خرید خانه در قیطریه

خرید آپارتمان در قیطریه | خرید خانه

اگر قصد خرید خانه در قیطریه را دارید هیچگاه از این تصمیم عقب نکشید. قیطریه یکی از مناطق مرفه نشین و یکی از بهترین منطقه های تهران برای زندگی به حساب می آید و آب و هوای بسیار خوبی هم دارد. این ها بخشی از دلایلی است که مردم را برای خرید آپارتمان در قیطریه ترغیب می کند.

امروزه خرید و فروش خانه در قیطریه بسیار زیاد شده است و مردم بسیار زیادی رو به خرید خانه و آپارتمان در قیطریه آورده اند.با توجه به اینکه قیطریه یکی از مناطق سطح بالای تهران به حساب می آید، خرید و فروش خانه های لوکس در قیطریه نیز افزایش چشم گیری داشته است.ما نیز سعی داریم با گفتن نکات مهم خرید و فروش خانه در قیطریه شما را از این مسائل آگاه سازیم.

تماس با مشاوران خرید ملک

املاک قیطریه تهران

چگونه در قیطریه خانه بخریم؟

یکی از مسائلی که در خرید خانه بسیار اهمیت دارد، انتخاب محل مناسب برای زندگی می باشد. خرید خانه در قیطریه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای زندگی باشد. اگر دنبال مکانی برای زندگی هستید ما به شما خرید ملک در قیطریه را پیشنهاد می کنیم.

منطقه قیطریه در شمال تهران و در منطقه یک تهران واقع شده است و به دلیل وجود باغات فراوان در آن منطقه از آب و هوای بسیار مطلوبی برخوردار است. همچنین به دلیل ازدحام افراد با سطح بالا در آن منطقه، سطح منطقه ی قیطریه نیز بسیار بالا رفته است. اگر فرهنگ منطقه ای که می خواهید در آن زندگی کنید برای شما هائز اهمیت است خرید آپارتمان در قیطریه را از خود دریغ نکنید.

خرید خانه و آپارتمان در قیطریه که یکی از بهترین منطقه های تهران برای زندگی است می تواند قدمی بزرگ برای زندگی شاد و مرفه شما باشد.

قیمت خانه در قیطریه

در بحث خرید خانه در قیطریه اولین نکته که به ذهن شما خطور می کند قیمت خانه در قیطریه می باشد. همانطور که گفته شد منطقه قیطریه یکی از مناطق مرفه نشین تهران می باشد و از این رو قیمت خانه ها در قیطریه نیز بسیار بالاست. ولی اگر توانایی خرید ملک در قیطریه را دارید هر چه زود تر به خرید خانه در قیطریه اقدام نمایید. هر چه دیرتر این کار را انجام دهید قیمت خانه های قیطریه بیشتر می شود.

خرید خانه در قیطریه شاید هزینه ی زیادی به همراه داشته باشد ولی خوبی های زیادی هم دارد. برای نمونه می توان به این نکته اشاره کرد که شما با خرید آپارتمان در قیطریه علاوه بر اینکه می توانید زندگی در یکی از بهترین مناطق ایران را تجربه کنید، برای آینده ی خود نیز سرمایه گذاری می کنید.

قیمت آپارتمان در قیطریه در این چند سال به صورت نجومی بالا رفته است و این روند همچنان نیز ادامه خواهد یافت. در صورت کلی نوسانات قیمت خانه در قیطریه طی یکسال اخیر به صورت زیر می باشد:

تاریخ قیمت هر متر مربع به میلیون
تیر سال 1398 43-49
مرداد سال 1398 33-45
شهریور سال 1398 45-51
مهر سال 1398 37-42
آبان سال 1398 38-48
آذر سال 1398 39-50
دی سال 1398 47-54
بهمن سال 1398 46-52
اسفند سال 1398 49-55
فروردین سال 1399 52-60
اردیبهشت سال 1399 51-59
خرداد سال 1399 53-62

 

نکاتی درباره خرید آپارتمان در قیطریه تهران

با اینکه منطقه قیطریه یکی از مناطق قدیمی تهران به حساب می آید ولی آپارتمان های لوکس بسیار زیادی در این منطقه واقع شده است. بسیاری از افراد زندگی در آپارتمان را به زندگی در خانه ویلایی ترجیح می دهند. شما با خرید اپارتمان در قیطریه، زندگی در بهترین آپارتمان ها را تجربه خواهید کرد.

 

یکی از مهمترین مسئله هایی که در زندگی در آپارتمان مهم است سطح فرهنگ همسایه ها می باشد. از این رو خرید اپارتمان در قیطریه بسیار مناسب است چون مردمی که در قیطریه زندگی می کنند از فرهنگ بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین به دلیل وجود آپارتمان های لوکس، شما می توانید با خرید آپارتمان لوکس در قیطریه زندگی در بهترین آپارتمان های ایران را تجربه کنید و لذت ببرید. همچنین اگر داراییتان برای خرید آپارتمان در قیطریه کافی نیست و میخواهید زندگی در آپارتمان های قیطریه را تجربه کنید، می توانید با اجاره آپارتمان در قیطریه به این هدفتان برسید.

خرید آپارتمان در قیطریه

 

بررسی موقعیت جغرافیایی قیطریه برای خرید خانه

موقعیت جغرافیایی و مکانی که می خواهیم خانه ی خود را در آنجا بخریم نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
منطقه قیطریه در شمال تهران قرار دارد و جزو مناطق منطقه یک تهران حساب می شود. این منطقه از شمال با بلوار اندرزگو و صبا ،از شرق با منطقه چیدز، از غرب با خیابان شریعتی و از جنوب با بلوار کاوه و بزرگراه صدر همسایه است.
با نگاه کردن به مناطقی که با قیطریه در همسایگی قرار دارند می توان به این نتیجه رسید که قیطریه یکی از مناطق بسیار متعادل برای زندگی است.

از لحاظ دسترسی نیز قیطریه یکی از بهترین انتخاب هاست. خیابان های قیطریه دو طرفه هستند و ترافیک، بسیار کمتر نسبت به بقیه مکان هاست. از لحاظ حمل و نقل عمومی نیز متروی قیطریه دسترسی را آسان تر کرده است و همچنین وجود خطوط اتوبوسرانی در خیابان شریعتی و بزرگراه صدر رفت و آمد آسان را برای شما میسر ساخته است.

 

امکانات و مکان های دیدنی که بر ارزش قیطریه افزوده اند

یکی دیگر از نکاتی که مردم در زمان خرید خانه به آن توجه می کنند امکانات و مکان های دیدنی منطقه ای است که قصد خرید خانه در آن منطقه را دارند. قیطریه نیز بدلیل در بر گرفتن امکانات و مکان های دیدنی زیاد در خود مردم را ترغیب به خرید ملک در منطقه خود می کند. برخی امکانات و مکان های دیدنی قیطریه عبارتند از:

 1. مجتمع تجاری اندرزگو
 2. دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی
 3. مجتمع ورزشی شهدای قیطریه
 4. سفارت فنلاند
 5. سانا سنتر
 6. مرکز خرید الماس قیطریه
 7. حوزه علمیه قایم
 8. ساختمان صنایع نفت
 9. سفارت هلند
 10. سفارت سومالی
 11. پارک قیطریه
 12. فرهنگسرای ملل

 

امکانات و مکان های دیدنی در قیطریه

خیابان ها و محله های مهم قیطریه

یکی از مهم ترین خیابان های قیطریه، بلوار اندرزگو است که یکی از بهترین و لوکس ترین منطقه های تهران به حساب می آید و یکی از خیابان یکی از مراکز اصلی برای گردش شبانه جوانان تهران می باشد.

از دیگر خیابان های معروف قیطریه می توان به خیابان شریعتی اشاره کرد. این خیابان نیز یکی از لوکس ترین خیابان های منطقه قیطریه است که خانه های لوکس بسیاری را در خود گنجانده است و یکی از محله های مرفه نشین قیطریه به شمار می آید.

چیذر نیز یکی از محله های مهم قیطریه است که از شمال با خیابان فرمانیه و بلوار اندرزگو همسایه است. امامزاده علی اکبر در این محل واقع شده است. این محله نیز از محله های گران قیمت و لاکچری قیطریه به حساب می آید.

خرید خانه و آپارتمان در قیطریه جینگوبینگو

اگر قصد خرید خانه در منطقه قیطریه ی تهران را دارید مشاوران املاک جینگوبینگو با سابقه چندین سال در حوزه خرید و فروش خانه و آپارتمان می تواند تمامی امور خرید و فروش شما را به عهده گرفته و بهترین خروجی را برای شما ارائه دهد.

مشاوره و خرید
مشاوره و خرید
مشاوره و خرید: 09301748024