با ما همراه باشید

بررسی

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

منتشر شده

در

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها - جینگوبینگو مگ

تمام ورزشکاران حرفه‌ای و اکثر افرادی که بدنسازی را به صورت جدی دنبال می‌کنند، پس از پشت سر گذاشتن تمرینات منظم، در کنار تغذیه‌ای اصولی، جای خالی مکمل‌ها را به عنوان تکمیل کننده در برنامه خود خالی می‌بینند. در این مطلب از مجله اینترنتی جینگوبینگو مگ سعی داریم، بر ۱۰ مورد از پرطرفدارترین مکمل ها که در اکثر برنامه‌های ورزشی به چشم می‌خورند، مروری داشته باشیم.

اهمیت مصرف مکمل در بدنسازی

شما ممکن است به دنبال استفاده از مکمل‌های بدنسازی برای فعالیت‌های منجر به تناسب اندام باشید. اما نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که مرز باریکی میان مفید بودن و مضر بودن این مکمل‌ها وجود دارد و آن هم مبحث اصل بودن این مکمل‌هاست. اگر شما کیفیت و قیمت کمتر را انتخاب کنید، بدون شک به سرعت بیمار خواهید شد و تمامی زحماتتان از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید : مکمل بدنسازی اسید آراشیدونیک برسی تخصصی

پرطرفدارترین مکمل ها را بشناسیم

همان‌گونه که گفتیم مکمل‌ها نقش بسیار مهمی در روند عضله سازی و افزایش قدرت و استقامت بدن دارد، با هم ۱۰ تا از پرطرفدارترین مکمل ها را خواهیم شناخت.

مکمل کراتین

کراتین یک ترکیب طبیعی است که مقادیر زیادی از آن در ماهیچه‌های بدن یافت می‌شود. کراتین مونوهیدرات فرم تکمیلی است و ترکیبی از ترکیبات اسید آمینه آرژینین، گلیسین و متیونین است. کراتین باعث انتقال انرژی کراتین فسفات می‌شود که در فعالیت‌های شدید مانند وزنه برداری بسیار مهم است. کراتین می‌تواند حجم بدن و عملکرد آن را در فعالیت‌های شدید بدن بهبود بخشد. کراتین چندین مزیت عملکردی را در پی دارد؛ می‌تواند اثرات کوچک، اما فوری بر قدرت حداکثر و توان ورزشکاران بگذارد این امر، به ورزشکار اجازه می‌دهد تا فعالیت را با شدت بیشتری در مسابقه و تمرین اجرا کند، در نتیجه عملکرد را بهبود و اثرگذاری تمرین را افزایش می‌بخشد. مصرف طولانی مدت این مکمل، می‌تواند اثرگذاری تمرین را ۵-۱۵% بهبود داده و کسب قدرت، توان و توده خالص بدنی را بالاتر ببرد.

 

توجه داشته باشید که تقریبا بدن اکثرا افراد به مکمل کراتین پاسخ می‌دهد و تنها شاید ۳۰ درصد از کاربران ممکن است هیچ بهبودی را مشاهده نکنند. همچنین لازم به ذکر است که اثربخشی کراتین در زنان ممکن است همانند مردان نباشد.

بیشتر بخوانید : 10 مکمل اصلی بدنسازی

دیگر فواید مکمل محبوب کراتین

 • تحمل تمرین با فشار زیاد
 • بهبود بخشیدن به سرعت و کیفیت ریکاوری
 • افزایش دهنده ظرفیت آنابولیک
 • بهبود دهنده عملکرد مغز
 • افزایش دهنده ترمیم استخوان

نحوه مصرف کراتین

با این که مصرف کراتین با آبمیوه‌های شیرین مثل آب انگور مرسوم است، اما به یاد داشته باشید که مصرف با دکستروز، بهتر از آبمیوه است، چراکه آبمیوه دارای فراکتوز می‌باشد که تأثیر کمی بر روی انسولین دارد در حالی که دکستروز بیشترین تأثیر را بر روی انسولین خواھد گذاشت.

زمان مصرف کراتین در دوره بارگیری

 • ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه
 • ۳۰ دقیقه قبل از ناهار
 • ۳۰ دقیقه قبل از تمرین
 • بلافاصله بعد تمرین

بیشتر بخوانید : معرفی ۸ مورد از کاربردی ترین نرم افزارهای ورزشی

در دوره نگھداری هم دو وعده از مکمل کراتین استفاده می کنیم

 • ۳۰ دقیقه قبل از تمرین
 • بلافاصله بعد از تمرین

انواع مختلف پودرهای پروتئینی که از محبوب ترین مکمل ها هستند

وقتی صحبت از افزایش حجم عضلات به میان می‌آید، مکمل پروتئین از نام‌های پرتکرار خواهد بود. پروتئین مهم‌ترین ماده‌ای است که هر ورزشکاری برای افزایش عملکرد ورزشی خود به آن نیاز دارد. در حقیقت افرادی که فعالیت‌های ورزشی شدید انجام می‌دهند نسبت به افرادی که ورزش نمی‌کنند به پروتئین بیشتری نیاز دارند.
انواع مختلفی از پروتئین وجود دارد که از منابع متفاوتی به دست می‌آید و هر کدام از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند.
پروتئین آب پنیر، پروتئین کازئین، پروتئین سفیده تخم مرغ و پروتئین سویا اصلی‌ترین این دسته‌بندی هستند.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

بیشتر بخوانید : بهترین مواد غذایی پروتئین دار

پروتئین آب پنیر

پروتئین آب پنیر حاوی ۲۰% از پروتئین‌های شیر است و متشکل از چندین پپتید پیچیده است. این منبع پروتئین، غنی شده از تمامی آمینواسید‌‌های ضروری به خصوص BCAA، لوسین (leucine) و سیستئین (cysteine) است.
سطح بالای سیستئین موجب بالا رفتن تولید گلوتاتیون و هم‌چنین افزایش ظرفیت آنتی‌اکسیدانی بدن می‌شود، بنابراین باعث بالا رفتن قدرت ایمنی و تقویت و ترویج سیستم ایمنی بدن می‌شود که مانع ضعف و گرسنگی فرد شده به همین دلیل در کاهش وزن هم موثر است.
سطح بالای BCAA و هضم سریع، باعث افزایش رشد توده عضلانی بدن می‌شود، پروتئین وی برای استفاده قبل و بعد تمرین و بین وعده‌های غذایی مناسب است، هم چنین سطح بالا لوسین، این نوع پروتئین را تبدیل به یک محرک موثر آنابولیک با کالری کم کرده است، بنابراین این محصول برای کسانی که رژیم غذایی تناسب اندام دارند، بسیار ایده‌آل است.

پروتئین کازئین

پروتئین اصلی و عمده موجود در شیر گاو را پروتئین کازئین می‌نامند که حاوی تمام اسید آمینه‌های ضروری به خصوص تیروزین و پرولین است.
به طور کلی کازئین منبع تامین کننده پروتئین طولانی اثر است و در حالت عادی توسط منابع غذایی تامین می‌شود، لذا تنها زمانی مصرف کازئین اجباری است که فرد ورزشکار فقط یک یا دو وعده غذایی اصلی داشته باشد.

پروتئین سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ حاوی بیش از ۴۰ نوع پروتئین است که مهم‌ترین آنها آلبومین است. با اینکه زرده تخم مرغ هم مقداری پروتئین دارد، اما مصرف پودر سفیده تخم مرغ نسبت به پودر تخم مرغ رواج بیشتری دارد.

پروتئین سویا

پروتئین سویا تمام آمینو اسید‌های ضروری را شامل می‌شود و مهم‌ترین خاصیت آن داشتن آرژنین و گلوتامین به میزان دو برابر پروتئین‌های برگفته شده از شیر است. از آنجایی که سویا بالاترین کیفیت میان پروتئین با منابع گیاهی را دارد، بنابراین بسیار ایده‌آل برای گیاهخواران است.

مولتی ویتامین ها

اگر فردی رژیم غذایی ناقصی داشته باشد، مکمل‌های مولتی ویتامین می‌توانند به شما در تامین میزان توصیه شده روزانه برای مصرف ویتامین‌ها و مواد معدنی کمک کننده باشد. همچنین مصرف این مکمل‎ها می‌توانند از کمبودهای احتمالی پیشگیری کرده و باعث بالا رفتن فاکتورهای سلامتی در بدن افراد شود.

 

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

مولتی ویتامین‌ها به اشکال مختلفی وجود دارند که با توجه به شخصی که مصرف کننده است باید انتخاب شود و مصرف آن به هر شکلی بلا مانع است. مولتی ویتامین‌ها می‌توانند به شکل قرص، قطره، شربت، کپسول، پودر و آمپول موجود باشند که البته به هر شکل در بازار موجود هستند.

بیشتر بخوانید : بهترین تمرینات تقویت عضلات پشت ران

آنتی اکسیدان ها

آنتی‌اکسیدان‌ها مواد شیمیایی طبیعی هستند که باعث توقف فعالیت سایر مواد شیمیایی موسوم به رادیکال‌های آزاد در بدن می‌شوند.
رادیکال‌های آزاد به طور طبیعی در بدن تشکیل می‌شوند و در واقعنقش مهمی در بسیاری از فرآیندهای روزانه چون ورزش و متابولیسم دارند. وجود میزان بالای رادیکال‌های آزاد در بدن می‌تواند خطرناک باشد چراکه با آسیب به سلول‌ها می‌توانند منجر به سرطان شود.
مکمل‌های آنتی‌اکسیدان از پرطرفدارترین مکمل ها بوده و با هدف فراهم ساختن مولکول‌هایآنتی‌اکسیدان مفید که به جلوگیری از اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد کمک می‌کنند، فرمول‌بندی شده‌اند. با این حال، هیچ گونه اطلاعات بالینی وجود ندارد که مؤثر بودن مکمل‌های آنتی‌اکسیدان را به اثبات برساند.

کلسیم

ممکن است به علت اختلال هورمونی در تولید استروژن، خانم‌ها بیشتر در معرض شکستگی استخوان قرار بگیرند. کاهش استروژن ناشی از ورزش، می‌تواند به کاهش بیشتر بافت استخوانی منجر شود. همچنین در تمامی ورزشکاران کمبود کلسیم می‌تواند مانع از انجام ورزش‌های سنگین شود. به همین دلیل مصرف مکمل کلسیم به اکثر ورزشکاران توصیه می‌شود.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

 

گاهی در زنان ورزشکار که چربی بدنی کمی داشته و تمرینات شدیدی را انجام می‌دهند، قاعدگی قطع می‌شود یا اینکه دوره‌های قاعدگی بسیار بی‌نظم می‌شود. به این وضعیت آمنوره گفته می‌شود که می‌تواند تأثیر زیادی بر روی تراکم استخوانی زنان برجا بگذارد. از آنجایی که توقف سیکل قاعدگی به معنای کاهش تولید استروژن در بدن است، این امر می‌تواند باعث رسوب کلسیم کمتری در استخوان‌ها شود.

مکمل آهن

حداکثر میزان اکسیژنی که یک فرد می‌تواند در هر بار دم وارد ریه‌های خود کند، به عوامل گوناگونی چون حجم ریه‌ها و عمق تنفس بستگی دارد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

 

میزان جذب و ورود اکسیژن به بدن اگرچه به شدت تحت تأثیر میزان اکسیژن‌گیری ریه‌هاست اما میزان هموگلوبین و میزان آهن موجود در خون هم یکی دیگر از عوامل تعیین کننده و مهمی است که میزان ورود اکسیژن به خون را کنترل می‌کند. آهن ماده معدنی ضروری در بدن برای تولید هموگلوبین، پروتئین خون است که اکسیژن را در بدن حمل می‌کند.
مصرف مکمل‌های آهن باید توسط یک پزشک تجویز شود و مصرف خودسرانه مکمل‌های آهن ممکن است باعث ایجاد یبوست و ناراحتی معده در برخی افراد شود.

نوشیدنی های الکترولیت و کربوهیدرات

الکترولیت‌ها عمدتا از مواد معدنی در رژیم غذایی حاصل می‌شوند و آنها تعادل مایع را حفظ می‌کنند و به سیستم عصبی کمک می‌کنند تا انقباض عضلات را انجام دهند. الکترولیت‌ها عبارتند از سدیم، پتاسیم، منیزیم، کلسیم و کلرید، بی کربنات، فسفات، سولفات. ورزشکاران حرفه‌ای به طور خاص به تعادل سدیم و پتاسیم نیاز دارند. کربوهیدرات‌ها برای تقویت تمرینات، از جمله افزایش و جایگزینی انرژی پس از تمرین مهم هستند. این نوشیدنی‌های ورزشی می‌توانند برای بعد از تمرینات سنگین مفید باشند.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

بیشتر بخوانید : 5 غذای رژیمی و خوشمزه همراه با طرز پخت

مکمل کافئین

کافئین که از پرطرفدارترین مکمل ها هم است، به طور طبیعی در قهوه، چای، کاکائو، کولا و سایر نوشیدنی‌های گیاهی است. ۱ فنجان قوی می‌تواند حدود ۱۰۰ میلی‌گرم، قهوه فوری حدود ۸۰ میلی‌گرم و چای حدود ۴۰ میلی گرم به شما بدهد.
از آنجایی که کافئین محرک بوده و برای افزایش انرژی در بدن لازم است، ورزشکاران از مکمل کافئین برای افزایش بهره‌وری خود استفاده می‌کنند. همچنین طبع چربی سوزی کافئین باعث می‌شود تا سوخت و ساز بدن ورزشکاران بالاتر رود. بعلاوه در مورد فواید کافئین برای ورزشکاران باید گفت که کافئین با تسهیل انقباض عضلات، عوامل عضلانی را بهبود می‌بخشد.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

مکمل روی و منیزیم

روی برای تولید هورمون مردانه تستوسترون و ساختن سیستم ایمنی مهم است. منیزیم هم جز ضروری سیستم عصبی و حافظ سلامت قلب است. هر دو مسئول یک سری از عملکردهای بیوشیمیایی مهم در بدن هستند. روی و منیزیم اغلب به بدنسازان در ترکیبی از مکمل به نام ZMA به بازار عرضه می‌شوند. روی در کل دانه‌ها، آجیل و به ویژه گوشت و صدف وجود دارد.

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

بیشتر بخوانید : طرز تهیه غذاهای سالم و رژیمی

گلوکوزامین

گلوکوزامین یک ترکیب طبیعی است که به عنوان مکملی برای تسکین درد آرتریت و پیشگیری احتمالی آسیب مفصلی شناخته شده است. گلوکوزامین در میان همه ورزشکاران، از جمله مربیان، مخصوصا برای درمان و تسکین آرتریت زانو و درد ناشی از آن محبوب است.

گلوتامین و بتا آلانین

بتا آلانین فرم بتای آمینو اسید آلانین است به این معنی که گروه‌های آمینو در وضعیت بتا قرار می‌گیرند. این آمینو اسید پیش ماده یک ماده شیمیایی به نام کارنوزین است که وظیفه آن جلوگیری از کاهش PH است.

 

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

10 مورد از پر طرف دار ترین مکمل ها

گلوتامین یکی از اسیدهای آمینه موجود در بدن انسان بوده و جز اسیدهای آمینه ضروری نیست، با این حال در برخی موارد چون بیماریهای گوارشی و یا برای ورزشکاران می‌تواند ضروری باشد.اسید آمینه گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک با مصرف آدنوزینتری فسفات تشکیل می‌شود.

5
 • امتیاز
0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

1 دیدگاه

 1. اشتراک ها: مکمل سلنیوم چیست ؟ هرآنچه باید از اهمیت مکمل سلنیوم بدانید - جینگوبینگو مگ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

خدمات طراحی سایت در اصفهان

منتشر شده

در

طراحی سایت پزشکی در اصفهان پارماتیک

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

طراحی سایت برای شرکت ها همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است چرا که منبع مورد اعتماد کاربران است. اگر محصول جدیدی برای معرفی داشته باشید و یا بخواهید راجب محصولات خود ، شرکت خود ، ابلاغیه ها ، اخبار و … اطلاعاتی را منتشر کنید که همه مخاطبان و مشتریانتان بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و این اطلاعات منبع مناسبی هم داشته باشد شما نیاز به طراحی سایت شرکتی در اصفهان دارید. داشتن یک سایت خوب مناسب می تواند اطلاعات مفیدی را به مخاطبان شما بدهد و آنها می توانند از موضوعاتی که شما می خواهید مطلع شوند. از آنجا که اصفهان شهر توریستی محسوب می شود مسلما افراد مختلف نام شرکت شما را ممکن است در اقسا نقاط شهر ببینند و بخواهند راجب شرکت شما تحقیق کنند ، در این مواقع است که داشتن سایتی زیبا و مناسب می تواند باعث شود که این مخاطبان در اولین برخورد با نام شرکت شما حس خوبی پیدا کنند. همچنین راه های ارتباطی ای که در سایت قرار می گیرد می تواند پل ارتباطی باشد که کاربران با کمترین جستجو بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.  ما در پارماتیک کمک می کنیم طراحی سایت در اصفهان شما که قصد دارد سایت شرکتی راه اندازی کند با تمام امکانات لازم و با جدیدترین متدهای روز دنیا سایتی را به کاربران نمایش دهد که توجه آنها را به خوبی جلب نماید

طراحی سایت شرکتی در اصفهان پارماتیک

 

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان

اینک در زمانی قرارداریم که بر تعداد خریدهای اینترنتی هرروزه اضافه می شود و فروشگاه های آنلاین تواسته اند فروش خوبی را تجربه کنند و مخاطبان زیادی را جذب فروشگاه اینترنتی خود کنند. این مسئله در اصفهان هم به خوبی دیده می شود و افراد متعددی رو به سایت های فروشگاهی آورده اند و از این سایت ها خرید می کنند. طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان می تواند به کمک کسانی بیاید که در بازار سنتی فعالیت دارند و می خواهند در بازار اینترنتی نیز فعالیت جدی خود را شروع کنند و از این طریق به درآمدهای بالاتری برسند. از طرفی طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان برای هر فرد و تیمی که قصد خرید و فروش در این بازار را دارد کاملا مناسب می باشد و هر فردی می تواند با کسب کمی تجربه و مهارت از فضای اینترنت به خوبی کسب درآمد کند.

تیم پارماتیک با طراحی فروشگاه های اینترنتی مختلف کاملا بسته به حوزه ی فعالیت نیازهای مخاطبان را می شناسد از همین رو می تواند بهترین راهنمایی های لازم را برای رسیدن به اهدافتان به شما داشته باشد تا در این مسیر بتوانید به موفقیت برسید و در آن ثابت قدم باشید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان پارماتیک

طراحی سایت آموزشی در اصفهان

موسسه ها و آموزشگاه های مختلفی در سطح شهر وجود دارند که هریک در حوزه کاری خود فعالیت می نمایند. طراحی سایت آموزشی در اصفهان می تواند وجه تمایزی بین موسسه و آموزشگاه شما با سایرین باشد. آموزش آن هم به صورت اینترنتی موضوعی است که در مدت چند سال اخیر در ایران توانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود کند ، پس اگر شما فکر می کنید توانایی آموزش مهارتی به دیگران را دارید با طراحی سایت آموزشی در اصفهان می توانید مخاطبان زیادی از سراسر ایران بدست آورید. سایت های آموزشی در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند و بیشتر آنها از همین طریق به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کرده اند. باید این نکته را بیان کنیم که فرقی نمی کند شما از کجا بخواهید آموزش هایتان را به کاربران نمایش دهید. با طراحی سایت آموزشی در اصفهانمی توانید مخاطبانی از تمام ایران و حتی کشورهای خارجی داشته باشید، پس سایت آموزشی مزایای بسیاری را می تواند برای افرادی که قصد آموزش دادن به دبگران را دارند مهیا کند. پارماتیک می تواند به شما کمک کند تا یک وبسایت آموزشی زیبا و مدرن برای خود طراحی کنید و پس از آن آموزش های خود را از طریق سایتتان با دیگران به اشتراک بگذارید.

طراحی سایت آموزشی در اصفهان پارماتیک

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

امروزه پزشکان برای معرفی هرچه بیشتر خود نیازمند فضایی هستند که بتوانند بیشتر مورد توجه قرار گیرند و با استفاده از این موضوع بتوانند هم بیماران بیشتری را درمان کنند هم برای افراد مختلف در مورد توانایی ها و تخصص هایی که دارند بتوانند اطلاعات بیشتری را کسب کنند. طراحی سایت پزشکی در اصفهان و سئو بهینه سازی سایت در اصفهان باعث می شود که شما بیش از سایر پزشکان شناخته تر باشید. این موضوع را این گونه برایتان مثال می زنم که فکر کنید که شما پزشک پوست و مو در اصفهان هستید و بیماری برای درمان ریزش موی خود به دنبال متخصص پوست و مو در اصفهان می گردد ، این بیمار با جستجو در اینترنت سایت هایی را مشاهده می کند که به معرفی پزشکان پوست و موی اصفهان پرداخته اند. اگر سایت شما یکی از سایت هایی باشد که بیمار با جستجوی آن توانسته شما را پیدا کند ، از این طریق می توانید بیماران بیشتری را ویزیت کرده و درآمد خود را نیز افزایش دهید. در طراحی سایت پزشکی در اصفهان حتی امکان این وجود خواهد داشت که بیمار بتواند نسبت به برنامه شما به صورت آنلاین وقت رزرو کند و به صورت آنلاین هزینه شما را پرداخت کنند. طراحی سایت های پزشکی هموراه مورد استقبال پزشکان گوناگون قرار گرفته و امروز شاهد این موضوع هستیم که سایت های پزشکی هر روز بیش از دیروز می شوند و این موضوع خود نشان دهنده این است که مخاطبان به سایت های پزشکی علاقه دارند و تمایل دارند در سریعترین زمان ممکن پزشک مورد نظر خود را بیابند. شما تنها با طراحی سایت در اصفهان می توانید بیمارانی که برای امور پزشکی در شهر اصفهان به دنبال پزشک هستند را جذب نمایید. تیم پارماتیک با طراحی چندین نمونه سایت پزشکی تجربه کافی پیرامون طراحی سایت پزشکی در اصفهان را دارد و شما به خوبی می توانید به ما اعتماد نمایید و کار طراحی سایت پزشکی خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان پارماتیک

همچنین پارماتیک برای مراکز درمانی دیگر نیز می تواند نظیر درمانگاه ها ، بیمارستان ها و … نیز طراحی سایت می نماید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

منبع : طراحی سایت در اصفهان آژانس دیجیتال مارکتینگ پارماتیک

 

5
 • امتیاز
0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب

بررسی

14 قابلیت بسیار جالب گوشی Google Pixel 3

منتشر شده

در

قابلیت های گوشی Google Pixel 3

چندی پیش کمپانی گوگل از دو گوشی پرچم‌دار خود با نام‌های Pixel 3 و Pixel 3 XL رونمایی کرد. این دو گوشی قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی بسیاری را شامل می‌شوند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی 14 قابلیت گوشی Google Pixel 3 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با جینگوبینگو مگ همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با قابلیت گوشی Google Pixel 3

اخیرا کمپانی گوگل نسل سوم گوشی‌های پرچم‌دار گوگل پیکسل با نام‌های Pixel 3 و Pixel 3 XL را روانه بازار کرده است. این دو گوشی با جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی اندروید پای عرضه شده‌اند و ویژگی‌ها و قابلیت‌های جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش در مقاله‌ای با عنوان “اعلام پنج ویژگی برتر گوشی جدید: Google Pixel 3” به معرفی 5 قابلیت گوشی Google Pixel 3 پرداختیم. حال در ادامه این مقاله قصد داریم سایر ویژگی‌ها و قابلیت‌های جالب گوشی‌های Google Pixel 3 و Google Pixel 3 XL را خدمتتان معرفی کنیم.

میانبر دوربین

از کاربردی‌ترین قابلیت گوشی Google Pixel 3 می‌توان به میانبر دوربین اشاره کرد. با استفاده از این میانبر شما می‌توانید در هر زمان و تنها با دو بار فشردن پیاپی دکمه پاور نسبت به اجرای سریع اپلیکیشن دوربین اقدام نمایید. استفاده از این میانبر در هر شرایطی همانند قفل بودن گوشی و یا هنگام اجرای سایر اپلیکیشن‌ها، امکان پذیر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ios 12 و 19 مورد از ویژگی های شگفت انگیزه آن

قابلیت Call Screen

استفاده از قابلیت Call Screen در شرایطی که قادر به پاسخگویی به تماس تلفنی نیستید و یا شماره تماس گیرنده برایتان آشنا نیست، کاربردی خواهد بود. به منظور استفاده از این قابلیت تنها کافیست تا در هنگام دریافت تماس گزینه Screen Call را لمس کنید. بدین ترتیب یک بات هوش مصنوعی به جای شما به تماس پاسخ خواهد داد. همچنین مکالمات شخص تماس گیرنده به صورت متنی برایتان قابل مشاهده خواهد بود.

فضای ذخیره سازی ابری نامحدود

یکی از مزیت‌های استفاده از گوشی‌های گوگل پیکسل دسترسی به فضای ذخیره سازی ابری نامحدود است. همانطور که مطلع هستید، به سایر کاربرانگوشی‌های اندرویدی تنها 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری به صورت رایگان تعلق می‌گیرد. در حالی که کاربران گوشی‌های گوگل پیکسل می‌توانند از تصاویر و ویدیوهای خود بدون محدودیت حجمی و با کیفیت اصلی توسط اپلیکیشن Google Photos، بکاپ (Backup) بگیرند.

بیشتر بخوانید: 6 طراحی برتر گوشی موبایل در سال 2019 چیست ؟

میانبر دوربین سلفی

یکی دیگر از قابلیت گوشی Google Pixel 3 مربوط به میانبر دوربین سلفی می‌شود. با استفاده از این میانبر برای جا به جایی بین دوربین‌های سلفی و دوربین اصلی گوشی نیازی به استفاده از آیکون‌های روی صفحه نمایش نخواهید داشت. در واقع گوشی گوگل پیکسل 3 شامل قابلیتی تحت عنوان Flip camera می‌شود که به موجب آن می‌توان هنگام اجرای اپلیکیشن دوربین، با دو بار چرخاندن سریع مچ بین دوربین سلفی و دوربین اصلی جا به جا شد. به منظور فعال سازی این قابلیت کاربردی به بخش System در Settings مراجعه کرده سپس در قسمت Gestures قابلیت Flip Camera را فعال نمایید.

قابلیت های گوشی گوگل پیکسل 3

قابلیت At A Glance

در قسمت بالایی صفحه اصلی دستگاه، تاریخ روز و وضعیت و آب و هوا برایتان قابل مشاهده خواهد بود. علاوه بر آن در این بخش می‌توانید به اطلاعاتی نظیر رویدادهای تقویم، جزییات مربوط به پروازها، اطلاعات ترافیکی و غیره دسترسی داشته باشید. به منظور فعال و یا غیر فعال سازی نمایش هر یک از این اطلاعات، آیکون تاریخ را لمس کرده و نگه دارید. سپس گزینه Preferences را انتخاب کنید.

ویژگی های گوشی Google Pixel 3

بیشتر بخوانید: پرچم دار جدید سامسونگ با 6 دوربین و پشتیبانی از تکنولوژی 5G

والپیپرهای روزانه

اپلیکیشن Wallpaper گوگل به صورت پیش فرض بر روی گوشی‌های گوگل پیکسل 3 نصب بوده و قابلیت‌های جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. به عنوان مثال هنگام انتخاب یک والپیپر جدید، می‌توانید این اپلیکیشن را به گونه‌ای تنظیم کنید تا هر 24 ساعت یکبار به صورت خودکار تصویر پس زمینه دستگاه شما را تغییر دهد. بدین منظور یک قسمت خالی از هوم اسکرین دستگاه را لمس کرده و نگه دارید. سپس به منظور شخصی سازی ظاهر هوم و لاک اسکرین دستگاه خود گزینه Wallpapers را لمس نمایید.

قابلیت Flip to Shhh

از دیگر قابلیت گوشی Google Pixel 3 می‌توان به امکان فعال سازی سریع ویژگی Do Not Disturb اشاره کرد. بدین منظور به قسمت Digital Wellbeingدر Settings مراجعه کرده و قابلیت Flip to Shhh را فعال نمایید. پس از فعال سازی این قابلیت، زمانی که گوشی خود را از سمت نمایشگر آن روی یک سطح قرار دهید، قابلیت Do Not Disturb به صورت خودکار فعال شده و دیگر هیچ نوتیفیکیشنی دریافت نخواهید کرد.

قابلیت Digital Wellbeing

قابلیت Digital Wellbeing به صورت پیش فرض به همراه گوشی‌های گوگل پیکسل 3 عرضه می‌شود. با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند میزان زمان صرف شده برای استفاده از گوشی را مشاهده کنند. علاوه بر آن، با استفاده از گزینه‌ها و تنظیمات ارائه شده در بخش Digital Wellbeing می‌توانید محدودیت زمانی برای استفاده اپلیکیشن‌ها تعیین کرده و یا قابلیت Wind Down را فعال نمایید. این قابلیت رنگ صفحه نمایش را به سیاه و سفید تغییر خواهد داد و از نمایش نوتیفیکیشن‌ها تا روز بعد جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به بخش Settings به قابلیت Digital Wellbeing دسترسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: پرچم دار جدید سامسونگ با 6 دوربین و پشتیبانی از تکنولوژی 5G

ژست‌های حرکتی گوگل پیکسل 3

در حال حاضر با عرضه گوشی‌های گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال، ژست‌های حرکتی جایگزین کلیدهای ناوبری شده‌اند. به منظور فعال سازی این قابلیت در گوشی گوگل پیکسل 3 به بخش System در Settings مراجعه کرده و گزینه Gestures را انتخاب کنید. بدین ترتیب می‌توانید در این بخش نسبت به فعال سازی ژست‌های حرکتی مورد نظر خود اقدام نمایید.

ارائه پیشنهاد برای استفاده از اپلیکیشن‌ها

با هر بار مراجعه به بخش مولتی تسکینگ (MultiTasking)، استفاده از اپلیکیشن‌های متفاوت به شما پیشنهاد داده می‌شود. در واقع اندروید پای عادت‌های روزانه و زمان استفاده شما از اپلیکیشن‌ها را مورد بررسی قرار داده و بر طبق آن‌ها، استفاده از اپلیکیشن‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد.

قابلیت Split Screen (تقسیم صفحه نمایش)

با استفاده از قابلیت Split Screen گوشی Google Pixel 3 می‌توانید از دو اپلیکیشن به صورت همزمان استفاده کنید. بدین منظور انگشت خود را از پایین صفحه به سمت بالا کشیده سپس آیکون موجود در قسمت بالایی اپلیکیشن مورد نظر خود را لمس کنید. حال در منوی نمایان شده گزینه Split Screen را لمس کرده سپس اپلیکیشن دوم خود را انتخاب کنید. بدین ترتیب صفحه نمایش به دو قسمت تقسیم خواهد شد و می‌توانید به صورت همزمان از دو اپلیکیشن مورد نظر خود استفاده کنید.

چرخش صفحه پیکسل 3 گوگل

در گوشی‌های Google Pixel 3 و Google Pixel 3 XL قابلیتی ارائه شده که به موجب آن می‌توان محتویات صفحه مورد نظر را حتی در صورت غیر فعال بودن قابلیت چرخش صفحه، به حالت افقی چرخاند. در واقع با چرخاندن گوشی، یک آیکون در کنار دکمه هوم برایتان نمایان می‌شود. بدین ترتیب به منظور چرخش صفحه تنها کافیست تا این آیکون را لمس کنید. در نهایت به منظور بازگرداندن صفحه نمایش به حالت عمودی و عادی، مجددا آیکون مورد نظر را لمس نمایید.

قابلیت Dark mode

در اندروید 9 یا پای قابلیت جدیدی تحت عنوان Dark mode ارائه شده است. با فعال سازی این قابلیت کاربران می‌توانند در مصرف باتری دستگاه صرفه جویی کنند. به منظور فعال سازی حالت تاریک یا Dark Mode به بخش Display در Settings مراجعه کنید. سپس در قسمتDevice theme  حالت Dark mode را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید: ۸ ویژگی برتر iOS 12 چیست؟

شارژ بی سیم

پشتیبانی از شارژ بی سیم از دیگر قابلیت گوشی Google Pixel 3 محسوب می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، گوشی گوگل پیکسل 3 خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی شارژ کنید. این پایه شارژر بی سیم با نام Pixel Stand یا پیکسل استند در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و از قابلیت شارژ گوشی با توان 10 وات بهره می‌برد.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 14 قابلیت گوشی Google Pixel 3 پرداختیم. بنابراین شما می‌توانید با مطالعه این مقاله، با قابلیت‌های جالب و کاربردی ارائه شده در گوشی‌های گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال آشنا شوید. با سایر مقاله های جینگوبینگو مگ همراه ما باشید

4.9
 • امتیاز
0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب

بررسی

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

منتشر شده

در

حال که سال 2018 به پایان رسیده، شاید بد نباشد که شما را با لیستی از بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 آشنا کنیم! برنامه‌هایی که در این مقاله معرفی می‌شوند کاربردی هستند و عموماً از دسته‌های موضوعی مختلف انتخاب شده‌اند. پس با ادامه این مطلب و معرفی 10 مورد از بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 همراه باشید.

مقدمه

سال 2018 به پایان رسیده و حالا در سال 2019 میلادی به سر می‌بریم. عموماً پس پایان هر سال در هر موضوع یک لیست از بهترین‌های آن قابل ارائه هستند. برای بهترین گوشی‌های سال 2018، بهترین لپ‌تاپ‌های سال 2018، بهترین تبلت‌های سال 2018 و غیره همگی می‌توانند انتخاب و مشخص شوند. اما به نظر شما بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 کدامند؟ در این مقاله ما می‌خواهیم یک لیست 10 موردی از بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 را خدمتتان ارائه کنیم. برنامه‌ها یا اپلیکیشن‌هایی که در این مقاله معرفی می‌کنیم عموماً از دسته‌های موضوعی متفاوت انتخاب شده‌اند تا پاسخگوی نیازهای تمام افراد باشند و محدود به دسته موضوعی خاصی نشوند. پس لطفاً تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین برنامه های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن 1Weather

10 برنامه اندروید 2018

یشتر بخوانید:  ۴ نباید مهم هنگام خرید گوشی جدید

اپلیکیشن 1Weather یکی از بهترین برنامه‌های اندرویدی است که با آن می‌توانید وضعیت آب و هوای کلیه نقاط دنیا را به طور زنده مشاهده کنید و حتی یک پیش‌بینی 12 هفته‌ای دقیق از وضعیت آب و هوای مناطق مختلف دنیا داشته باشید! پیش‌بینی‌های جوی که توسط این اپلیکیشن ارائه می‌شوند عموماً بسیار دقیق خواهند بود و این مسئله از نقاط قوت اصلی آن به شمار می‌رود. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار مطلوب، زیبا و روان طراحی شده و ویجت اختصاصی آن قابلیت شخصی سازی را به شیوه‌های مختلفی ارائه می‌کند. بنابراین می‌توانید به هر شکلی که دوست دارید یک ویجت از اپلیکیشن 1Weather را روی هوم اسکرین گوشی اندرویدی خود قرار دهید. این برنامه به طور رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده اما شامل تبلیغات درون برنامه‌ای می‌شود که با پرداخت هزینه ناچیزی می‌توان این تبلیغات را از میان برداشت.

دانلود اپلیکیشن 1Weather از گوگل پلی استور

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن گوگل مپ (Google Maps)

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

احتمالا همه شما با اپلیکیشن گوگل مپ آشنایی دارید. این اپلیکیشن بدون تردید بهترین برنامه مسیریاب و موقعیت یاب اندروید است که قابلیت نصب در سیستم عامل iOS و آیفون‌های اپل را هم دارد. گوگل مپ فقط یک برنامه مسیریاب نیست بلکه مجموعه‌ای از قابلیت دیگر مثل پیدا کردن نقاط مختلف تاریخی، گردشگری، تفریحی و غیره را هم ارائه می‌کند. امکان اشتراک گذاری موقعیت مکانی، استفاده از نقشه مناطق خاص در حالت آفلاین، امکان ذخیره کردن آدرس نقاط و محل‌های خاص برای دسترسی سریع و مسیریابی بهتر، قابلیت نمایش وضعیت ترافیکی جاده‌ها و غیره همگی توسط اپلیکیشن گوگل مپ ارائه می‌شوند. بنابراین اگر به دنبال یک برنامه مسیریابی کامل و بی‌عیب و نقص هستید، اپلیکیشن Google Maps بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن Google Maps از گوگل پلی استور

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن LastPass Password Manager

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

بیشتر بخوانید:  6 طراحی برتر گوشی موبایل در سال 2019 چیست ؟

یکی دیگر از بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 برنامه LaspPass Password Manager است که یک اپلیکیشن اختصاصی برای ذخیره سازی، ساخت و مدیریت رمزهای عبور شما محسوب می‌شود. این برنامه به صورت کراس پلتفرم (Cross-Platform) طراحی شده، بنابراین می‌توانید از آن به شیوه مشابه در گوشی، کامپیوتر و دیگر وسایل خود استفاده کنید. این برنامه علاوه بر اینکه پسوردهایتان را به شکل کاملاً امنی ذخیره می‌کند، قابلیت ساخت پسوردهایی را دارد که تقریباً حدس زدن و هک کردن آن‌ها غیرممکن خواهد بود. برنامه‌های زیادی با کارایی مشابه این برنامه هم اکنون در گوگل پلی استور موجود هستند، اما توصیه می‌کنیم اپلیکیشن LastPass Password Manager را یک بار هم که شده امتحان کنید تا متوجه دقت و قدرت عمل عالی آن شوید.

دانلود اپلیکیشن LastPass Password Manager از گوگل پلی استور

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن Nova Launcher

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

برنامه نوا لانچر یا همان Nova Launcher یک لانچر اندرویدی است که امکان شخصی سازی رابط کاربری و ظاهر گوشی شما را به هر صورتی که فکرش را بکنید فراهم می‌کند. از اصلی‌ترین ویژگی‌های مثبت این لانچر باید به سرعت عمل بالا و رابط بدون تاخیر و باگ آن اشاره داشت که منجر می‌شود از شخصی سازی ظاهر گوشی خود لذت بیشتری ببرید. این برنامه قابلیت‌های جالبی همچون امکان گرفتن بکاپ (Backup) از تنظیمات هوم اسکرین و ریستور آن‌ها را هم ارائه می‌کند و یک برنامه کامل برای شخصی سازی همه چیز در گوشیهای اندرویدی است. پس نوا لانچر را هم به عنوان یکی دیگر از بهترین برنامههای اندرویدی 2018 به خاطر بسپارید.

دانلود اپلیکیشن Nova Launcher از گوگل پلی استور

بهترین برنامه های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن اینستاگرام (Instagram)

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

شک نداریم همه شما عزیزان به خوبی با اپلیکیشن اینستاگرام آشنا هستید. برنامه اینستاگرام در حال حاضر پرطرفدارترین اپلیکیشن در حوزه شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که در بین ایرانی‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد. این برنامه به صورت رایگان قابل استفاده است و حتی می‌تواند در برخی شرایط به منبعی برای کسب درآمد یا ترویج بیزینس و کسب و کارتان تبدیل شود. روند کار برنامه هم بسیار ساده است. هر کاربر در این اپلیکیشن عکس‌ها و ویدئوهای خاصی که مد نظرش هستند را با دیگر کاربران اشتراک گذاری می‌کند و دیگران برای وی نظر ثبت می‌نمایند. پس یکی دیگر از بهترین برنامه‌های اندروید سال 2018 اپلیکیشن اینستاگرام است که احتمالاً روند رو به رشد عملکرد آن در سال 2019 هم حفظ خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن اینستاگرام از گوگل پلی استور

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن Pulse SMS

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

اپلیکیشن Pulse SMS یک برنامه بسیار کاربردی و زیبا برای مدیریت پیامک‌ها در اندروید است. با استفاده از این برنامه می‌توانید ظاهری بسیار منحصر به فرد را برای بخش ارسال و دریافت پیامک‌ها یا همان اس ام اس‌های گوشی اندرویدی خود به وجود آورید. تقریباً تمام المان‌ها در قسمت‌های مختلف این برنامه قابل شخصی سازی هستند. علاوه بر این ویژگی، اپلیکیشن Pulse SMS به شما این امکان را می‌دهد تا برای برخی از گفتگوهای پیامکی خود رمز عبور تنظیم کنید تا دیگر افراد قادر به ورود به آن و مطالعه پیامک‌هایتان نباشند. پشتیبانی از دو سیم کارت و مجزا نشان دادن پیامک‌های آن‌ها، امکان ایجاد بلک لیست برای پیامک‌های تبلیغاتی و اسپم و غیره همگی در اپلیکیشن Pulse SMS ارائه شده‌اند و قابل استفاده هستند. بنابراین یکی دیگر از بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 برنامه Pulse SMS است.

دانلود اپلیکیشن Pulse SMS از گوگل پلی استور

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن Solid Explorer

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

اپلیکیشن Solid Explorer یک برنامه اختصاصی برای مدیریت فایل در گوشی‌های اندرویدی است. این برنامه به دلیل کیفیت عملکرد و کارایی بالایی که دارد به نظر ما بهتر از اپلیکیشن‌های قدرتمند و مشابهی مثل ES File Explorer عمل می‌کند و به همین جهت پتانسیل لازم برای قرارگیری در لیست بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 ما را خواهد داشت. رابط کاربری برنامه بسیار خوب، زیبا و روان طراحی شده و استفاده از آن ساده است. امکانات بسیار زیادی در این اپلیکیشن ارائه شده‌اند که قابلیت پشتیبانی از اغلب سرویس‌های ذخیره سازی ابری یکی از ویژگی‌های آن محسوب می‌شود. اگر به دنبال یک برنامه مدیریت فایل اندرویدی قدرتمند هستید، شک نداشته باشید Solid Explorer یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن Solid Explorer از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید :  بررسی آنر 9 هوآوی (Huawei Honor 9)

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن Swiftkey

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

اپلیکیشن Swiftkey یکی از بهترین، پرطرفدارترین و انعطاف‌پذیرترین کیبوردهای مجازی اندروید را برایتان به ارمغان می‌آورد. المان‌های مختلف در کیبورد مذکور به طور دستی و بنا به سلیقه شخصی کاربر قابل تغییر هستند. یکی از ویژگی‌های بسیار عالی این اپلیکیشن مربوط به سرویس پیش‌بینی کلمات پیشرفته آن می‌شود که خیلی دقیق و با جزئیات کلماتی که شما قصد دارید تایپ شوند را پیشنهاد می‌دهد. بنابراین اگر می‌خواهید سرعت تایپ متن شما چند برابر شود، اپلیکیشن Swiftkey این امکان را در اختیارتان قرار خواهد داد. اگر به دنبال نصب و استفاده از یک کیبورد حرفه‌ای، روان و قابل شخصی سازی برای گوشی اندرویدی خود هستید، شک نداشته باشید Swiftkey یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن Swiftkey از گوگل پلی استور

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن TickTick

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی آیفون XR

یکی دیگر از بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 می‌تواند برنامه TickTick باشد که یک اپلیکیشن اختصاصی برای ایجاد لیست اقداماتی است که باید انجام شوند و امکان تیک زدن هر یک از کارهای انجام شده را هم فراهم می‌کند. به این دسته از اپلیکیشن‌ها اصطلاحاً اپلیکیشنهای To-Do List گفته می‌شود، چون با آن‌ها می‌توانید کارهایی که باید در آینده انجام دهید را به صورت یادآور ذخیره کنید و از اپلیکیشن بخواهید تا شما را برای انجام کارهای آینده خود آگاه سازد. رابط کاربری عالی و قابل درک امکان شخصی سازی ظاهر برنامه، ویجت زیبا، عملکرد روان و غیره همگی از ویژگی‌های مثبت اپلیکیشن TickTick محسوب می‌شوند.

دانلود اپلیکیشن TickTick از گوگل پلی استور

بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 : اپلیکیشن واتساپ (WhatsApp)

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

10 تا از بهترین برنامه های اندروید 2018

آخرین برنامه‌ای که در لیست بهترین برنامه‌های اندروید 2018 ما جای دارد، اپلیکیشن واتساپ است که یک برنامه پیام رسان مناسب محسوب می‌شود. این برنامه بعد از مشکلاتی که برای تلگرام در ایران به وجود آمد می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب و استفاده باشد. واتساپ علاوه بر امکان ارسال پیام‌های متنی حول اینترنت از قابلیت‌های دیگری همچون امکان برقراری تماس‌های صوتی و تصویری هم پشتیبانی می‌کند. پس اگر به دنبال یک برنامه پیام رسان با کیفیت هستید که از تماس تصویری و صوتی رایگان حول اینترنت هم پشتیبانی کند، واتساپ یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن واتساپ از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی هواوی Y3 2017

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب به معرفی 10 مورد از بهترین برنامه‌های اندرویدی 2018 پرداختیم. سعی کردیم اپلیکیشن‌هایی را در این لیست معرفی کنیم که در حوزه‌های مختلفی کاربرد داشته باشند. اگر فکر می‌کنید جای اپلیکیشن خاصی در این لیست خالیست، توصیه می‌کنیم نظر خود را با ما و دیگر عزیزانی که این مطلب را مطالعه می‌کنند به اشتراک بگذارید.

5
 • امتیاز
0
Criterion 1
Users (0 آرا) 0
What people say... Login to rate
مرتب سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می کند.

User Avatar
تایید شده
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

نمایش بیشتر
{{ pageNumber+1 }}
ادامه مطلب