جینگو >

خرید خانه در ولنجک

ولنجک یکی از مناطق مفره نشین تهران به حساب می‌آید و خرید خانه در ولنجک یکی از راه‌های تجربه زندگی لوکس محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید از این قافله عقب نمانید خرید ملک در ولنجک خود را به ما بسپارید.

اگر قصد خرید آپارتمان در ولنجک را دارید می‌توانید از ملک هایی که در این صفحه برای شما آماده شده است دیدن کنید. به دلیل تنوع زیاد در خانه‌های ولنجک، نظیر خانه ویلایی در ولنجک، خانه‌های لوکس در ولنجک، برج در ولنجک و موارد مشابه، اگر فایل مورد نظر خود را پیدا نکردید، می‌توانید با مشاوران ما جهت خرید و فروش خانه در ولنجک تماس حاصل نمایید.

خرید خانه در ولنجک تهران، خرید یک آشیانه در میان لوکس‌نشینان پایتخت است. اینجا را یکی از زیباترین و سرسبزترین‌ مناطق تهران می‌دانند. برای خرید آپارتمان لوکس ولنجک، خرید ویلا در تهران و یا خرید خانه مسکونی اعیانی می‌توانید پرسه‌ای در میان خیابان‌های عریض و زیبای ولنجک، خیابان ساسان یا خیابان یمن داشته باشید. ارتفاعات و طبیعت زیبای توچال در شمال این منطقه قرار دارد. از طرفی سطح گستردگی امکانات به حدی در قسمت‌های مختلف ولنجک تهران، یکنواخت است که شما هر ملکی در ولنجک خریداری کنید، دسترسی بسیار خوبی به امکانات این منطقه خواهید داشت.

ولنجک در شمال تهران و منطقه یک واقع شده است. از شمال به توچال، از غرب به درکه، از جنوب به بزرگراه چمران و از شرق به  رودخانه ولنجک راه دارد. کسانی که در ولنجک صاحب ملک خانه یا آپارتمان می‌شوند در جوار بهترین مناطق تفریحی تهران از جمله ارتفاعات و تله کابین توچال و بام تهران هستند.

معرفی ولنجک

ولنجک از هر طرف به بهترین و زیباترین منطقه‌های تهران راه دارد. در درون خود نیز به حدی زیبا است که خرید خانه و آپارتمان در هر جای آن به معنای زندگی آسوده و لذت‌بخش است. دسترسی به این منطقه از طریق بزرگراه چمران خیلی آسان شده است. در واقع نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به ولنجک؛ مترو تجریش است. اما با خطوط تاکسی و اتوبوس و راحت‌تر از اینها، با خودرو شخصی به راحتی می‌توانید خود را به ولنجک برسانید. این روزها شاهد افزایش تقاضا برای خرید آپارتمان در ولنجک تهران هستیم. شاید مهم‌ترین دلیل این تقاضا، لوکس بودن آپارتمان‌ها، متفاوت بودن آنها با دیگر آپارتمان‌های غیراستاندارد و بالا بودن سطح کیفیت ساخت و ساز آنها باشد.

محله‌ها و خیابان‌های مهم ولنجک

وقتی می‌گوییم خرید خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های لوکس ولنجک منظورمان یک بافت زیبا و خیابان‌های عریض و استاندارد است. تمام خیابان‌ها و محله‌های ولنجک زیبا و مهم هستند، برای همین مقداری گلچین کردن در میان منطقه ولنجک در بالاشهر تهران، سخت است. خیابان ولنجک، خیابان امیرآبادی، خیابان ساسان، خیابان یمن، خیابان سیزدهم و بلوار دانشجو از مهم‌ترین خیابان‌های این منطقه هستند.

یک مزیت که محله‌های ولنجک نسبت به دیگر مناطق تهران دارند این است که دسترسی بسیار خوبی به شریان‎‌های ارتباطی دارند. بزرگراه چمران به دیگر بزرگراه‌های مهم تهران راه دارد و همین مسئله ارتباط شما در ولنجک با دیگر مناطق پایتخت را آسان کرده است. از طرفی امکانات داخل منطقه ولنجک تهران از جمله خدماتی، بهداشتی، درمانی، تفریحی، مراکز خرید، آموزشی و … به حدی زیاد است که مالکان خانه و آپارتمان در ولنجک می‌توانند تمام نیازهای خود را به راحتی برطرف کنند.

خرید خانه و آپارتمان مسکونی در ولنجک تهران

خرید آپارتمان در ولنجک

برای خرید و فروش خانه و آپارتمان مسکونی در ولنجک تهران خود را برای پرداخت حداقلی 8 میلیارد تومان تا 70 میلیارد تومان و بالاتر آماده کنید. بسته به نوع ملک خریداری شده، میزان امکانات آن، متراژ، محدوده ساخت، نوع ساخت و ساز و … قیمت خرید ملک در ولنجک متفاوت است. البته شما می‌توانید واحدهای آپارتمانی با قیمت‌های مناسب‌تر را پیدا کنید. ما در جینگو بینگو با ارائه خدمات مشاوره املاک در تهران، به شما مشاوره‌های رایگان و تخصصی خرید خانه ارائه می‌دهیم تا با خیال راحت‌تر بتوانید انتخاب کنید.

قیمت ملک و آپارتمان در ولنجک تهران

طبیعی است که قیمت خرید ملک در ولنجک تهران، بالا باشد. چرا که اینجا بالاشهر تهران در محدوده اعیان‌نشینی، برج‌های بلند نوساز، آپارتمان‌های لوکس، خانه‌های ویلایی، خیابان‌های عریض و بزرگ و ماشین‌های خارجی رنگارنگ قرار دارد. توصیه ما برای تمام کسانی که محدودیت مالی ندارند، خرید ملک و خانه در ولنجک است. ما به شما مناسب‌ترین قیمت خرید ملک در این منطقه را پیشنهاد خواهیم داد. خانه‌های ساخته شده در اینجا به سبک مدرن و پست مدرن و گاها توسط طراحان مشهور ساخته شده‌اند. یک روز زندگی در خانه‌های بالاشهر تهران را باید تجربه کنید تا بدانید پولی که بابت خرید خانه پرداخته‌اید، ارزشش را داشته است.

مشاور خرید ملک در ولنجک

از سالها پیش در منطقه ولنجک به خرید و فروش خانه پرداخته ایم و در این سال ها جینگوبینگو توانسته است به یکی از بهترین بنگاه های معاملاتی منطقه 1 تهران تبدیل شود.

فروش انواع آپارتمان های لوکس و اکازیون به همراه سرویس دهی فوق العاده، شعاری بوده که از اولین روز بر آن بوده ایم.

اگر قصد خرید خانه و آپارتمان در ولنجک تهران را دارید می توانید همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما در تماس باشید.

تماس اینستاگرام Whatsapp
021-28427706