آنتالیا به عنوان پنجمین شهر پرجمعیت ترکیه شناخته می شود. به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و آب و هوای مناسب یکی از مکان هایی است که می توانید در آن به خرید ملک بپردازید.

خرید ملک در آنتالیا با توجه به شرایط ویژه ای که از لحاظ توریستی دارد برای بسیاری از افراد مناسب می باشد. شما با خرید خانه در آنتالیا می توانید اقامت خود را نیز دریافت کنید.

از آنجا که با خرید ملک در ترکیه آن هم به ارزش 500 هزار دلار، می توانید سریعا اقامت ترکیه خود را دریافت کنید، می توانید در آنتالیا اقدام به خرید خانه کنید.

تماس با مشاوران خرید ملک

املاک آنتالیا

خرید و فروش ملک ، خانه و آپارتمان در آنتالیای ترکیه

خرید ملک در آنتالیا، با توجه به اقتصادی که در این شهر به خاطر داشتن توریست های فراوان ایجاد شده است، یک سرمایه گذاری کاملا ایمن و مطمئن می باشد. افرادی که در سال های اخیر اقدام به خرید خانه در آنتالیا کرده اند، همگی توانسته اند سرمایه های خود را چندین برابر کنند.

آنتالیا موقعیت جغرافیایی مناسبی را دارد و از همین رو به مقصدی تبدیل شده است که توریست های خارجی را جذب خود می کند. شهر آنتالیا بخاطر توریستی بودنش رشد اقتصادی خوبی را در سال های اخیر تجربه کرده است.

خرید ملک در آنتالیا

خرید ملک در آنتالیا یک سرمایه گذاری بسیاری مناسب محسوب می شود. بیشتر کسانی که اقدام به خرید خانه در آنتالیا می کنند ، این اقدام را یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر می گیرند. در صورتی که شما نیز قصد دارید برای خرید خانه یا آپارتمان در آنتالیا اقدام نمایید، مشاوران ما می توانند بیشترین راهنمایی را جهات خرید و یا اجاره آپارتمان های آنتالیا به شما عزیزان داشته باشند.

چرا باید آنتالیا را برای خرید ملک انتخاب کنیم؟

خرید ملک،خانه و آپارتمان در آنتالیا برای اکثر افرادی که ترکیه را برای محل زندگی بلند مدت خود انتخاب می نمایند کاملا مناسب است. کسانی که علاقه مندند شهرهایی را برای زندگی انتخاب کنند که دور شهر را آب گرفته باشد، قطعا شهر آنتالیا یکی از مواردی است که آنها برای خرید خانه و آپارتمان باید در لیست خود قرار دهند.

اگر شما دوست دارید در شهری شلوغ و با فرهنگ بسیار بالا زندگی کنید و در کنار آن با مردم کشورهای دیگر در ارتباط باشید و از فرهنگ آنها مطلع شوید باید بگوییم آنتالیا می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد.

کسانی که در آنتالیا زندگی می کنند به خوبی می دانند که توریست های این شهر نسبت به سایر شهرهای کشورهای دیگر بسیار بیشتر است. همین موضوع باعث شده تا افراد علاقه مند به گردشگری، اقدام به خرید ملک در آنتالیای ترکیه نمایند.
اگر شماهم با طبیعت و زیبایی های کشور ترکیه آشنا باشید، مطمئنا اقدام به خرید خانه در آنتالیا خواهید کرد.

قیمت ملک در آنتالیا

برای خرید خانه در آنتالیا باید محله ی مناسب خود را پیدا کنید. با توجه به اینکه شهر آنتالیا یک شهر توریستی محسوب می شود باید به این موضوع نیز دقت کنید که توریست ها مزاحم شما نشوند.
در واقع محله ای را برای خرید ملک انتخاب نمایید که بتوانید در آن با آرامش کار خود را انجام دهید، استراحت کنید و به تفریح بپردازید.
باتوجه به این نکات، قیمت خانه در محله های مختلف آنتالیا متفاوت خواهد بود و برای دریافت قیمت مناسب می توانید در همین صفحه ، ملک های مورد نظر خودر ا در شهر آنتالیا پیدا کنید.

قیمت های خانه های آنتالیا با توجه به اینکه شما کدام منطقه و محله را انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال هر چقدر که خانه ای که به دنبالش هستید به دریا و سواحل زیبا نزدیک تر باشد، از لحاظ ارزش قیمت ، قیمتی بالاتر از خانه ها و آپارتمان هایی است که در نقاط دورتر و در اصطلاح پرت تر شهر قرار گرفته اند.

خرید خانه در آنتالیا | قیمت خانه در آنتالیا

همچنین به خوبی می دانیم در همه ی نقاط جهان قیمت خانه با معیارهای مختلفی سنجیده می شود و تنها به منطقه مربوط نیست. چه بسا که دو خانه در کنار هم قرار گرفته باشند ولی به دلیل امکانات بیشتر یک خانه ، قیمت نهایی آن نیز چندین برابر قیمت خانه مجاور خود باشد.
برای اینکه بتوانید قیمت درستی از خانه ها، ملک ها و آپارتمان های شهر آنتالیای ترکیه داشته باشید می توانید با مشاوران املاک مختلف صحبت کنید همچنین می توانید برای اخذ راهنمایی در مورد خرید ملک در آنتالیا با مشاوران ما نیز تماس حاصل نمایید.

خرید آپارتمان در آنتالیا

آپارتمان ها معمولا برای آن دسته از افرادی که دوست دارند با قیمت کمتری در آنتالیا برای خود خانه و ملک خریداری نمایند مناسب تر می باشد.
البته در سال های اخیر تمایل ایرانی ها برای خرید خانه های لوکس تر در شهر آنتالیا بیش از پیش شده است. خانه های لوکسی که قیمت آنها نیز مناسب می باشد و عمدتا باید این ساختمان ها را از قبل پیش خرید نمایید.

با توجه به این موضوع که خرید آپارتمان در آنتالیا برای بیشتر خانواده ها به صرفه تر از خرید خانه های ویلایی است، می توان انتظار این مورد را نیز داشت که بیشتر خارجیان و صد البته ایرانیان، تمایل به خرید آپارتمان در آنتالیا داشته باشند. بیشتر کسانی که اقدام به خرید ملک در آنتالیا می کنند، این نوع خرید را یک سرمایه گذاری مناسب مالی، برای خود و خانواده خود می دانند.

در سال های اخیر و با توجه به بالا رفتن قیمت دلار در ایران برخی از خانواده ها توانایی خرید آپارتمان نو ساز در آنتالیا را ندارند. بخاطر همین امر ، شاهد این هستیم که برخی از خانواده ها یا افراد مجرد به دنبال خرید آپارتمان دست دوم در آنتالیا می باشند.

آپارتمان های دست دوم در شهر آنتالیا ، با توجه به سن بنا و محلی که قرار گرفته است ارزیابی می شود. اما در خرید ملک های دست دوم در آنتالیا باید مواظب باشید تا انتقال سند و مدارک رسمی زیر نظر وکیل های خبره و کاربلد صورت گرفته باشد.

در مورد خرید آپارتمان های دست دوم در آنتالیا نیز، ما می توانیم بهترین مشاوره های لازم را به شما داشته باشیم تا بتوانید در محله های ایرانی نشین آنتالیا برای خود یک آپارتمان مناسب تهیه کنید.

خرید خانه ویلایی در آنتالیای ترکیه

خب شاید این قسمت مورد علاقه بیشتر افرادی باشد که می خواهند در آنتالیا برای خود ملکی را خریداری نمایند. بله درست است، خرید خانه های ویلایی در آنتالیا.

خانه های ویلایی یکی از زیباترین خانه هایی است که می توانید در سطح آنتالیا پیدا کنید. این خانه ها دارای زیبایی منحصر به فردی هستند و هر فردی را مجذوب خود کرده و باعث می شوند ساعت ها به آن تماشا کنید.

خرید خانه ویلایی در آنتالیا را به هرکس که علاقه دارد به دور از خانه های آپارتمانی زندگی کند و برای خود یک شرایط ایده آل از لحاظ زندگی آماده سازد، توصیه می کنیم. خرید ملک در آنتالیا به واسطه خانه های ویلایی که در آن قرار دارد ، رنگ و بوی خاصی به خود گرفته است.

خانه های ویلایی دارای وسعت بیشتری نسبت به آپارتمان های در سطح شهر است. از این لحاظ اگر شما توانایی خرید خانه های ویلایی در آنتالیا را داشته باشید، می توانید خانه ای با فضا و زیبایی بیشتر را در اختیار داشته باشید.

پروژه های مسکونی در آنتالیا

یکی دیگر از انواع خرید ملک در آنتالیا ، پیش خرید پروژه های مسکونی می باشد. بدین ترتیب که شما قبل از تکمیل شدن خانه و آپارتمان های یک مجتمع مسکونی در شهر آنتالیا ، آن را خریداری می کنید و پس از آمده شدن واحد ساختمانی شما می توانید ، آپارتمان مسکونی خود را تحویل بگیرید.

زمانی که قصد خرید پروژه های مسکونی را دارید ، قیمت تمام شده خانه و آپارتمان در شهر آنتالیا برای شما پایین تر از زمانی خواهد بود که ساختمان به صورت کامل تکیمل شده باشد.

و یا زمانی که قصد دارید به عنوان مثال 6 ماه بعد برای مهاجرت به ترکیه اقدام نمایید ، می توانید این پروژه های مسکونی را خریداری کنید تا بعد از اینکه به ترکیه مهاجرت کردید، آپارتمان و واحد مسکونی شما آماده باشد.

سوالات متداول

با خرید ملک در آنتالیا می توانم اقامت و شهروندی ترکیه را دریافت کنم؟

اگر مبلغ خانه ی خریداری توسط شما بیش از 250 هزار دلار باشدف بله می توانید برای پاسپورت ترکیه اقدام کنید و آن را دریافت نمایید. همچنین نیاز نیست که تنها یک ملک خریداری کنید. باید مجموع ارزش ملک هایی که به اسم شما می باشد ، حداقل 250 هزار دلار باشد.

دپارتمان شما می تواند به ما در خرید خانه در آنتالیا کمک کند؟

بله – یکی از اصلی ترین خدمات ما خرید و فروش ملک در کشور ترکیه می باشد. از همین رو می توانیم با انتخاب مناسب و با توجه به بودجه و سرمایه شما، یک ملک مناسب را برای شما در شهر آنتالیا خریداری نماییم.

آیا خرید آپارتمان در آنتالیا ، یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود؟

خرید آپارتمان در آنتالیا یا در هر شهر و کشور دیگری، اگر بر اساس علم درست املاک باشد و بداند در کجا و در چه زمان باید ملکی را خریداری کند ، بله یک سرمایه گذاری محسوب می شود. مشاوران ما به شما خواهند گفت که در کدام مناطق اقدام به خرید آپارتمان و ملک در شهر آنتالیا نمایید تا بتوانید یک سرمایه گذاری خوب و مناسب داشته باشید.

خرید آپارتمان های دست دوم در آنتالیا را توصیه می کنید؟

اگر بودجه و سرمایه شما به اندازه کافی نیست ، می توانید اقدام به خرید ملک های دست دوم در آنتالیا نمایید. اما باید در نظر داشته باشید این کار باید زیر نظر افراد و مشاورانی باشد که مدت هاست در این زمینه تجربه دارند. چراکه گاها دیده شده برخی از این آپارتمان ها دارای ایراداتی می باشند.

مشاوره و خرید
مشاوره رایگان خرید ملک
مشاوره و خرید : 09301748024