایت شرط بندی

سایت شرط بندی

سایت شرط بندی ، سایت شرط بندی فوتبال ، سایت شرط بندی معتبر ، سایت بت و … شاید باعث این شد که مقاله ای پیرامون سایت های شرط بندی منتشر کنم . در این مقاله قصد دارم از معایب و قوانین حضور افراد در این سایت ها برایتان بگوییم و در آخر سایت هایی را معرفی کنیم که بهتر از سایر سایت های موجود می باشند همانند سایت شرط بندی حضرات ، سایت شرط بندی تک بت و … هرچند این به معنای تایید سایت های شرط بندی نمی باشد.

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که این مطلب صرفا برای آگاهی شما عزیزان می باشد و دلیل نگارش آن مشاهده بسیاری از افراد بوده اند که توسط این سایت ها مال خود را باخته و حتی تا مرز خودکشی پیش رفته اند و سعی بر این است که پس از خواندن این مقاله تا می توانید از اینگونه سایت ها دوری کنید ، اما چرا با وجود این موضوع ما سعی داریم به معرفی 5 سایت برتر شرط بندی یا به عبارتی معتبرترین سایت های شرط بندی بپردازیم و از بین آنها بهترین سایت شرط بندی در ایران را به شما معرفی کنیم؟

این موضوع به این دلیل است که وقتی فردی تصمیم به انجام کاری می گیرد خواسته یا ناخواسته قصد انجام آن را دارد ، پس اگر فردی بخواهد در این سایت ها فعالیت کند کسی نخواهد توانست مانع کار وی شود به همین دلیل تفکر ما بر این بود که حداقل کاری که می توان انجام داد معرفی بهترین سایت های شرط بندی می باشد که حداقل پول افراد برنده را پایمال نکنند و پس از برنده شدن فرد پول آنها برایشان واریز شود.

چرا ما با وجود سایت های شرط بندی مخالفیم؟

بگذارید اینگونه برایتان توضیح بدهم … تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا باید صاحبان این سایت ها هر روز بیش از قبل ثروتمندتر شوند بدون اینکه مشغول به کار خاصی باشند؟ این همه سرمایه و درآمد چگونه از طریق این سایت ها بدست می آید؟ چرا با وجود اینکه به شما می گویند شما نیز می توانید درآمد های بسیار بالا از این سایت ها بدست آورید همیشه تعداد معدود و انگشت شماری هستند که از این سایت ها به درآمد های بسیار بالا دست پیدا می کنند؟

دلیل این موضوع این است که سایت های شرط بندی اصولا بر اساس یک روانشناسی بسیار دقیق چیده شده اند و هدف این است که در نهایت فرد بازنده میدان را ترک کند. این موضوع را طور دیگری برایتان مثال می زنم

کبوترهای غریق نجاتی که در بالگردها گذاشته می شوند این وظیفه را دارند که به محض اینکه فردی را در داخل دریا و آبها مشاهده کردند با منگار خود به نقطه مشخص شده نوک بزنند و پس از اینکار به مقداری برای کبوتر به صورت خودکار دانه داده می شود.

اما این سیستم چگونه طراحی شده است؟ سیستم اینگونه است که ممکن است بار اولی که کبوتر علامت مشاهده را زد به عنوان جایزه یک کیلو دانه به او داده شود برای بار دوم که اینکار را کرد دو کیلو برای بار سوم نیم کیلو ، برای بار چهارم هیچ چیزی ، برای بار پنجم هیچ چیزی ، برای بار ششم صد گرم و … این موضوع همین طور ادامه دارد و کبوتر هیچگاه نمی تواند الگوریتم مشخصی را پیدا کند که پس از اینکه علامت را زد به طور دقیق چه مقدار دانه دریافت خواهد کرد ، پس اینکار را تا زمانی انجام خواهد داد که بتواند الگوی مناسبی برای این موضوع پیدا کند و چون هیچگاه موفق نخواهد شد تا زمان مرگ اینکار را انجام میدهد.

این موضوع در سایت های شرط بندی نیز به اینگونه طراحی شده است. یعنی زمانی که فرد در سایت شرط بندی فوتبال ، سایت شرط بندی پوکر و … فعالیت می کند هیچگاه نمی داند که زمان برنده شدن و زمان باختن دقیقا در چه موقعیت هایی می باشد ، از همین رو اینکار را برای مدت زمان زیادی انجام می دهد.

وقتی که فرد برنده مبلغی می شود بیشتر تمایل پیدا می کند که سرمایه بیشتری را در این سایت ها هزینه کند تا پول بیشتری دریافت کند ، غافل از این موضوع که هدف دقیقا همین موضوع است که فرد پول بیشتری را از دست دهد و اوایل برای برنده شدن مشتاق باشد و به سایت مورد نظر اعتماد کافی را داشته باشد که در صورت برنده شدن پول مرا خواهند داد چراکه من چندین برنده شده ام و توانسته ام پولم را دریافت کنم.

کلاهبرداری بیشتر سایت های شرط بندی

اما زمانی که پول شما به مبلغ قابل توجهی می رسد بیشتر سایت شرط بندی اکانت شما را مسدود کرده و شما دیگر نمی توانید به پول ها و حساب های خود دسترسی داشته باشید.

همچنین از آنجاکه فعالیت سایت های شرط بندی غیرقانونی می باشد و هیچ نظارتی بر کار این افراد وجود ندارد این افراد می توانند در هنگام شارژ اکانت ، اطلاعات کارت شما را برداشته و حساب شما را خالی کنند.

در سایت پلیس محترم فتا مقاله هایی راجب همین موضوع وجود دارد که توصیه می کنیم حتما آنها را مطاله کنید

cyberpolice.ir

5 سایت معتبر شرط بندی فوتبال

اما در ادامه به بررسی 5 تا از بهترین سایت شرط بندی های موجود خواهیم پرداخت که لاقل می توانید اطمینان داشته باشید که این سایت ها در نهایت پول شما را تسویه خواهند کرد هرچند دوباره یادآوری می کنیم که ماهیت سایت های شرط بندی از ابتدا اشتباه است و قوانین اسلامی و کشوری را نقض می کند و با متخلفان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

1- حضرات

سایت شرط بندی حضرات

به احتمال زیاد هر فردی که امروزه در سایت های شرط بندی فعالیت می کند سایت حضرات را می شناسد. این سایت توسط پویان مختاری اداره می شود و می توان آن را یکی از معتبرترین سایت شرط بندی در این فضا دانست . از مزیت های این سایت تحویل به موقع پول به کاربران است و تا جایی که ما اطلاع داریم در حال حاضر اکانت ها پس از برنده شدن حذف نشده اند و افراد توانسته اند از این سایت درآمدهای خوبی بدست آورند.

سایت حضرات از آنجایی مورد استقبال قرار گرفت که پویان مختاری و همسرش نیلی افشار با انتشار فیلم و عکس هایی در اینستاگرام توانستند به محبوبیت و معروفیتی در فضای اینستاگرام برسند و پس از آن با معرفی سایت حضرات به عنوان یک سایت بت معتبر توانستند از این طریق نیز به درآمد قابل توجهی برسند.

باید این نکته را اشاره کنیم که پویان مختاری یکی از ایرانی های معروف مقیم کشور ترکیه می باشد که در چند سال اخیر بر معروفیت این فرد اضافه شده است ، پویان مختاری هم اکنون در کنار بیزینس هایی که دارد به حرفه خوانندگی نیز رو آورده است و از قرار معلوم قصد دارد به صورت جدی نیز در این حوزه فعالیت کند.

✅ضرایب بسیار بالا
✅آپشن های بسیار متنوع
❌پخش زنده بازی ها
✅کازینو و لایو کازینو
✅پشتیبانی 24 ساعته
❌لایسنس و مجوز جهانی
✅پشتوانه مالی بسیار بالا
✅روش های شارژ و برداشت بسیار زیاد و آسان
✅اپلیکیشن آندروید

2- تاک تیک

سایت شرط بندی تاک تیک | سایت بت

تاک تیز نیز یکی دیگر از سایت های شرط بندی است که چند وقتی است فعالیت خود را آغاز کرده است. اینکه این سایت را چه کسی مدیریت می کند معلوم نیست. در این سایت نیز شما می توانید در صورت برنده شدن تمامی مبلغ خود را دریافت کنید هرچند که به گفته برخی کاربران گویی این سایت بعد از برنده شدن چند نفر اکانت آن ها را بسته است.

متاسفانه ما به صورت کامل نتوانستیم از صحبت ماجرا مطلع شویم و بدانیم که آیا این سایت شرط بندی واقعا حق آن افراد را پایمال کرده است یا خیر

مزایا و معایب سایت شرط بندی تاک تیک را می توانید در زیر مشاهده کنید.

❌ضرایب بسیار بالا
✅آپشن های بسیار متنوع
❌پخش زنده بازی ها
✅کازینو و لایو کازینو
❌پشتیبانی 24 ساعته
❌لایسنس و مجوز جهانی
❌پشتوانه مالی بسیار بالا
✅روش های شارژ و برداشت بسیار زیاد و آسان
✅اپلیکیشن آندروید

3- بی مین

سایت بت بی مین | سایت های شرط بندی

یکی دیگر از بهترین سایت شرط بندی موجود سایت شرط بندی بی مین می باشد. در این سایت نیز شما با استفاده از اکانت کاربری که دارید می توانید مشغول به بازی های متنوعی شوید.

داشتن آپشن های گوناگون و ضرایب بالا باعث شده است که بی مین بیز به یکی از سایت های پرمخاطب در بین سایت های بت تبدیل شود

✅ضرایب بسیار بالا
✅آپشن های بسیار متنوع
❌پخش زنده بازی ها
✅کازینو و لایو کازینو
✅پشتیبانی 24 ساعته
❌لایسنس و مجوز جهانی
✅پشتوانه مالی بسیار بالا
✅روش های شارژ و برداشت بسیار زیاد و آسان
❌اپلیکیشن آندروید

4- کوزمو بت

سایت شرط بندی کوزومو بت

سایت شرط بندی کوزمو بت نیز با اینکه چندی است کار خود را شروع کرده است ولی در همین مدت زمان کم مخاطب های بسیاری پیدا کرده است و بخاطر همین موضوع آپشن های سایت خود را زیادتر از قبل کرده است.

اما شاید کوزمو بت شما را دلسرد کند چراکه ضرایب این سایت بت نسبت به سایرین پایین تر می باشد و شاید این موضوع بخاطر نداشتن پشتوانه مالی زیاد باشد.

ممکن است بخاطر همین موضوع بعد از برنده شدن اکانت شما بسته شود هرچند که تا به حال گزارشی بر این مبنی نتوانستیم پیدا کنیم

❌ضرایب بسیار بالا
✅آپشن های بسیار متنوع
❌پخش زنده بازی ها
✅کازینو و لایو کازینو
✅پشتیبانی 24 ساعته
❌لایسنس و مجوز جهانی
❌پشتوانه مالی بسیار بالا
✅روش های شارژ و برداشت بسیار زیاد و آسان
✅اپلیکیشن آندروید

5- بتفا 

سایت شرط بندی بتفا

سایت بتفا نیز یکی از معتبرترین سایت ها بت و شرط بندی می باشد که آمار مخاطبان بسیار بسیار بالایی دارد . همچنین بتفا آپشن های مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است که کاربر هرآنچه از یک سایت شرط بندی نیز دارد را در خود جای دهد . بتفا نیز جزو آن دسته از سایت های شرط بندی معتبر می باشد که کاربران می توانند با خیال راحت تسویه کاما را انجام دهند و نگرانی بابت بسته شدن اکانت خود نداشته باشند.

در ادامه می توانید مزایا و معایب سایت بت فا را نیز مشاهده کنید

✅ضرایب بسیار بالا
✅آپشن های بسیار متنوع
❌پخش زنده بازی ها
✅کازینو و لایو کازینو
❌پشتیبانی 24 ساعته
❌لایسنس و مجوز جهانی
✅پشتوانه مالی بسیار بالا
✅روش های شارژ و برداشت بسیار زیاد و آسان
❌اپلیکیشن آندروید

جمع بندی

در آخر باز هم باید به این موضوع مهم اشاره کنیم که اساس سایت شرط بندی از نظر اسلامی مشکل دارد و پولی که از این طریق افراد بدست می آورند حلال نمی باشد. از نظر قوانینی نیز پلیس فتا با مجرمان ، فعالیت کنندگان در این سایت ها برخورد جدی ای خواهد کرد.

سخن پایانی به عنوان یک دوست :

باید به شما بگویم صلاح کار خویش خسروان دانند ، اما بهتر است قبل از اینکه گرفتار اینگونه سایت ها شوی کاملا منطقی با خود فکر کنید که آیا واقعا ارزش دارد که بخواهید سرمایه خود را به خطر بیندازید ؟!؟

آیا ارزش دارد که با پول و سرمایه شما افراد دیگری به موفقیت برسند و از آن لذت ببرند؟

این افراد تنها در مدت کمی با استفاده از سایت های شرط بندی خود توانسته اند زندگی برای خود بسازند که کمتر کسی بتواند در مدت محدود اینکار را بکند ولی این موضوع به این معنا نیست که شما نیز می توانید با شرکت در سایت های شرط بندی درآمد فوق العاده ای بدست آورید .

در آخر نیز بار دیگر اشاره می کنیم هیچ یک از سایت های معرفی شده مجوز رسمی و قانونی ندارند و ممکن است هریک در برهه ای از زمان کلاهبرداری کنند. در آخر از شما می خواهم نظرات و تجربیات هود را پیرامون سایت های شرط بندی بیان کنید

0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب

بررسی

خدمات طراحی سایت در اصفهان

منتشر شده

در

طراحی سایت پزشکی در اصفهان پارماتیک

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

طراحی سایت برای شرکت ها همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است چرا که منبع مورد اعتماد کاربران است. اگر محصول جدیدی برای معرفی داشته باشید و یا بخواهید راجب محصولات خود ، شرکت خود ، ابلاغیه ها ، اخبار و … اطلاعاتی را منتشر کنید که همه مخاطبان و مشتریانتان بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و این اطلاعات منبع مناسبی هم داشته باشد شما نیاز به طراحی سایت شرکتی در اصفهان دارید. داشتن یک سایت خوب مناسب می تواند اطلاعات مفیدی را به مخاطبان شما بدهد و آنها می توانند از موضوعاتی که شما می خواهید مطلع شوند. از آنجا که اصفهان شهر توریستی محسوب می شود مسلما افراد مختلف نام شرکت شما را ممکن است در اقسا نقاط شهر ببینند و بخواهند راجب شرکت شما تحقیق کنند ، در این مواقع است که داشتن سایتی زیبا و مناسب می تواند باعث شود که این مخاطبان در اولین برخورد با نام شرکت شما حس خوبی پیدا کنند. همچنین راه های ارتباطی ای که در سایت قرار می گیرد می تواند پل ارتباطی باشد که کاربران با کمترین جستجو بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.  ما در پارماتیک کمک می کنیم طراحی سایت در اصفهان شما که قصد دارد سایت شرکتی راه اندازی کند با تمام امکانات لازم و با جدیدترین متدهای روز دنیا سایتی را به کاربران نمایش دهد که توجه آنها را به خوبی جلب نماید

طراحی سایت شرکتی در اصفهان پارماتیک

 

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان

اینک در زمانی قرارداریم که بر تعداد خریدهای اینترنتی هرروزه اضافه می شود و فروشگاه های آنلاین تواسته اند فروش خوبی را تجربه کنند و مخاطبان زیادی را جذب فروشگاه اینترنتی خود کنند. این مسئله در اصفهان هم به خوبی دیده می شود و افراد متعددی رو به سایت های فروشگاهی آورده اند و از این سایت ها خرید می کنند. طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان می تواند به کمک کسانی بیاید که در بازار سنتی فعالیت دارند و می خواهند در بازار اینترنتی نیز فعالیت جدی خود را شروع کنند و از این طریق به درآمدهای بالاتری برسند. از طرفی طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان برای هر فرد و تیمی که قصد خرید و فروش در این بازار را دارد کاملا مناسب می باشد و هر فردی می تواند با کسب کمی تجربه و مهارت از فضای اینترنت به خوبی کسب درآمد کند.

تیم پارماتیک با طراحی فروشگاه های اینترنتی مختلف کاملا بسته به حوزه ی فعالیت نیازهای مخاطبان را می شناسد از همین رو می تواند بهترین راهنمایی های لازم را برای رسیدن به اهدافتان به شما داشته باشد تا در این مسیر بتوانید به موفقیت برسید و در آن ثابت قدم باشید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان پارماتیک

طراحی سایت آموزشی در اصفهان

موسسه ها و آموزشگاه های مختلفی در سطح شهر وجود دارند که هریک در حوزه کاری خود فعالیت می نمایند. طراحی سایت آموزشی در اصفهان می تواند وجه تمایزی بین موسسه و آموزشگاه شما با سایرین باشد. آموزش آن هم به صورت اینترنتی موضوعی است که در مدت چند سال اخیر در ایران توانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود کند ، پس اگر شما فکر می کنید توانایی آموزش مهارتی به دیگران را دارید با طراحی سایت آموزشی در اصفهان می توانید مخاطبان زیادی از سراسر ایران بدست آورید. سایت های آموزشی در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند و بیشتر آنها از همین طریق به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کرده اند. باید این نکته را بیان کنیم که فرقی نمی کند شما از کجا بخواهید آموزش هایتان را به کاربران نمایش دهید. با طراحی سایت آموزشی در اصفهانمی توانید مخاطبانی از تمام ایران و حتی کشورهای خارجی داشته باشید، پس سایت آموزشی مزایای بسیاری را می تواند برای افرادی که قصد آموزش دادن به دبگران را دارند مهیا کند. پارماتیک می تواند به شما کمک کند تا یک وبسایت آموزشی زیبا و مدرن برای خود طراحی کنید و پس از آن آموزش های خود را از طریق سایتتان با دیگران به اشتراک بگذارید.

طراحی سایت آموزشی در اصفهان پارماتیک

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

امروزه پزشکان برای معرفی هرچه بیشتر خود نیازمند فضایی هستند که بتوانند بیشتر مورد توجه قرار گیرند و با استفاده از این موضوع بتوانند هم بیماران بیشتری را درمان کنند هم برای افراد مختلف در مورد توانایی ها و تخصص هایی که دارند بتوانند اطلاعات بیشتری را کسب کنند. طراحی سایت پزشکی در اصفهان و سئو بهینه سازی سایت در اصفهان باعث می شود که شما بیش از سایر پزشکان شناخته تر باشید. این موضوع را این گونه برایتان مثال می زنم که فکر کنید که شما پزشک پوست و مو در اصفهان هستید و بیماری برای درمان ریزش موی خود به دنبال متخصص پوست و مو در اصفهان می گردد ، این بیمار با جستجو در اینترنت سایت هایی را مشاهده می کند که به معرفی پزشکان پوست و موی اصفهان پرداخته اند. اگر سایت شما یکی از سایت هایی باشد که بیمار با جستجوی آن توانسته شما را پیدا کند ، از این طریق می توانید بیماران بیشتری را ویزیت کرده و درآمد خود را نیز افزایش دهید. در طراحی سایت پزشکی در اصفهان حتی امکان این وجود خواهد داشت که بیمار بتواند نسبت به برنامه شما به صورت آنلاین وقت رزرو کند و به صورت آنلاین هزینه شما را پرداخت کنند. طراحی سایت های پزشکی هموراه مورد استقبال پزشکان گوناگون قرار گرفته و امروز شاهد این موضوع هستیم که سایت های پزشکی هر روز بیش از دیروز می شوند و این موضوع خود نشان دهنده این است که مخاطبان به سایت های پزشکی علاقه دارند و تمایل دارند در سریعترین زمان ممکن پزشک مورد نظر خود را بیابند. شما تنها با طراحی سایت در اصفهان می توانید بیمارانی که برای امور پزشکی در شهر اصفهان به دنبال پزشک هستند را جذب نمایید. تیم پارماتیک با طراحی چندین نمونه سایت پزشکی تجربه کافی پیرامون طراحی سایت پزشکی در اصفهان را دارد و شما به خوبی می توانید به ما اعتماد نمایید و کار طراحی سایت پزشکی خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان پارماتیک

همچنین پارماتیک برای مراکز درمانی دیگر نیز می تواند نظیر درمانگاه ها ، بیمارستان ها و … نیز طراحی سایت می نماید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

منبع : طراحی سایت در اصفهان آژانس دیجیتال مارکتینگ پارماتیک

 

0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب

بررسی

14 قابلیت بسیار جالب گوشی Google Pixel 3

منتشر شده

در

قابلیت های گوشی Google Pixel 3

چندی پیش کمپانی گوگل از دو گوشی پرچم‌دار خود با نام‌های Pixel 3 و Pixel 3 XL رونمایی کرد. این دو گوشی قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی بسیاری را شامل می‌شوند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی 14 قابلیت گوشی Google Pixel 3 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با جینگوبینگو مگ همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با قابلیت گوشی Google Pixel 3

اخیرا کمپانی گوگل نسل سوم گوشی‌های پرچم‌دار گوگل پیکسل با نام‌های Pixel 3 و Pixel 3 XL را روانه بازار کرده است. این دو گوشی با جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی اندروید پای عرضه شده‌اند و ویژگی‌ها و قابلیت‌های جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش در مقاله‌ای با عنوان “اعلام پنج ویژگی برتر گوشی جدید: Google Pixel 3” به معرفی 5 قابلیت گوشی Google Pixel 3 پرداختیم. حال در ادامه این مقاله قصد داریم سایر ویژگی‌ها و قابلیت‌های جالب گوشی‌های Google Pixel 3 و Google Pixel 3 XL را خدمتتان معرفی کنیم.

میانبر دوربین

از کاربردی‌ترین قابلیت گوشی Google Pixel 3 می‌توان به میانبر دوربین اشاره کرد. با استفاده از این میانبر شما می‌توانید در هر زمان و تنها با دو بار فشردن پیاپی دکمه پاور نسبت به اجرای سریع اپلیکیشن دوربین اقدام نمایید. استفاده از این میانبر در هر شرایطی همانند قفل بودن گوشی و یا هنگام اجرای سایر اپلیکیشن‌ها، امکان پذیر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ios 12 و 19 مورد از ویژگی های شگفت انگیزه آن

قابلیت Call Screen

استفاده از قابلیت Call Screen در شرایطی که قادر به پاسخگویی به تماس تلفنی نیستید و یا شماره تماس گیرنده برایتان آشنا نیست، کاربردی خواهد بود. به منظور استفاده از این قابلیت تنها کافیست تا در هنگام دریافت تماس گزینه Screen Call را لمس کنید. بدین ترتیب یک بات هوش مصنوعی به جای شما به تماس پاسخ خواهد داد. همچنین مکالمات شخص تماس گیرنده به صورت متنی برایتان قابل مشاهده خواهد بود.

فضای ذخیره سازی ابری نامحدود

یکی از مزیت‌های استفاده از گوشی‌های گوگل پیکسل دسترسی به فضای ذخیره سازی ابری نامحدود است. همانطور که مطلع هستید، به سایر کاربرانگوشی‌های اندرویدی تنها 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری به صورت رایگان تعلق می‌گیرد. در حالی که کاربران گوشی‌های گوگل پیکسل می‌توانند از تصاویر و ویدیوهای خود بدون محدودیت حجمی و با کیفیت اصلی توسط اپلیکیشن Google Photos، بکاپ (Backup) بگیرند.

بیشتر بخوانید: 6 طراحی برتر گوشی موبایل در سال 2019 چیست ؟

میانبر دوربین سلفی

یکی دیگر از قابلیت گوشی Google Pixel 3 مربوط به میانبر دوربین سلفی می‌شود. با استفاده از این میانبر برای جا به جایی بین دوربین‌های سلفی و دوربین اصلی گوشی نیازی به استفاده از آیکون‌های روی صفحه نمایش نخواهید داشت. در واقع گوشی گوگل پیکسل 3 شامل قابلیتی تحت عنوان Flip camera می‌شود که به موجب آن می‌توان هنگام اجرای اپلیکیشن دوربین، با دو بار چرخاندن سریع مچ بین دوربین سلفی و دوربین اصلی جا به جا شد. به منظور فعال سازی این قابلیت کاربردی به بخش System در Settings مراجعه کرده سپس در قسمت Gestures قابلیت Flip Camera را فعال نمایید.

قابلیت های گوشی گوگل پیکسل 3

قابلیت At A Glance

در قسمت بالایی صفحه اصلی دستگاه، تاریخ روز و وضعیت و آب و هوا برایتان قابل مشاهده خواهد بود. علاوه بر آن در این بخش می‌توانید به اطلاعاتی نظیر رویدادهای تقویم، جزییات مربوط به پروازها، اطلاعات ترافیکی و غیره دسترسی داشته باشید. به منظور فعال و یا غیر فعال سازی نمایش هر یک از این اطلاعات، آیکون تاریخ را لمس کرده و نگه دارید. سپس گزینه Preferences را انتخاب کنید.

ویژگی های گوشی Google Pixel 3

بیشتر بخوانید: پرچم دار جدید سامسونگ با 6 دوربین و پشتیبانی از تکنولوژی 5G

والپیپرهای روزانه

اپلیکیشن Wallpaper گوگل به صورت پیش فرض بر روی گوشی‌های گوگل پیکسل 3 نصب بوده و قابلیت‌های جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. به عنوان مثال هنگام انتخاب یک والپیپر جدید، می‌توانید این اپلیکیشن را به گونه‌ای تنظیم کنید تا هر 24 ساعت یکبار به صورت خودکار تصویر پس زمینه دستگاه شما را تغییر دهد. بدین منظور یک قسمت خالی از هوم اسکرین دستگاه را لمس کرده و نگه دارید. سپس به منظور شخصی سازی ظاهر هوم و لاک اسکرین دستگاه خود گزینه Wallpapers را لمس نمایید.

قابلیت Flip to Shhh

از دیگر قابلیت گوشی Google Pixel 3 می‌توان به امکان فعال سازی سریع ویژگی Do Not Disturb اشاره کرد. بدین منظور به قسمت Digital Wellbeingدر Settings مراجعه کرده و قابلیت Flip to Shhh را فعال نمایید. پس از فعال سازی این قابلیت، زمانی که گوشی خود را از سمت نمایشگر آن روی یک سطح قرار دهید، قابلیت Do Not Disturb به صورت خودکار فعال شده و دیگر هیچ نوتیفیکیشنی دریافت نخواهید کرد.

قابلیت Digital Wellbeing

قابلیت Digital Wellbeing به صورت پیش فرض به همراه گوشی‌های گوگل پیکسل 3 عرضه می‌شود. با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند میزان زمان صرف شده برای استفاده از گوشی را مشاهده کنند. علاوه بر آن، با استفاده از گزینه‌ها و تنظیمات ارائه شده در بخش Digital Wellbeing می‌توانید محدودیت زمانی برای استفاده اپلیکیشن‌ها تعیین کرده و یا قابلیت Wind Down را فعال نمایید. این قابلیت رنگ صفحه نمایش را به سیاه و سفید تغییر خواهد داد و از نمایش نوتیفیکیشن‌ها تا روز بعد جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به بخش Settings به قابلیت Digital Wellbeing دسترسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: پرچم دار جدید سامسونگ با 6 دوربین و پشتیبانی از تکنولوژی 5G

ژست‌های حرکتی گوگل پیکسل 3

در حال حاضر با عرضه گوشی‌های گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال، ژست‌های حرکتی جایگزین کلیدهای ناوبری شده‌اند. به منظور فعال سازی این قابلیت در گوشی گوگل پیکسل 3 به بخش System در Settings مراجعه کرده و گزینه Gestures را انتخاب کنید. بدین ترتیب می‌توانید در این بخش نسبت به فعال سازی ژست‌های حرکتی مورد نظر خود اقدام نمایید.

ارائه پیشنهاد برای استفاده از اپلیکیشن‌ها

با هر بار مراجعه به بخش مولتی تسکینگ (MultiTasking)، استفاده از اپلیکیشن‌های متفاوت به شما پیشنهاد داده می‌شود. در واقع اندروید پای عادت‌های روزانه و زمان استفاده شما از اپلیکیشن‌ها را مورد بررسی قرار داده و بر طبق آن‌ها، استفاده از اپلیکیشن‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد.

قابلیت Split Screen (تقسیم صفحه نمایش)

با استفاده از قابلیت Split Screen گوشی Google Pixel 3 می‌توانید از دو اپلیکیشن به صورت همزمان استفاده کنید. بدین منظور انگشت خود را از پایین صفحه به سمت بالا کشیده سپس آیکون موجود در قسمت بالایی اپلیکیشن مورد نظر خود را لمس کنید. حال در منوی نمایان شده گزینه Split Screen را لمس کرده سپس اپلیکیشن دوم خود را انتخاب کنید. بدین ترتیب صفحه نمایش به دو قسمت تقسیم خواهد شد و می‌توانید به صورت همزمان از دو اپلیکیشن مورد نظر خود استفاده کنید.

چرخش صفحه پیکسل 3 گوگل

در گوشی‌های Google Pixel 3 و Google Pixel 3 XL قابلیتی ارائه شده که به موجب آن می‌توان محتویات صفحه مورد نظر را حتی در صورت غیر فعال بودن قابلیت چرخش صفحه، به حالت افقی چرخاند. در واقع با چرخاندن گوشی، یک آیکون در کنار دکمه هوم برایتان نمایان می‌شود. بدین ترتیب به منظور چرخش صفحه تنها کافیست تا این آیکون را لمس کنید. در نهایت به منظور بازگرداندن صفحه نمایش به حالت عمودی و عادی، مجددا آیکون مورد نظر را لمس نمایید.

قابلیت Dark mode

در اندروید 9 یا پای قابلیت جدیدی تحت عنوان Dark mode ارائه شده است. با فعال سازی این قابلیت کاربران می‌توانند در مصرف باتری دستگاه صرفه جویی کنند. به منظور فعال سازی حالت تاریک یا Dark Mode به بخش Display در Settings مراجعه کنید. سپس در قسمتDevice theme  حالت Dark mode را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید: ۸ ویژگی برتر iOS 12 چیست؟

شارژ بی سیم

پشتیبانی از شارژ بی سیم از دیگر قابلیت گوشی Google Pixel 3 محسوب می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، گوشی گوگل پیکسل 3 خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی شارژ کنید. این پایه شارژر بی سیم با نام Pixel Stand یا پیکسل استند در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و از قابلیت شارژ گوشی با توان 10 وات بهره می‌برد.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 14 قابلیت گوشی Google Pixel 3 پرداختیم. بنابراین شما می‌توانید با مطالعه این مقاله، با قابلیت‌های جالب و کاربردی ارائه شده در گوشی‌های گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال آشنا شوید. با سایر مقاله های جینگوبینگو مگ همراه ما باشید

0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب

Copyright © 2017-2018 JingoBingo

طراحی سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ پارماتیک