جینگو >

خرید خانه در قیطریه

خرید خانه در قیطریه تهران امروزه به یکی از انتخاب‌های اصلی افرادی که به دنبال خانه و آپارتمان‌های لوکس هستند تبدیل شده است. این دست از افراد می‌توانند به خرید خانه‌های لوکس، آپارتمان، برج‌های بسیار بزرگ و … بپردازند؛ اما پیش از هر چیزی لازم است که با محله قیطریه آشنا باشند و بدانند که چه امکاناتی در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

بهترین خیابان‌های قیطریه و آشنایی با محله

در رابطه با قیطریه باید متذکر شد که این محله یکی از مشهورترین محله‌ها در شمال شهر تهران محسوب می‌شود که باغ‌ها و پارک‌های بسیاری از جمله پارک قیطریه در آن قرار گرفته است. قیطریه از سمت شمال به حکمت، از سمت جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به چیذر و از غرب به تجریش و الهیه متصل می‌شود! همین موضوع سبب شده است که دسترسی به آن سخت نباشد و به یک انتخاب مناسب برای افراد تبدیل شود.

نکته جالبی که در رابطه با قیطریه وجود دارد، این است که ساکنین آن با دو سبک متفاوت کنار یکدیگر زندگی می‌کنند؛ چرا که بعضی از آن‌ها خانه‌های سنتی و قدیمی و برخی دیگر خانه‌های آپارتمانی و برج دوست دارند. در حقیقت شما می‌توانید در این محل به خرید آپارتمان، پنت هاوس برج و هر نوع خانه که مد نظر دارید بپردازید؛ چرا که هیچ محدودیتی در رابطه با این موضوع وجود ندارد.

یکی از موضوعاتی که در رابطه با قیطریه همیشه مطرح بوده است، آشنایی با خیابان‌های معروف این محله را می‌توان در نظر گرفت. از اصلی‌ترین و بهترین خیابان‌های محله قیطریه می‌توان به محله‌های چون بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار کاوه، خیابان چیذر، خیابان سلیمانی غربی، خیابان فاطمیه، خیابان سهیل، خیابان موسیوند، خیابان کریمی و … اشاره کرد.

شرایط حمل و نقل عمومی خوب

یکی دیگر از موضوعاتی که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، دسترسی به حمل و نقل عمومی خوب است. در رابطه با محله قیطریه باید متذکر شد که این محله مجهز به مترو است و از طرف دیگر خطوط اتوبوس‌رانی برای بزرگراه صدر و خیابان شریعتی دارد. همین موضوع باعث شده که ساکنین محله بتوانند به‌راحتی به نقاط مختلف رفت و آمد داشته باشند.

پارک قیطریه

پارک قیطریه یکی از دیدنی‌ترین مکان‌های تفریحی این محله محسوب می‌شود که نه تنها برای اهالی منطقه بلکه برای تمامی مردم جذاب و محبوب است. این پارک وسعت بسیاری دارد و در آن می‌توان تفریحات گوناگونی انجام داد. از همین جهت می‌تواند یک انتخاب مناسب برای سپری کردن اوقات فراغت باشد. البته توجه داشته باشید که قیطریه از سرسبزترین محله‌های تهران است و علاوه بر این پارک، بوستان‌های دیگری چون بوستان شب تاپ، بوستان خوشبخت، پارک سهیل، پارک امید و بوستان بهار را می‌توانید برای تفریح انتخاب کنید.

سرای محله قیطریه

در رابطه با مکان‌های آموزشی و فرهنگی باید متذکر شد که قیطریه بسیار غنی بوده و شما می‌توانید در این محله کلاس‌های آموزشی گوناگونی را شرکت کنید. برای مثال در سرای محله قیطریه امکان شرکت در کلاس‌های خوشنویسی، زبان انگلیسی، نقاشی، موسیقی، خیاطی و … وجود دارد و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود و نیاز دارید در هر یک از کلاس‌ها شرکت کنید. همچنین باشگاه ورزشی از دیگر امتیازهای مثبت سرای محله قیطریه به شمار می‌آید که شرایط ورزش را برای خانم‌ها و آقایان در بهترین حالت فراهم کرده است.

خرید خانه و آپارتمان در قیطریه تهران

با توجه به ویژگی‌هایی که در رابطه با محله قیطریه گفته شد، بسیاری از افراد به خرید خانه در قیطریه تهران علاقه‌مند می‌شوند. به همین دلیل تمایل دارند تا از قیمت رهن، اجاره و خرید ملک مطلع باشند. این دست از افراد می‌توانند به سایت جینگوبینگو مراجعه کنند تا علاوه بر قیمت، از خانه و برج‌های لوکسی که در این منطقه واقع شده نیز مطلع شوند و متناسب با شرایط خود به انتخاب یکی از موارد بپردازند.

تماس اینستاگرام Whatsapp
021-28427706