جینگو >

خرید خانه در باسین اکسپرس

خرید خانه در باسین اکسپرس استانبول که آن را با نام جاده باسین اکسپرس نیز می‌شناسند، رابطه‌ی بسیار خوبی با سرمایه‌گذاری و خرید ملک در ترکیه دارد. در حال حاضر اینجا یک شهرک بین‌المللی است که یک قطب ایده‌آل برای تمام سرمایه‌گذارن و خریداران خانه در استانبول است. قرارگیری آن در بخش اروپایی استانبول، نزدیکی آن به کانال جدید استانبول، آب و هوای خوب آن به همراه پتانسیل بالای منطقه باسین اکسپرس از نظر توسعه شهری سبب محبوبیت منطقه نزد سرمایه‌گذاران خارجی شده است. اگر شما هم به دنبال خرید واحد تجاری در جاده باسین اکسپرس هستید و یا قصد خرید خانه و آپارتمان در باسین اکسپرس استانبول را دارید، با ما در جینگو بینگو همراه باشید تا هر آنچه در این مورد نیاز است بدانید را به شما بگوییم.

منطقه Basin Express جزو شهرداری باغ آگیلار است. برنامه‌های توسعه و طرح تفضیلی پیشرفته‌ای از سوی برنامه‌ریزان شهری برای این منطقه پیشنهاد شده است. برای همین، هم در داخل کشور ترکیه و هم در میان کشورهای دیگر از جمله ایران، روسیه، عراق و دیگر کشورهای اروپایی، سرمایه‌گذاران ساخت و ساز خانه و آپارتمان زیادی جذب این منطقه شده‌اند. قرارگیری در شمالِ دریای مرمره و فرودگاه آتاتورک، جنوبِ باهچه شهیر استانبول و فرودگاه استانبول، غربِ بایرام پاشا و شرقِ بیلیک دوزو، موقعیت خوب آن را نشان می‌دهد. در آن واحد سه شهرداری مختلف به وضعیت پیشرفت پروژه‌های مختلف در منطقه باسین اکسپرس در استانبول رسیدگی می‌کنند.

سیستم حمل و نقل در باسین اکسپرس

بخش زیادی از اهمیت منطقه باسین اکسپرس استانبول به موقعیت قرارگیری آن در میان شریان‌های اصلی شهر برمی‌گردد. دو آزادراه E5 و D7 در این منطقه به هم می‌رسند و دو شریان اصلی شهری به دیگر منطقه‌های مهم استانبول از جمله پل سلطان مهمت، منطقه بشیکتاش و منطقه فاتیح هستند. از نظر حمل و نقل عمومی نیز ایستگاه‌های مترو و اتوبوس در این منطقه وجود دارد. حجم زیادی از وسایل حمل و نقل عمومی امکان جابه‌جایی زیاد جمعیت را آسان کرده است. اصلا، سهولت جابه‌جایی یکی از بارزترین ویژگی‌های باسین اکسپرس است که خود یک شاخص بسیار مهم برای رشد و توسعه مناطق به حساب می‌آید. اتوبان اصلی به سمت فرودگاه آتاتورک و فرودگاه جدید استانبول نیز در نزدیکی این منطقه است. بدین صورت صاحبان املاک باسین اکسپرس به راحتی می‌توانند خود را به دیگر بخش‌های اروپایی و آسیایی استانبول برسانند.

مراکز درمانی باسین اکسپرس

مراکز درمانی باسین اکسپرس

نزدیکی به مراکز درمانی استانبول در منطقه باسین اکسپرس، از دیگر مزیت‌های این منطقه برای خریداران خانه و آپارتمان در استانبول است. شما به چهار بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در کنار آزمایشگاه‌ها و داروخانه‌ها دسترسی خواهید داشت و این بر ارزش منطقه به‌عنوان مناطق بالقوه اقتصادی افزوده است. از جمله مراکز درمانی باسین اکسپرس:

 • بیمارستان محمد عاکف ارسوی: یک بیمارستان تخصصی قلب و عروق و بیماری‌های قفسه سینه است که به یاد شاعر و نویسنده مشهور ترک، محمد عاکف ارسوی، به این نام اسم‌گذاری شده است. شعر این شخصیت ادبی، به عنوان سرود ملی ترکیه انتخاب شده است.
 • بیمارستان گونسلی اردم
 • بیمارستان آجی بادام (Acib adem): یک بیمارستان خصوصی پیشرفته در استانبول که در منطقه کوچوک باک و در نزدیکی منطقه باسین اکسپرس قرار دارد. شماره تماس این بیمارستان 00902165443801 می‌باشد.
 • بیمارستان مدی پل مگا: یک بیمارستان زیر نظر دانشگاه مدی پل استانبول است که درواقع بیمارستان درمانی، آموزشی به حساب می‌آید. با خرید خانه در باسین اکسپرس، دسترسی خوبی به این بیمارستان خواهید داشت.

مراکز خرید منطقه باسین اکسپرس استانبول

اگر میزان دسترسی به مراکز خرید استانبول برایتان مهم است که باید بگوییم، منطقه باسین اکسپرس به دو مرکز خرید مشهور استانبول نزدیک است. مرکز خرید 212 استانبول که یک مرکز خرید OUTLET محسوب می‌شود و شما در آن اجناس و کالاهای برند و باکیفیت را تنها به دلایلی از جمله تک‌سایز بودن یا فروش فصلی، با قیمت‎‌های مناسب عرضه می‌کنند. علاوه بر فضاهای خرید، سالن بازی کودکان، فست فود، سالن‌های متعدد سینما از دیگر ویژگی‌های این مرکز خرید نزدیک به منطقه باسین اکسپرس است. قطعا نزدیکی به مراکز خرید و بازار یکی از فاکتورهای مهم برای خرید خانه و ملک در منطقه باسین اکسپرس استانبول است.

دیگر مرکز خرید مشهور در این منطقه، مرکز خرید، مال آف ترکیه (Mall Of Turkey) است. اینجا یکی زیباترین مراکز خرید در کل ترکیه است که 5 طبقه دارد و 42 آسانسور و 83 دستگاه پله برقی، افراد را در میان طبقات جابجا می‌کند. افتتاح بازار استانبول یا مال آف استانبول به سال 2004 برمی‌گردد و از آن زمان رونق خاصی به لحاظ اقتصادی و دسترسی برای ساکنان باسین اکسپرس و دیگر مناطق نزدیک ایجاد شد.

مراکز تحصیلی باسین اکسپرس

مراکز تحصیلی باسین اکسپرس

یکی از نتایج زیاد شدن سرمایه‌گذاری و حضور خریداران خانه و املاک باسین اکسپرس این بوده است که مراکز تحصیلی و آموزشی زیادی در جای جای این منطقه پایه‌ریزی و تاسیس شدند. نیاز مردم ساکن در این منطقه به مراکز آموزشی از جمله دبستان‌ها، دبیرستان‌ها، دانشگاه‌ها، آکادمی‌ها و … به خوبی در حال تامین شدن است. برخی از دانشگاههای دولتی و خصوصی معتبر ترکیه نیز یکی از شعبه‌ها یا کالج‌های خود را به این منطبقه اختصاص داده‌اند. از حمله آنها می‌توان به دانشگاه خصوصی آیدین استانبول که یکی از بهترین دانشگاههای خصوصی ترکیه است، دانشگاه زیم استانبول و دانشگاه آلتین پاش اشاره کرد. از طرفی به دلیل حضور شهروندان خارجی زیاد در این منطقه، مدارس‌ بین‌المللی زیادی نیز در باسین اکسپرس استانبول تاسیس شده‌اند:

 • مدرسه بین‌المللی الاقصی
 • مدرسه بین المللی الفیض
 • مدرسه کانادایی سوریه
 • مدرسه بین‌المللی الصافیر

اهمیت سرمایه گذاری در Basin Express

پروژه‌های تجاری و رفاهی زیاد در منطقه باسین اکسپرس استانبول در حال پیاده‌سازی هستند. تنوع زیادی در نوع املاک و ساختمان‌های ساخته شده در این منطقه وجود دارد. وفور خانه‌های مسکونی، آپارتمان‌های درحال ساخت، هتل‌های اقامتی، مراکز خرید مدرن، واحدهای تجاری، سوئیت‌های اجاره‌ای و … سبب شده است که طرفداران سرمایه‌گذاری در بازار مسکن جذب پتانسیل‌های این منطقه شوند. در دو حالت کلی سرمایه‌گذاری در باسین اکسپرس انجام می‌شود. یک دسته از سرمایه‌گذاران که جذب حوزه املاک و مستغلات می‌شوند و دسته دیگر که در زمینه زیرساخت‌های شهری و توسعه منطقه سرمایه‌گذاری می‌کنند. اینجا یکی از شاخص‌ترین مناطق ترکیه برای سرمایه‌گذاری است که شاهد حضور سرمایه‌گذاران زیاد خارجی در کنار بخش خصوصی و دولتی ترکیه هستیم. چند مسئله در مورد اینکه چرا منطقه باسین اکسپرس برای سرمایه‌گذاری معروف شده است وجود دارد:

 • یک منطقه رو به رشد و گسترش که پیش‌بینی و برآورد نرخ بازگشت سرمایه بالایی به همراه خواهد داشت. شما با سرمایه‌گذاری در بخش مسکن و داشتن یک مجموعه آپارتمان در اینجا، به زودی با مهاجرت جمعیت بیشتر به منطقه، شاهد سود بیشتری خواهید بود.
 • انواع ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، رفاهی و … در منطقه باسین اکسپرس وجود دارد. همه نوع کاربری را می‌توانید در این منطقه پیدا کنید و این مسئله خریداران و ثروتمندان با سلایق مختلف را به خود جذب می‌کند.
 • امکان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف ساخت و ساز و زیرساخت وجود دارد
 • منطقه به لحاظ جانمایی (واقع بودن در بخش اروپایی، نزدیک بودن به فرودگاه و کانال جدید استانبول و …) موقعیت بسیار خوبی دارد. چرا که دسترسی و نفوذ به داخل منطقه بسیار آسان است.
 • منطقه در داخل ترکیه به یک مرکز مالی بزرگ تشبیه شده است و خود سرمایه‌گذاران داخلی نیز جذب این منطقه شده‌اند.

خرید خانه و آپارتمان در باسین اکسپرس

پروژه های باسین اکسپرس

واحدهای آپارتمانی لوکس و شیک با معماری متفاوت طراحی و ساخت خانه‌ها و مجتمع‌های مسکونی در باسین اکسپرس، نمایی دیگر از شهر استانبول را به نمایش گذاشته است. این منطقه را واسط میان دو بخش اروپایی  و آسیایی استانبول می‌دانند از طرفی رشد زیادی از نظر جذب پروژه‌های داخلی و خارجی داشته است. خرید خانه و آپارتمان در باسین اکسپرس در هر جای آن، دسترسی فوق‌العاده‌ای به اتوبان‌های اصلی خواهد داشت و این ناشی از زیرساخت‌های عالی در این منطقه است. انواع خانه‌ها و آپارتمان‌ها در منطقه باسین اکسپرس:

 • خانه‌های مسکونی با متراژ بزرگ
 • واحدهای آپارتمانی یک‌خوابه
 • واحدهای آپارتمانی دوخوابه
 • واحدهای آپارتمانی سه خوابه
 • واحدهای آپارتمانی 4خوابه
 • واحدهای اقامتی برج‌ها
 • خانه‌های ویلایی
 • واحدهای لوکس و دوبلکس
 • واحدهای تجاری

امکانات مختلف از جمله زمین بازی کودکان، فضای سبز برای پیاده روی و ورزش کردن در فضای باز، زمین‌های بازی، پارکنیگ سرپوشیده، حمام ترکی، استخرهای روباز و سرپوشیده، فروشگاه و … از ویژگی‌های مجتمع‌های مسکونی این منطقه است.

قیمت خانه در باسین اکسپرس

برای خرید خانه در باسین اکسپرس و در کل منطقه کوچوک چکمجه باید به نوع ملک و میزان امکانات آن دقت داشته باشید. هرچه مقدار امکانات درون ساختمانی یک ملک بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. بعنوان مثال خرید آپارتمان اقساطی با امکانات متوسط از 86 هزار دلار و خرید آپارتمان لوکس‌تر در فضای سبز بیشتر از 181 هزار دلار شروع می‌شود. عامل دیگری که بر روی قیمت خانه و آپارتمان در باسین اکسپرس تاثیرگذار است، تعداد فضاهای داخلی هر خانه و متراژ آن است. خانه‌های با اتاق‌ خواب‌های بیشتر و متراژ بیشتر، گران‌تر است. اگر به دنبال خرید واحد یک خوابه هستید، از 1207000 لیر باید برای حدود 88 متر مربع هزینه کنید. همین قیمت برای یک واحد سه خوابه با مساحت 160 تا 174 مترمربع به 1898000 لیر می‌رسد.

نکته مهم دیگر این است که شما اگر به دنبال اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک هستید، باید حداقل 250 میلیون دلار در بخش ملک سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید اقامت دائم را بدست بیاورید. از طرفی تا 3 سال نیز مجاز به فروش ملک خود نخواهید بود. برای همین حتما پیش از خرید خود با مشاوران املاک باسین اکسپرس در داخل کشور که به صورت قانونی مشغول به فعالیت هستند، مشورت کنید.

مشاوره خرید ملک در باسین اکسپرس استانبول

منطقه باسین اکسپرس استانبول، یک منطقه رو به رشد، تازه شناخته شده با پتانسیل‌های خاص شهری است. اگر از طرفداران سرمایه‎‌گذاری در بازار مسکن ترکیه هستید و به دنبال املاک بالقوه می‌گردید تعدادی از بهترین خانه‌ها، آپارتمان‌ها، ویلاها، برج‌ها، واحدهای تجاری و اداری منطقه باسین اکسپرس را به شما معرفی خواهیم کرد. از آنجایی که ساخت و سازها در این منطقه، مطابق با استانداردهای جهانی انجام می‌شود، خریداران خانه و آپارتمان شاهد امکانات زیادی در محوطه ملک خود خواهند شد. ما در جینگو بینگو تمامی نکات مهمی که باید قبل از عقد قرارداد خرید خانه در باسین اکسپرس باید بدانید را به شما خواهیم گفت. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره‌های رایگان و تخصصی ما را دریافت کنید.

نکات پایانی

خرید خانه در استانبول یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سرمایه‌گذاران حوزه مسکن است. بیشتر کسانی که به جای ثبت شرکت در ترکیه، از طریق خرید ملک به دنبال اخذ اقامت هستند، دست روی این منطقه می‌گذارند. قرارگیری آن در بخش اروپایی استانبول و نزدیکی به سه شریان اصلی ترکیه سبب شده است که دسترسی و رفت و آمد به داخل آن بسیار آسان باشد. و این تمام چیزی است که ساکنان یک منطقه به دنبالش هستند. قیمت خرید خانه در باسین اکسپرس در محدوده منطقی قرار دارد اما پیش‌بینی می‌شود که با افزایش ساخت و ساز و مهاجرت جمعیت به داخل این منطقه، قیمت‌ املاک باسین اکسپرس با افزای همراه باشد.

تماس اینستاگرام Whatsapp
021-28427706