جینگو >

خرید خانه در اران آنکارا

محله اُران آنکارا یکی از منطقه‌های پرطرفدار و مناسب پایتخت ترکیه برای خرید آپارتمان و خانه است. حتما شما نیز شنیده‌اید که محله اوران یا اران آنکارا را یکی از لوکس‌ترین و حتی گران‌ترین محله‌ها در کل شهر آنکارا می‌دانند. در بافت این محله، خانه‌های لوکس، ساختمان‌های لاکچری و آپارتمان‌های شیکی ساخته شده است. حتی گفته می‌شود که افراد سرشناس و چهره‌های مشهور سیاسی ترک نیز در این محله زندگی می‌کنند. از طرفی آرام بودن بافت محله، طبیعت و چشم‌اندازهای خوب آن در کنار تنوع املاک و آب و هوای خوب سبب شده است که بسیاری از سرمایه‌گذارن املاک آنکارا، این محله را برای هزینه کردن‌های خود انتخاب کنند.محله اُران آنکارا در میان جنگل METU و دریاچه ایمیر احاطه شده است. منطقه‌ای که با فاصله از شهر آنکارا و شلوغی‌های مرکز شهر واقع شده است و یک جو آرام و ساکت دارد. اگر به دنبال خرید ملک در آنکارا و در محله‌ای ساکت و آرام هستید، به شما منطقه اران را پیشنهاد می‌کنیم.

مشاوره خرید ملک

دسترسی ها و حمل و نقل عمومی در اُران

اگرچه محله اُران آنکارا در ناحیه‌ای دور از مرکز شهر قرار دارد و به اصطلاح در کمربندی است، اما به جاده‌های کمربندی دسترسی بسیار خوبی دارد. حمل و نقل عمومی به خوبی داخل منطقه اران با دیگر مناطق را فراهم کرده است. شما در آخر هفته‌ها با سیستم حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی و خطوط مترو می‌توانید خود را به دیگر بخش‌های شهر آنکارا به آسانی برسانید.

امکانات محله اُران آنکارا

قطعا یکی از مهمترین فاکتورهای خرید خانه  و ملک در شهر آنکارا، حجم امکاناتی است که هر کدام از آن‌ها دارند. در این میان مناطقی که امکانات بیشتری دارند و زیرساخت‌های رفاهی و خدماتی آن برای ساکنان بیشتر و بهتر باشد، سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب خود خواهد کرد. ارزش املاک آنجا نیز بیشتر خواهد بود. از جمله امکانات محله اوران آنکارا دسترسی آسان و راحت به طبیعت بکر و زیبای شهر آنکارا است. از دیر امکانات آن می توان به مراکز خرید متنوع و زیاد اشاره کرد. تمام نیازهای خرید روزانه و زندگی را می‌توانید در این محله برآورده کنید. مرکز خرید لایف سنتر و پاندورا، نیاز شما را به راحتی پوشش می‌دهند و از این بابت هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

محله اران آنکارا به دلیل نزدیکی به موسسات آموزشی ابتدایی و دبیرستان نیز بسیاری از خانواده‌های دارای فرزند را به خود جذب می‌کند. تعدادی از بهترین موسسه‌های آموزشی و مدارس دوره ابتدایی و دبیرستان آنکارا در این منطقه قرار دارند و شما فرزندان خود در مقاطع مختلف تحصیلی را می‌توانید در آن‌ها ثبت نام کنید.

قیمت خانه و آپارتمان در اُران

قیمت خانه و آپارتمان در اُران

آپارتمان‌ها و خانه‌ها با جشم‌انداز روبه جنگل و دریاچه در منطقه اران شهرت زیادی دارند. آگهی فروش ساختمان‌ها و آپارتمان‌های روبه طبیعت در محله اُران آنکارا یکی از پرفروش‌ترین آگهی‌ها در این شهر است. شما به راحتی می‌توانید یک خانه یا واحد آپارتمانی رو به دریای ایمیر خریداری کنید و از زندگی روزانه خود نهایت لذت را ببرید. هزینه و قیمت خرید ملک در منطقه اران بسته به نوع ملک و چشم‌اندازی که خواهید داشت متفاوت است. واحدهای آپارتمانی نوساز یک یا دو خوابه گزینه‌های مناسبی از نظر قیمت و هزینه هستند. در کل برای خرید ملک  در این منطقه باید حدود 5000 لیر برای هر مترمربع هزینه کنید. این مقدار بالا و پایین دارد. بر چند اساس:

  • متراژ ساختمان: هرچه ساختمان بزرگ‌تر و اعیانی‌تر باشد، قیمت ملک نیز بالاتر خواهد بود
  • نوع امکانات: پروژه‌های مسکونی به خصوص آپارتمان‌ها بسته به حجم امکانات رفاهی و خدماتی از جمله استخر، جکوری، باشگاه، فروشگاه و … که در اختیار ساکنین خود قرار می‌دهند، رنج متفاوتی برای واحدهای خود خواهند گذاشت
  • واحدهای طبقه بالاتر گران‌تر از واحدهای طبقات پایین‌تر خواهد بود.
  • قدیمی یا لوکس بودن ساختمان: ساختمان‌های لوکس که با مصالح لوکس و شیک ساخته شده‌اند، عامل دیگری برای قیمت خانه و آپارتمان در منطقه اران هستند.

قیمت خرید ملک در اران آنکارا:

  • آپارتمان 3+1، 135 متر مربع، سه ساله و طبقه سوم: 650 هزار لیر
  • آپارتمان 3+1، 105 متر مربع، تازه ساخت، طبقه اول: 529500 لیر
  • آپارتمان 3+1، 110 متر مربع، 40 ساله، طبقه چهارم: 690 هزار لیر
  • ساختمان دوبلکس 4+2، 465 متر مربع، 18 ساله، طبقه همکف: 4.800 هزار لیر
  • ساختمان 6+1 دوبلکس، 650 متر مربع، 7 ساله، طبقه 21 به بالا: 8450 هزار لیر

همانطور که دیدید از قیمت‌های پایین تا قیمت های بسیار بالا در این منطقه ملک برای خریداری وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در جینگوبینگو تماس بگیرید.

خرید آپارتمان در اُران آنکارا

خرید آپارتمان در اُران آنکارا

یک نکته جالب در مورد خرید آپارتمان در محله اُران آنکارا وجود دارد و آن هم چشم اندازهایی است که هر کدام از واحدهای آپارتمانی دارند. برای همین پیش از خرید حتما به چشم انداز و ویویی که از واحد خود خواهید داشت، توجه کنید. در میان واحدهای آپارتمانی به فروش گذاشته شده می توان انواع متراژها و امکانات مختلف را پیدا کرد. برای کسانی که به دنبال خرید آپارتمان 1+2 هستند، منطقه اران در آنکارا گزینه‌های بسیار خوبی را دارد. خرید خانه در آنکارا مخصوصا در این قسمت برای بیشتر ایرانیان توصیه می‌شود.

مشاوره خرید خانه، ویلا و آپارتمان در اران آنکارا

محله اُران آنکارا را به خاطر آپارتمان‌ها و خانه‌های مسکونی و خانوادگی آن می‌شناسند. همانطور که گفته شد بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت به ترکیه هستند، منطقه اُران در آنکارا را به عنوان یکی از گزینه‌های روی میز حساب می‌کنند. این منطقه امکانات بسیار خوبی برای ساکنین خود دارد. اگر قصد خرید ملک در اران را دارید و یا با سرمایه‌گذاری در یک منطقه رو به رشد به دنبال سود هستید، با مشاوران املاک ما در ترکیه در تماس باشید. ما تعدادی از بهترین آپشن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

تماس اینستاگرام Whatsapp
021-28427706