خرید خانه در فرمانیه

خرید آپارتمان در فرمانیه | خرید خانه

فرمانیه یکی از مناطق مرفه نشین است که در شمال شهر تهران واقع شده است. خرید خانه در فرمانیه با اینکه می تواند هزینه ی زیادی به همراه داشته باشد ولی همچنان متقاضیان بسیاری دارد. خرید آپارتمان در فرمانیه نیز یکی از مواردی است که در این سال ها متقاضیان بسیاری داشته است.

ما کار شما را در خرید خانه و آپارتمان در فرمانیه راحت تر می کنیم. با راهنمایی هایی که در مورد خرید و فروش آپارتمان در فرمانیه به شما می دهیم میتوانید بهترین خانه ها و آپارتمان در فرمانیه را صاحب شوید.  

تماس با مشاوران خرید ملک

املاک فرمانیه تهران

ویژگی های خرید خانه در فرمانیه

فرمانیه منطقه ای است که بیشتر مردم که در آن منطقه خانه یا آپارتمان دارند از وضع مالی بسیار خوبی برخوردار هستند. همچنین مردم بسیار با فرهنگی را نیز شامل می شوند.

در این منطقه تعداد بسیار زیادی از سفارت خانه ها نیز وجود دارد و این موضوع باعث شده است تا فرمانیه یکی از محل های اقامت افراد با اتباع خارجی شود. و همچنین وجود افراد بسیار ثروتمند در این منطقه نیز بر ارزش خانه ها و آپارتمان ها در فرمانیه افزوده است.

خرید آپارتمان در فرمانیه به دلیل آب و هوای خنکی که این منطقه به دلیل وجود باغ های شمیران برخوردار است و فرهنگ مردمی که در این منطقه زندگی می کنند یکی از راه هایی است که شما را از بقیه متمایز می کند.

اگر قصد خرید خانه در فرمانیه را دارید بهترین تصمیم را گرفته اید و منطقه ای را انتخاب کرده اید که آینده ای درخشان دارد.

قیمت خانه در فرمانیه

قیمت خانه یکی از مسائلی است که اهمیت بسیار زیادی در خرید خانه دارد. و هر فردی که می خواهد خانه ای در فرمانیه بخرد اول قیمت خانه در فرمانیه را چک می کند. قیمت خانه و آپارتمان در فرمانیه به دلیل اینکه فرمانیه یکی از مناطق لوکس تهران به حساب می آید تقریبا بالاست.

 

قیمت خرید خانه در فرمانیه

در این چند سال اخیر نیز به دلیل وجود تورم ها قیمت خانه ها افزایش چشم گیری داشته اند. این مسئله هم می تواند بد باشد و هم خوب. با سرمایه گذاری در این مناطق و خرید آپارتمان در فرمانیه می توانید سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهید.

نوسانات تغییر قیمت خانه ها در فرمانیه به شکل زیر است:

 

تاریخ قیمت هر متر مربع به میلیون
تیر سال 1398 47-52
مرداد سال 1398 39-44
شهریور سال 1398 36-40
مهر سال 1398 38-42
آبان سال 1398 37-43
آذر سال 1398 38-42
دی سال 1398 47-52
بهمن سال 1398 46-52
اسفند سال 1398 50-55
فروردین سال 1399 50-60
اردیبهشت سال 1399 51-59
خرداد سال 1399 53-62

 

خرید آپارتمان در فرمانیه

منطفه فرمانیه با وجود قدمتی 200 ساله و بافت های قدیمی آپارتمان ها و برج های زیادی دارد. اگر دنبال خرید آپارتمانی لوکس و در منطقه ای با مردم سطح بالا هستید یکی از بهترین جاهایی که پیشنهاد می شود خرید آپارتمان در فرمانیه است. برای نمونه می توان به برج آسمان اشاره کرد که دومین برج مسکونی بلند تهران به حساب می آید. آپارتمان در فرمانیه یکی از بهترین مکان ها برای زندگی به حساب می آید.

 

خرید ملک در فرمانیه

 

شاید برای بسیاری قیمت آپارتمان در فرمانیه مهم باشد. در این مورد باید گفت که به دلیل لوکس بودن آپارتمان ها قیمت های زیادی نیز روی آپارتمان های موجود در فرمانیه گذاشته می شود. آپارتمان های لوکس در فرمانیه وجود دارد که ارزش این منطقه را بسیار بالا برده است.

شما نیز اگر می خواهید در یکی از مناطق بسیار لوکس تهران و حتی ایران زندگی کنید می توانید با خرید آپارتمان در فرمانیه به این امر دست یابید.

اگر قصد خرید از منطقه یک را دارید می توانید خرید آپارتمان در زعفرانیه را نیز مد نظر خود قرار دهید

سرمایه گذاری با خرید آپارتمان در فرمانیه

خرید آپارتمان لوکس فرمانیه یکی از راه های سرمایه گذاری است که نتیجه ی بسیار خوبی را نیز ارائه خواهد داد. بدلیل قیمت های بسیار بالایی که خانه ها در فرمانیه دارا هستند و به دلیل پیشرفتی که این منطقه دارد شما می توانید با خرید آپارتمان در فرمانیه سرمایه گذاری کردی و پس از چند سال قیمت خانه ی شما چندین برابر خواهد شد.

امروزه نیز بسیاری از ثروتمندان در همین منطقه اقدام به سرمایه گذاری کرده اند و سود بیش از حدی از این منطقه را دریافت می کنند.

اگر می خواهید شما نیز از این قافله عقب نمانید با خرید آپارتمان در فرمانیه قدم بزرگی برای سرمایه گذاری و ثروتمند شدن خود بردارید.

خرید خانه لوکس در فرمانیه

همانطور که گفته شد فرمانیه یکی از لوکس ترین مناطق ایران می باشد و یکی از گران ترین مناطق در تهران به حساب می آید. وجود خانه های لوکس در فرمانیه باعث شده است تا این منطقه نز جزو بهترین مناطق برای زندگی باشد.خرید خانه لوکس در فرمانیه نیز یکی از راه هایی است که شما می توانید با آن کار معنی زندگی را درک کرده و زندگی در خانه های لاکچری در فرمانیه را تجربه کنید.

متراژ خانه های لوکس در فرمانیه نیز از 200 متر شروع شده و افزایش می یابد. همچنین خانه های لوکس در فرمانیه دارای استخر، سونا، جکوزی، پارکینگ، آسانسور، دید زیبا و…. هستند که شما با خرید خانه لوکس در فرمانیه می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

اگر می توانید هزینه ی خرید خانه لوکس در فرمانیه را تامین کنید یکی از بهترین مناطقی که هم از نظر آب و هوا و هم از نظر لوکس بودن می توانید در آنجا زندگی کنید و خانه تان را بخرید منطقه فرمانیه است. خانه لوکس در این منطقه قیمت بالایی دارد ولی تجربه ی زندگی در این منطقه و در خانه های لوکس این منطقه بسیار جذاب است و ارزش امتحان کردنش را دارد.

ما در جینگو بینگو با معرفی خانه های لوکس در فرمانیه این کار را برای شما آسان تر کرده ایم و شما می توانید به راحتی به خانه های لوکس دسترسی داشته باشید و با خرید خانه لوکس در فرمانیه به هدفتان برسید و زندگی در منطقه ی لوکس را تجربه کنید.

قیمت خانه های لوکس فرمانیه

همانطور که گفته شد فرماینه جزو مناطقی از منطقه 1 تهران می باشد. و با توجه به اینکه این منطقه جزو گرانترین مناطق تهران به حساب می آید قیمت خانه های لوکس فرمانیه نیز بسیار بالا هستند.

با در نظر گرفتن این مسئله که متراژ خانه های لوکس در فرمانیه از حداقل 200 متر شروع می شوند می توان نتیجه گرفت که برای خرید خانه در فرمانیه باید هزینه ی زیادی کرد.

قیمت خانه های لوکس در فرمانیه با توجه به اینکه این منطقه جزو لاکچری ترین مناطق تهران و ایران است و متناسب با منطقه اش بالاست. قمیت هر متر مربع از خانه های لوکس در این منطقه از حدود 50 ملیون تومان شروع و افزایش می یابد. البته قیمت خانه های لاکچری در فرمانیه بسته به خانه لوکس بالا پایین می شود. هر چه خانه لوکس تر و لاکچری تر باشد قیمت هر متر مربع آن نیز بیشتر می شود. اما به طور میانگین می توان گفت قیمت ها از 50 تا 100 میلیون تومان است.

جدول تغییرات قیمت های خانه لوکس در فرمانیه نیز به صورت زیر می باشد:

 

تاریخ قیمت هر متر مربع به میلیون
تیر سال 1398 67-82
مرداد سال 1398 68-85
شهریور سال 1398 66-83
مهر سال 1398 66-85
آبان سال 1398 68-83
آذر سال 1398 66-80
دی سال 1398 77-93
بهمن سال 1398 78-94
اسفند سال 1398 79-95
فروردین سال 1399 72-99
اردیبهشت سال 1399 70-98
خرداد سال 1399 78-102

 

ما نیز با در نظر گرفتن تمام جوانب بهترین خانه های لوکس را به شما پیشنهاد می دهیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین قیمت های خرید خانه لوکس در فرمانیه را برای شما ارائه دهیم.

خرید برج در فرمانیه 

برج های بسیاری در فرمانیه وجود دارد که زندگی در آن برج ها برای بسیاری از مردم آرزو به حساب می آید. برای نمونه می توان به برج آسمان و برج رولکس اشاره کرد که از برج های بسیار لاکچری ایران به حساب می آیند. زندگی در این برج ها می تواند شبیه رویایی باشد که برآورده می شود.

برای خرید برج در فرمانیه باید هزینه ی بسیار زیادی کنید و در نظر داشته باشید که این هزینه را برای زندگی در یکی از بهترین مکان های دنیا کرده اید. برج های موجود در فرمانیه دارای امکاناتی نظیر استخر، سونا، جکوزی، میز بیلیارد، امکانات ورزشی و سالن های ورزشی، پزشک اختصاصی، لابی منحصر به فرد و … است که زندگی در این مکان ها را برای خیلی ها تلدیل به آرزو کرده است.

شما با خرید این برج ها می توانید از امکانات گفته شده استفاده کنید و زندگیه لوکس و لاکچری در فرمانیه را تجربه کنید. خرید برج لاکچری در فرمانیه برای همه ی افراد میسر نمی باشد و فقط کسانی که بسیار ثروتمند هستند می توانند در برجی در فرمانیه بخرند. همچنین افرادی که در برج های لوکس زندگی می کنند نیز از افراد سرشناس ایران هستند. این دلایل باعث شده که خرید برج در فرمانیه اهمیت زیادی داشته باشد.

ما برج هایی را برای شما معرفی می کنیم و همه ی امکاناتش را در اختیار شما قرار می دهیم تا اگر تمایل به خرید برج لوکس در فرمانیه داشتید ما شما را به خواسته تان برسانیم .

بررسی موقعیت جغرافیایی فرمانیه برای خرید خانه

یکی از نکات مهمی که  قبل از خرید و فروش خانه باید به آن توجه کرد، توجه به موقعیت جغرافیایی ملک مورد نظر می باشد.

این منطقه در شمال استان تهران و در منطقه 1 تهران و در شهرستان شمیرانات واقع شده است. منطقه فرمانیه از شمال با نیاوران، از جنوب با اندرزگو و بزرگراه صدر، از شرق با خیابان پاسداران و اقدسیه، از غرب با دزاشیب همسایه است.

با در نظر گرفتن این مناطق که همسایه های منطقه فرمانیه هستند می توان نتیجه گرفت که فرمانیه یکی از مناطق بسیار لاکچری در تهران به حساب می آید.

منطقه فرمانیه فاقد مترو می باشد و نزدیکترین متروی موجود به این منطقه مترو ایستگاه نوبنیاد است. اصلی ترین خیابان در این منطقه نیز فرمانیه و یا شهید دمتر لواسانی می باشد. در این منطقه محدودیت ترافیکی نیز وجود ندارد.

دلایل با ارزش بودن منطقه فرمانیه 

عوامل و بناهای زیادی در بالا رفتن ارزش منطقه فرمانیه تاثیر دارند که به چند نمونه از آنها اشاری می کنیم :

 1. باغ و سفارت ایتالیا
 2. سفارت ترکمنستان
 3. سفارت جمهوری چک
 4. سفارت پادشاهی سوئد
 5. سفارت پادشاهی نروژ
 6. سفارت پادشاهی هلند
 7. برج آسمان
 8. برج های دوقلو فرمان
 9. خیابان فرمانیه
 10. مجتمع پردیس فرمانیه
 11. مدرسه ایتالیایی پیترو دلاواله
 12. بوستان امام علی
 13. بوستان صدر
 14. پارک سنتر فرمانیه
 15. برند سنتر فرمانیه

خرید خانه ویلایی در فرمانیه تهران

یکی از مواردی که در خرید خانه برای بسیاری از مردم مهم است ویلایی بودن خانه است. بسیاری از افراد از زندگی در آپارتمان خوششان نمی آید و به خانه های ویلایی علاقه دارند. راحت بودن زندگی در خانه ویلایی بسیار بیشتر از زندگی در آپارتمان است. همچنین به دلیل آب و هوا و طبیعت زیبای فرمانیه خرید خانه ویلایی در فرمانیه تهران برای بسیاری هائز اهمیت است. خانه های ویلایی در فرمانیه دارای حیاط زیبا و دلنشین هستند و زندگی در آن خانه ها میتواند بسیار دلچسب باشد.

ما خانه های ویلایی در فرمانیه را به شما معرفی می کنیم تا شما نیز بتوانید زندگیه در خانه ی حیاط دار را تجربه کنید و لذت ببرید.

قیمت خانه ویلایی در فرمانیه 

خانه های ویلایی در فرمانیه به دلیل راحتی و بدون دردسر بودن قیمت بالاتری نسبت به آپارتمان ها در فرمانیه دارند و قیمت خانه ویلایی در فرمانیه حدود دو برابر قیمت آپارتمان ها می باشد.

قیمت خانه های ویلایی در فرمانیه که در چند ماه اخیر معامله شده اند به شرح زیر می باشد:

تاریخ قیمت هر متر مربع به میلیون
تیر سال 1398 77-90
مرداد سال 1398 79-94
شهریور سال 1398 78-93
مهر سال 1398 77-92
آبان سال 1398 76-91
آذر سال 1398 77-92
دی سال 1398 85-103
بهمن سال 1398 86-107
اسفند سال 1398 90-110
فروردین سال 1399 89-109
اردیبهشت سال 1399 90-110
خرداد سال 1399 92-112

 

 

مشاوره و خرید
مشاوره و خرید
مشاوره و خرید: 09301748024