خرید خانه در زعفرانیه

خرید آپارتمان در زعفرانیه | خرید خانه

کسانی که قصد خرید خانه در زعفرانیه را دارند به خوبی می دانند که زعفرانیه به عنوان یکی از گران ترین محلات منطقه 1 شهرداری تهران محسوب می شود. این منطقه جزو محله شمیرانات به حساب می آید و علی رغم قیمت بسیار بالایی که این منطقه دارد متقضیان زیادی نیز برای خرید آپارتمان در زعفرانیه همچنان وجود دارند.

خرید خانه در زعفرانیه تهران، با توجه به موقعیت جغرافیایی که وجود دارد، برای بسیاری از افراد مناسب و ایداه آل می باشد. در ادامه قصد داریم نکات مهم خرید و فروش خانه در زعفرانیه را برای شما مطرح کنیم و بگوییم اگر قصد خرید و فروش آپارتمان در زعفرانیه تهران را دارید باید از چه رفتارهایی پرهیز و چه کارهایی را باید انجام دهید.

تماس با مشاوران خرید ملک

املاک زعفرانیه تهران

چرا در زعفرانیه خانه بخریم؟

بیشتر کسانی که در زعفرانیه اقدام به خرید خانه می کنند، افراد با سطح درآمد بالا، فرهنگ بالا ، دارای شغل های دولتی و سطح بالا می باشند. همین موضوع باعث شده است تا افرادی در این منطقه سکونت پیدا کنند که از لحاظ فرهنگی در سطح بالاتری از مابقی افراد، قرار بگیرند.

از طرفی به دلیل موقعیت جغرافیایی زعفرانیه و آب و هوای کوهستانی و نسبتا خنک تر آن نسبت به سایر قسمت ها، باعث شده تا بیشتر افراد جذب این منطقه دل انگیز شوند.

وجود خانه های لوکس و اکازیون، وجود سفارتخانه و مکان های دولتی مهم و همچنین داشتن آثاری همچون کاخ سعدآباد، بر ویژگی ها و جذابیت های خرید آپارتمان در زعفرانیه افزوده است.

افرادی که قصد خرید خانه در زعفرانیه را دارند باید بدانند که یکی از بهترین محلات تهران را برای سکونت و زندگی کردن انتخاب کرده اند.

قیمت خانه در زعفرانیه

یکی از مهم ترین نکته هایی که همیشه در بحث خرید ملک و املاک وجود داشته است قیمت خانه ها می باشد. شما قبل از اینکه اقدام به خرید خانه در زعفرانیه کنید باید از قیمت خانه ها، آپارتمان ها، خانه های نوساز و خانه های کلنگی در زعفرانیه مطلع باشید.

قیمت خانه در زعفرانیه در سال های اخیر (98-99) رشد بسیار زیادی داشته و شاهد قیمت های نجومی در خرید و فروش ملک و ساختمان در زعفرانیه می باشیم.

با توجه به اینکه قیمت خانه در زعفرانیه رشد چشمگیری داشته، افراد زیادی برای سرمایه گذاری دست بر روی این منطقه گذاشته اند. افراد با خرید آپارتمان در زعفرانیه یک سرمایه گذاری کوتاه و گاها بلند مدت انجام می دهند.

با توجه به نوسانات قیمت ارز، قیمت خانه در زعفرانیه نیز همچنان در حال رشد است، اما به صورت کلی می توانید از جدول زیر تغییرات قیمت خانه در منطقه زعفرانیه تهران را در یکسال اخیر مشاهده کنید.

 

تاریخ قیمت هر متر مربع به میلیون
تیر سال 1398 44-50
مرداد سال 1398 37-42
شهریور سال 1398 37-42
مهر سال 1398 37-42
آبان سال 1398 37-42
آذر سال 1398 37-42
دی سال 1398 44-50
بهمن سال 1398 46-52
اسفند سال 1398 49-55
فروردین سال 1399 50-58
اردیبهشت سال 1399 50-58
خرداد سال 1399 52-60

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ماه های اخیر بر این قیمت ها نظارت داشته و در تلاش برای کاهش این قیمت ها می باشد.

خرید آپارتمان در زعفرانیه

بیشتر افرادی که می خواهند در زعفرانیه ساکن شوند به دنبال خرید آپارتمان در زعفرانیه هستند. خرید آپارتمان در زعفرانیه با توجه به بودجه و محله ای که قصد سکونت دارید تعیین می شود. آپارتمان های زعفرانیه بسیار لوکس و اکازیون می باشند و با توجه به اینکه بافت زعفرانیه یک بافت قدیمی و مدرن می باشد، زیبایی خاصی را به این محله داده است.

خرید آپارتمان در زعفرانیهشاید قبل از خرید آپارتمان در زعفرانیه بهتر باشد این موضوع را بدانید که 55 درصد افرادی که در زعفرانیه آپارتمان خریداری کرده اند متاهل و 45 درصد افراد مجرد می باشند.

زمانی که قصد خرید آپارتمان در زعفرانیه را دارید، حتما به وجود امکانات رفاهی و مراکز خرید و آموزشگاه های مورد نظر خود توجه کنید. البته در زعفرانیه هرچه بخواهید می توانید پیدا کنید، اما وجود سوپرمارکت ها، هایپر استارها، مراکز آموزش زبان و موسسات، تنها برخی از مواردی هستند که افراد تمایل دارند هنگام خرید آپارتمان در زعفرانیه، از وجود آنها در اطراف ملک خود اطمینان حاصل نمایند.

برای سند زدن ملک نیز باید به سایت سامانه ثبت معاملات و مستغلات کشور مراجعه نمایید.

سرمایه گذاری با خرید آپارتمان در زعفرانیه

یکی از راه های سرمایه گذاری، خرید آپارتمان می باشد. در سال های اخیر منطقه 1 تهران رشد بسیار زیادی را در خرید و فروش ملک در دنیا تجربه کرده است. از همین رو توجه بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری در بخش املاک زعفرانیه جلب شده است. خرید آپارتمان در زعفرانیه با توجه به شرایط موجود، یک سرمایه گذاری بسیار عالی به شمار می رود.

شما می توانید با خرید آپارتمان لوکس در زعفرانیه یک سرمایه گذاری فوق العاده با رشد چشمگیر بالای 150% را مشاهده کند. خرید آپارتمان در زعفرانیه شرایط ایده آلی را برای خریدارن و سرمایه گذاران ملک ایجاد کرده است.

خرید خانه لوکس در زعفرانیه

اگر در محله زعفرانیه چند روزی را گشته باشید، با چشمان خود شاهد بسیاری از خانه های کاملا لوکس و اکازیون خواهید بود. خرید خانه لوکس در زعفرانیه بسیار راحت و البته گاها بسیار سخت می شود.

خانه های لوکس زیادی در زعفرانیه وجود دارد که با توجه به شرایطی که خریدار توقع آن را دارد انتخاب می شود. نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این موضوع است که معمولا برای خرید آپارتمان در زعفرانیه باید حداقل سرمایه 800 میلیونی داشته باشید. چراکه بیشتر خانه ها و آپارتمان ها در زعفرانیه، بیشتر از 200 متر مربع می باشند.

آژانس املاک ما می تواند برای شما یک خانه بسیار لوکس در بهترین نقطه زعفرانیه خریداری کند. ما همواره به این فکر هستیم زمانی که می خواهیم یک خانه لوکس برای شما در زعفرانیه خریداری کنیم، امکانات خانه بسیار زیاد و پر تنوع باشد تا هر فردی با دیدن خانه و آپارتمان شما، از آن تعریف نماید.

خرید آپارتمان در زعفرانیه می تواند برای بسیاری از افراد مناسب باشد. البته برای بعضی نیز خرید خانه ویلایی در زعفرانیه مناسب است. در هر صورت، زمانی که شما قصد به خرید خانه ی لوکس در زعفرانیه را دارید، امکاناتی نظیر، استخر، سونا و جکوزی، آسانسور، پارکینگ و … برای این ساختمان ها در نظر گرفته شده است.

برج باغ ها، پنت هاوس ها و خانه های ویلایی، همه و همه در دسته خانه های لوکس زعفرانیه قرار می گیرد. خرید آپارتمان لوکس در زعفرانیه، با توجه به قیمت حال حاضر ممکن است کمی گران تر از سایر نقاط باشد. در ادامه قیمت خانه های لوکس زعفرانیه را برای شما آورده ایم.

قیمت خانه های لوکس زعفرانیه

از آنجایی که خود زعفرانیه جرو گران قیمت ترین محلات تهران محسوب می شود، خانه های لوکس آن نیز جزو گران ترین خانه های تهران حساب می شوند.

از طرف دیگر خانه های زعفرانیه دارای متراژ بالا هستند، یعنی کمتر دیده شده است کسانی که می خواهند در زعفرانیه خانه خریداری کنند، خانه هایی با متراژ کمتر از 200 تا 250 متر را خرید کنند.

حتی آپارتمان های لوکس زعفرانیه نیز متراژی بالای 200 متر دارند و خانه های ویلایی در این منطقه بین 300 تا 800 متر مربع می باشند. قیمت هر متر خانه لوکس در زعفرانیه بین 40 تا 80 میلیون تومان می باشد. البته ممکن است خانه هایی با قیمت بالاتر نیز وجود داشته باشد اما به صورت معمول این قیمت برای خانه های لوکس در حال حاضر طبیعی می باشد.

جدول زیر نیز تغییرات قیمت خانه های لوکس در زعفرانیه می باشد.

 

تاریخ قیمت هر متر مربع به میلیون
تیر سال 1398 64-80
مرداد سال 1398 67-82
شهریور سال 1398 67-82
مهر سال 1398 67-82
آبان سال 1398 67-82
آذر سال 1398 67-82
دی سال 1398 74-90
بهمن سال 1398 76-92
اسفند سال 1398 79-95
فروردین سال 1399 70-98
اردیبهشت سال 1399 70-98
خرداد سال 1399 75-100

 

همان طور که مشاهده می کنید قیمت آپارتمان های نوساز از متری 40 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان متغیر می باشد. متقاضیانی که قصد دارند خانه لوکس خریداری نمایند می توانند از امکان و شرایط پیش خرید آپارتمان در زعفرانیه که سود فراوانی برای آنها دارد برخوردار شوند.

خرید خانه در زعفرانیه با آژانس های املاک

آژانس های املاک متنوعی در خرید و فروش خانه در زعفرانیه مشغول فعالیت هستند. اما نباید به هر آژانس و بنگاه املاک اعتماد کرد. بعضی اوقات بنگاه های املاکی که در خرید و فروش خانه در زعفرانیه و منطقه 1 تهران مشغول فعالیت هستند، فایل های مناسبی را به خریدار نشان نمی دهند و تنها می خواهند به هر قیمتی که شده، خانه و فایل مورد نظر خود را بفروشند.

خرید خانه در زعفرانیه

در اینجا برای خریدار خانه مشکلاتی به وجود می آید. ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا در تمامی خرید و فروش خانه در زعفرانیه بتوانیم خریدار و سازنده خانه را راضی نگه داریم و در نهایت چه فروشنده ملک و چه خریدار، لبخند رضایت را داشته باشند.

به شما نیز توصیه می کنم که اگر قصد خرید خانه در زعفرانیه را دارید قبل از هرکاری با تیم و کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانیم بهترین خدمات لازم را برای خرید یک خانه لوکس و اکازیون در زعفرانیه تهران را به شما داشته باشیم.

همچنین اگر قصد فروش خانه در زعفرانیه را دارید می تواند خانه خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا با بررسی های انجام شده بتوانند خانه خود را به راحتی به فروش برسانید.

و در نهایت نیز برای پیش فروش آپارتمان در زعفرانیه نیز ما می توانیم به شما کمک کرده و به فروش هرچه راحت تر این آپارتمان های مسکونی به شما کمک کنیم.

بررسی موقعیت جغرافیایی زعفرانیه برای خرید خانه

یکی دیگر از نکات مهم قبل از خرید و فروش خانه، توجه به موقعیت جغرافیایی ملک مورد نظر می باشد.

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر (پهلوی) و محمودیه، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود. زعفرانیه یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت است و ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

از این لحاظ می توان به این موضوع پی برد که زعفرانیه در منطقه خوبی واقع شده است و محل مناسبی برای خرید خانه می باشد.

حمل نقل آسان نیز موردی است که باید به آن توجه کرد. متاسفانه ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس BRT در زعفرانیه وجود ندارد و برای اینکه بتوانید از این خدمات استفاده کنید باید به میدان تجریش بروید.

برای اینکه بتوانید از مترو نیز استفاده کنید می توانید با تاکسی به ایستگاه متروی تجریش که نزدیک ترین ایستگاه مترو می باشد مراجعه کنید.

وجود سفارتخانه و مراکز دولتی مهم

یکی از مهم ترین چیزهایی که به یک منطقه ارزش می بخشد وجود ساختمان ها و عوامل مهم دولتی هستند. شاید به راحتی بتوان گفت که زعفرانیه در دل خود بیشترین سفارتخانه را جای داده است.

سفارتخانه آفریقای جنوبی، برزیل، ژاپن، بلاروس،دسوریه ، یمن، ویتنام و غنا همگی در زعفرانیه قرار گرفته اند. از لحاظ مراکز و اماکن مهم نیز می توان به مکان های زیر اشاره کرد:

 1. کاخ موزه سعدآباد
 2. رصدخانهٔ زعفرانیه
 3. فرمانداری شهرستان شمیرانات
 4. عمارت تماشاگه زمان
 5. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
 6. دادگاه ویژه روحانیت
 7. بنیاد ملی نخبگان
 8. دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی
 9. صندوق مهر امام رضا
 10. فرهنگستان هنر
 11. مرکز خرید پالادیوم
 12. مرکز خرید زعفرانیه پلازا
 13. مرکز خرید پارمیس

 

بیشتر این مکان های مهم در خیابان مقدس اردبیلی و خیابان آصف (اعجازب) واقع شده اند. این خیابان یکی از مهم ترین و گران قیمت ترین محله ها برای خرید خانه در زعفرانیه می باشد. خرید خانه در مقدس اردبیلی زعفرانیه می تواند یک گزینه مناسب برای افرادی باشد که به دنبال خرید خانه لوکس در زعفرانیه می باشند.

همچنین با خرید خانه در آصف زعفرانیه نیز این چنین شرایطی برای شما فراهم خواهد بود. بسیاری از خانه های لوکس و اکازیون زعفرانیه در این خیابان ها واقع شده اند. مرکز خرید پالادیوم نیز در خیابان مقدس اردبیلی واقع شده است.

خرید خانه ویلایی در زعفرانیه تهران

خرید خانه ویلایی در زعفرانیه تهران که به عنوان یکی از بهترین و زیباترین نوع ساختمان ها حساب می شود، بیشتر سلیقه افرادی است که تمایل ندارند در آپارتمان زندگی نمایند. در صفحه خرید آپارتمان در زعفرانیه به این موضوع پرداختیم که زعفرانیه یکی از بهترین مناطق تهران برای زندگی می باشد. خانه های ویلایی در زعفرانیه امروزه توجه افرادی را جذب کرده است که می خواهند در یک فضای باز و به دور از آپارتمان نشینی زندگی نمایند. تیم ما خرید و فروش خانه ویلایی در زعفرانیه تهران را مدت هاست که انجام می دهد و اگر شما قصد خرید و فروش خانه های ویلایی در زعفرانیه را دارید می توانید با تیم مشاوران ما در ارتباط باشید.

چرا خانه ویلایی در زعفرانیه

یکی از دلایلی که مردم علاقه دارند تا اقدام به خرید خانه ویلایی در زعفرانیه بکنند، بخاطر آب و هوای کوهستانی و شرایط ایده آل اب هوایی این منطقه است. دور بودن از ترافیک های سنگین و داشتن امکانات رفاهی مناسب دلیل بعدی فروش خانه ویلایی در زعفرانیه شده است.

خانه های ویلایی زعفرانیه، از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند و در یک شرایط مناسب، مهندسی و ساخته شده اند. خرید و فروش خانه ویلایی زعفرانیه با توجه به شرایط امروزه بازار و با بالا رفتن قیمت مصالح ساختمانی و ارزش زمین های این منطقه بسیار بیش از پیش مورد توجه افراد و قشر مرفه جامعه قرار گرفته است.

معمولا برای زندگی و سکونت در این منطقه و خرید خانه ویلایی، باید حداقل 3 میلیارد تومان برای خرید خانه ویلایی زعفرانیه داشته باشید تا بتوانید یک خانه مناسب و با امکانات عالی داشته باشید.

قیمت خانه ویلایی در زعفرانیه

قیمت خانه های ویلایی در زعفرانیه کمی بیشتر از آپارتمان های آن در یک مکان مشخص می باشد. معمولا قیمت خانه های ویلایی 1.5 تا دوبرابر آپارتمان های زعفرانیه است.

در زیر چند نمونه از تغییرات خانه های ویلایی را برای شما آورده ایم که می توانید مشاهده کنید

 

تاریخ قیمت هر متر مربع به میلیون
تیر سال 1398 74-90
مرداد سال 1398 77-92
شهریور سال 1398 77-92
مهر سال 1398 77-92
آبان سال 1398 77-92
آذر سال 1398 77-92
دی سال 1398 84-100
بهمن سال 1398 86-102
اسفند سال 1398 89-105
فروردین سال 1399 80-108
اردیبهشت سال 1399 80-108
خرداد سال 1399 85-110

خرید خانه ویلایی لوکس در زعفرانیه

در زعفرانیه خانه های بسیار لوکسی وجود دارند که به صورت ویلایی می باشند و افراد زیادی تمایل دارند تا این خانه های لوکس ویلایی را در زعفرانیه خریداری کنند.

خرید و فروش خانه های ویلایی لوکس در زعفرانیه، بیشتر از هر زمان دیگری در حال انجام است و مردم تمایل بیشتری پیدا کرده اند تا در زعفرانیه برای خود خانه های ویلایی لوکس خریداری نمایند.

با توجه به حجم تقاضای زیاد برای خرید خانه های لوکس و اکازیون ویلایی در زعفرانیه، فروش خانه کلنگی در زعفرانیه نیز بیشتر شده است. از آنجا که این منطقه دارای بافت مدرن و قدیمی می باشد، بسیاری از افراد تمایل دارند تا با خرید خانه های کلنگی زعفرانیه، آن هارا از نوساخته و تبدیل به خانه ویلایی در زعفرانیه نمایند و سپس اقدام به فروش آنها می کنند.

متراژ خانه های ویلایی زعفرانیه

به طبع کسی که قصد خرید و فروش خانه ویلایی در زعفرانیه را دارد، متراژ خانه برای او بسیار مهم است. به طور معمول، خانه های ویلایی این منطقه از 200 متر مربع شروع شده و تا 1000 متر مربع نیز ادامه دارد. اما به طور متوسط بیشتر خریداران خانه ویلایی در زعفرانیه خانه هایی با متراژ 300 تا 450 متر مربع را خریداری می کنند.

خانه هایی که در خیابان های آصف و خیابان مقدس اردبیلی قرار دارند بیشتر آپارتمانی بوده، اما در بین آنها نیز می توان اقدام به خرید خانه ویلایی در مقدس اردبیلی و خیابان آصف نیز کرد.

برای اینکه بتوانید در خیابان مقدس اردبیلی و آصف خانه ویلایی خریداری نمایید، حداقل بودجه شما باید 2 میلیارد تومان باشد. خانه هایی که در این منطقه قرارگرفته اند به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی و همچنین وجود سفارتخانه های مهم، همچون سفاراخانه برزیل و سوریه، از اهمیت بالاتری برخوردار هستند.

مشاوره و خرید
مشاوره و خرید
مشاوره و خرید: 09301748024