خرید ملک در آلانیا توسط تیم مجرب ما | شما می توانید با سرمایه گذاری بر روی املاک و خرید خانه در آلانیا به مبلغ حداقل 250 هزار دلار، اقامت ترکیه خود را دریافت کنید.

آلانیا با داشتن فضای مناسب برای خرید انواع خانه ها ، همچنین داشتن امکانات رفاهی مناسب، یکی از مقصد های ایرانیان برای خرید خانه و سرمایه گذاری در آن می باشد.

ما می توانیم برای شما خانه های مناسب و زیبا و با قیمت مناسب خریداری نماییم.

تماس با مشاوران خرید ملک

املاک آلانیا

قیمت خرید خانه در آلانیا ترکیه

یکی از مهم‌ترین مواردی که بیشتر مردم علاقه دارند در آلانیای ترکیه اقدام به خرید خانه کنند، قیمت‌های آن می‌باشد. قیمت خانه در آلانیا نسبت به قیمت خانه در استانبول ارزان تر است.

به طور کلی آلانیا نسبت به شهرهای دیگر ترکیه، شهر نسبتا ارزان‌تری به شمار می‌رود.

برای آگاهی از قیمت‌های خانه، ویلا و آپارتمان در آلانیا در ابتدا پیشنهاد می‌کنیم با شماره‌هایی که داخل سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.

در حالت کلی نیز جدول زیر می‌تواند کمک قابل توجه‌ای در زمینه قیمت‌های خانه در شهر آلانیا به شما دهد.

قیمت خانه در آلانیا
محلهمتراژ(مترمربع)عمربنا(سال)قیمت کل (لیر)
Saray Mah.3005980.000 TL
Avsallar1105399.000 TL
Mahmutlar Bld23551.350.000 TL
Avsallar1155-10395.000 TL
Avsallar1005-10600.000 TL
Tosmur Bld.1103-5663.000 TL

خرید خانه ویلایی در الانیا

شهر آلانیا به دو دلیل عمده مورد توجه ایرانیان برای خرید ملک قرار گرفته است. اولین دلیل موقعیت جغرافیایی این شهر است که در پایین کوه‌های توروس قرار گرفته و دومین دلیل هم، آب و هوای بی نظیری است که این شهر دارد.

بخاطر همین موضوع، بیشتر افراد به دنبال خرید خانه ویلایی در آلانیا می‌باشند. خانه‌های ویلایی در آلانیا، به غیر از زیبایی منحصر به فرد، ویو دریا و جنگل، بسیار خوش ساخت نیز می‌باشند.

برای مشاهده انواع خانه ها و ملک هایی ویلایی در آلانیا با همکاران ما در تماس باشید

خرید ملک در آلانیا به ساده ترین حالت

اگر شما نیز به دنبال خرید ملک در آلانیا ترکیه هستید و می‌خواهید برای خود یک خانه مناسب و زیبا خریداری کنید، همکاران ما می ‌توانند در زمینه انواع خانه‌ها، آپارتمان‌ها، ویلاها و موارد دیگر به  شما راهنمایی لازم را داشته باشند.

مشاوره و خرید
مشاوره رایگان خرید ملک
مشاوره و خرید : 09301748024