خرید ملک در ترکیه به یکی از دغدغه های بسیاری از افراد ساکن ایران تبدیل شده است. اینکه آیا خرید ملک در کشور ترکیه، سرمایه گذاری محسوب می شود یا خیر؟ یا اینکه آیا با خرید ملک و آپارتمان در ترکیه می توانم اقامت کشور ترکیه را برای خود و خانواده ام بگیرم؟ شرایط قانونی برای خرید و فروش ملک در ترکیه در سال 2020 چه می باشد؟ در کجای مسیر نیاز به وکیل خواهید داشت؟ و چه سازمان ها و افرادی نمی توانند خرید ملک در ترکیه انجام دهند؟

امروز و در این مقاله قصد داریم به تمامی این سوال ها پاسخ دهیم تا بتوانید با خیالی آسوده، اقدام به خرید خانه و آپارتمان در کشور ترکیه کنید.

املاک ترکیه

خرید خانه در ترکیه و شرایط عمومی آن

خرید خانه در ترکیه یکی از راه های سرمایه گذاری برای ایرانیان محسوب می شود. جدا از بحث سرمایه گذاری، افرادی که اقدام به خرید ملک در ترکیه می کنند ، بیشتر علاقه مند هستند تا بتوانند پاسپورت این کشور را دریافت نمایند. خرید ملک در ترکیه در سال 2020 نسبت به سال های قبل تر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و افراد مختلف به دنیال این موضوع هستند.

از گذشته تاکنون همواره معاملات ملک و مستغلات جزو اصلی تجارت بوده و روزانه میلیارد ها دلار در سراسر دنیا چنین معاملاتی انجام می شود. کشور ترکیه هم از این قاعده مستثنی نیست و همیشه افرادی بوده اند که خرید ملک در ترکیه را بهتر از سایر نقاط دیگر بدانند. به دلیل قیمت بسیار مناسب املاک در کشور ترکیه، این کشور به میزبانی مطمئن و پر سود برای سرمایه گذاری در املاک مخصوصا برای سرمایه گذاران ایرانی تبدیل شده است.

خرید ملک در ترکیه

کشور ترکیه به دلیل داشتن زیبایی های طبیعی و جاذبه های گردشگری فراوان، هموراه به یکی از مقصدهای تفریحی افراد برای مهاجرت تبدیل شده است. در این بین، افراد و خانواده هایی وجود دارند که می خواهند برای همیشه در کشور ترکیه زندگی کنند و اقامت دائم را برای خود و خانواده ی خود اخذ نمایند.

خرید خانه در ترکیه برای افرادی که تمایل دارند برای همیشه در کشور ترکیه زندگی کنند، یک امر حیاتی محسوب می شود. داشتن یک خانه زیبا در کشور ترکیه یکی از اولویت های افرادی است که ترکیه را برای زندگی انتخاب کرده اند.

خرید ملک در ترکیه

یکی از بهترین سرمایه گذاری های موجود برای اینکه بتوانید اقامت خود را در کشور ترکیه دریافت نمایید، خرید ملک در ترکیه می باشد. این یک سرمایه گذاری یک سرمایه گذاری فوق العاده خواهد بود. افرادی که اقدام به خرید خانه در ترکیه کرده اند امروز خوشحال تر از همیشه هستند و می دانند که کار درست را انجام داده اند.

ایرانیان در صدر خرید ملک در ترکیه

بنا به گفته خبرگزاری ایرنا ایرانی ها درصدر خریداران ملک در ترکیه قرار گرفته اند. این خبری مهم برای آن دسته از افرادی است که هنوز در خرید ملک در ترکیه شک دارند. خرید خانه در ترکیه با توجه به مهاجرت ایرانیان به عنوان مهم ترین سرمایه گذاری سال شناخته شده است. برای مشاهده خبر روی این لینک کلیک کنید.

به نقل از ایرنا در این مقاله در سه ماهه نخست سال میلادی، 341 هزار و 38 انتقال ملک به ثبت رسیده است که در مقایسه با تاریخ همزمان سال پیشین با 33 درصد افزایش روبرو بوده است.

البته باید یادآوری کنیم که شما با اجاره خانه در ترکیه نیز می توانید اقامت موقت کشور ترکیه را نیز دریافت کنید.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این موضوع است که اتباع خارجی تنها می توانند ملک هایی را خریداری کنند که دولت ترکیه اجازه خرید آن را به اتباع خارجی داده است. اتباع خارجی همچنین اجازه ندارند برخی از ملک ها را خریداری نمایند. این ملک ها شامل موارد روبرو می شوند:

 1. اطراف مناطق نظامی و حساس
 2. دهکده ها و روستاها

بیشتر سرمایه گذارانی که ترکیه را برای خرید ملک خود انتخاب می کنند، علاقه مند به خانه های مدرن هستند. از همین رو بیشتر سرمایه گذاران ترجیح می دهند در شهر های آنتالیا، استانبول،کالکان، فتحیه و دالیان اقدام به خرید ملک در ترکیه نمایند.

البته با توجه به اینکه کشور ترکیه در این سالها، ثبات اقتصادی پایداری نداشته است، بسیاری از سرمایه گذاران خارجی و مخصوصا سرمایه گذاران خاورمیانه، ترکیه را مکان درستی برای سرمایه گذاری نمی دانند. ولی این موضوع سبب نشده است که فروش ملک در ترکیه کاهش بیابد و همچنان فروش و خرید ملک در ترکیه با سیر صعودی همراه است.

قوانین اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

اما همانند سایر نقاط جهان ، افرادی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند باید از قوانین این کار پیروی کنند. کشور ترکیه برای اینکه فردی که قصد خرید خانه در ترکیه را دارد بتواند در شرایط درست اینکار را انجام دهد شرایط زیر را در نظر گرفته است. دپارتمان ما همیشه به این موضوع اشاره داشته است که همواره برای خرید ملک در ترکیه از وکیل های حرفه ای استفاده نمایید.

تقریبا 5 سال پیش بود که دولت ترکیه به مردم اجازه داد تا با استفاده از خرید خانه ترکیه بتوانند اقامت خود را به عنوان یک شهروند ترکیه ای بدست آورند. البته این افراد برای اینکه بتوانند اقامت خود را دریافت کنند، می بایست خانه ای به مبلغ 250 هزار دلار را خریداری کنند و پس از آن بتواند این خانه را سه سال در اختیار داشته باشد.

قوانین خرید خانه در ترکیه

البته در صورتی که فرد بتواند خانه ای به مبلغ 500 هزار دلار آمریکا یا 650 هزار لیر ترک خریدار کند، می تواند بدون اینکه سه سال را سپری کند، اقامت خود را دریافت نمایند. البته بعد از خرید خانه شما بایستی به مدت 5 سال در ملکی که خریداری کرده اید زندگی کنید و تنها اجازه دارید یکسال را در خارج از ترکیه باشید.

در حالت کلی ، اگر شما قصد دارید به واسطه خرید ملک در ترکیه ، اقامت این کشور زیبا را نیز بدست آورید نیاز است یک خانه به ارزش 500 هزار دلار آمریکا خریداری نمایید تا بتوانید بدون گذران هیچگونه زمانی و تنها با خرید خانه در ترکیه ، در سریع ترین زمان ممکن اقامت خود را دریافت نمایید.

جدول زیر بررسی بهتری از شرایط است:

هزینه خرید ملک در ترکیهمدت زمان اجازه برای اقامت
250 هزار دلار3
650 هزار لیتر3

برای اینکه اقدام به اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه نمایید باید مدارک زیر را نیز همراه خود داشته باشید:

 1. دو قطعه عکس 5*6
 2. ارائه گواهی و وضعیت مدنی
 3. خرید خانه به مبلغ حداقل 250 هزار لیر ترکیه
 4. نگه داشتن ملک خریداری شده ( حداقل 3 سال )
 5. ارسال و پرکردن فرم سرمایه گذاری و اخذ اقامت ترکیه
 6. ارائه مدرکی برای تابعیت و یا گذرنامه
 7. ارائه کردن رسیدهای پرداخت مالیات و سایر هزینه به دولت ترکیه

افرادی که اقامت ترکیه را دریافت نمایند به راحتی می توانند همانند سایر افراد اقدام به تحصیل در کشور ترکیه کنند. همچنین یافتن شغل مورد نظر برای افرادی که دارای تابعیت ترکیه می باشند آسان تر از سایر افراد است.

باید این نکته را نیز بدانید که پس از اقدام به خرید ملک در ترکیه باید آن را در دوره های زمانی معینی تمدید نمایید.

چگونه با اجاره خانه در ترکیه اقامت بگیریم؟

اگر شما نیز به دنبال اخذ اقامت ترکیه با استفاده از اجاره خانه در ترکیه را داشتید باید بدانید که با اجاره خانه در کشور ترکیه به شما اقامت توریستی یکساله اعطا می شود. با وضع قوانین جدید در سال 2020 برای خرید ملک در ترکیه، فرد توانایی تمدید را نخواهد داشت و برای تمدید باید حداقل یکسال از اقامت قبلی گذشته باشد.

همچنین زمانی که شما اقامت توریستی می گیرید، اجازه تحصیل و کار کردن در کشور ترکیه را نخواهید داشت. قبل از سال جاری یعنی سال 2020 ، اقامت ها به صورت 2 ساله اعطا می شد. همچنین قابلیت تمدید برای اقامت توریستی نیز فراهم بود که متاسفانه با توجه به قوانین جدید، دیگر این امکان نیز فراهم نمی باشد.

البته باید یادآور شویم دپارتمان ما تنها در زمینه خرید ملک در ترکیه می تواند به افراد واجد شرایط کمک کند و فعالیت ما به هیچ عنوان به سمت اجاره خانه در ترکیه برای ایرانیان نخواهد رفت.

خرید ملک در ترکیه و افراد واجد شرایط

با توجه به اصل تقابل، کشور ترکیه اجازه خرید ملک در ترکیه را برای تمامی آن دسته از افرادی که در کشورهای آنها نیز این اصل رعایت می شود، قرار داده  است. با توجه به اصل تقابل، شهروندان کشور ترکیه، از هر کشوری که توانایی و اجازه خرید ملک داشته باشند ، شهروند آن کشور نیز می تواند اقدام به خرید خانه در کشور ترکیه نماید.

با توجه به این اصل، افراد ساکن ایران به راحتی می توانند اقدام به خرید ملک در ترکیه نمایند. چرا که شهرواندان ترکی زبان نیز می توانند در کشور ایران برای خود خانه تهیه نمایند و این موضوع به نفع افراد ساکن ایران می باشد.

از آنجایی که شهروندان ترکیه، اجازه خرید ملک در ایران را دارند، افرادی که تابعیت ایران را دارند می توانند در ترکیه برای خود ملک و خانه بخرند.

باید خاطر نشان کرد که افراد خارجی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه را دارند، نمی توانند در برخی از مناطق کشور ترکیه برای خود ملک تهیه نمایند و تنها باید خانه هایی که دولت ترکیه برای آنها مشخص کرده است را خریداری نمایند.

مراحل خرید خانه در ترکیه

در ابتدا شما باید خانه و ملک مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و بعد از آن با توجه به شرایط خرید ملک در ترکیه 2020 مابقی کارها را انجام دهید. در این بین موضوع مهم این است که زمانی که قصد دارید خانه را خریداری نمایید باید به قوانین و توافق نامه ای که قرار است بسته شود به صورت کامل توجه کنید.

شما می توانید برای خرید خانه در ترکیه از وکلا نیز استفاده کنید. وجود وکیلی که به قوانین خرید ملک در ترکیه آشنا باشد، می تواند کمک شایانی به شما بکند. البته زمانی که شما خرید ملک در شهرهای ترکیه را با همکاری مجموعه ما انجام دهید، ما تمامی جوانب را برای شما در نظر خواهیم گرفت تا یک خرید موفق و عالی داشته باشید.

خرید آپارتمان در ترکیه

همچنین اگر قصد ندارید از وکلا برای امور خرید خانه در ترکیه استفاده کنید، می توانید از مترجم های حقوقی که دولت ترکیه در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می دهد نیز استفاده کنید.

پس از گذراندن این مرحله باید پاسپورت و گذرنامه خود را برای ترجمه به دفاتر رسمی ترکیه ببرید. بعد از آن، کسی که وکالت شما را برعهده دارد( شرکت ما یا سایر همکاران) باید با در دست داشتن مدارک ملک خریداری شده و گذرنامه شما، اقدام به ثبت ملک بر اساس قوانین خرید ملک در کشور ترکیه در سال 2020 نماید.

با توافق طرفین معامله می توانید قبل از اقدام برای هرگونه ثبتی، مبلغ خرید خانه را به خریدار پرداخت نمایید.

سندی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت سند TAPU می باشد. این سند از تصویر صاحب ملک، یک تمبر و امضای خریدار جدید تشکیل شده است.

در کدام شهر ترکیه ملک بخریم

یکی از دغدغه های افرادی که می خواهند به تازگی به کشور ترکیه وارد شوند و اقدام به خرید ملک در ترکیه نمایند این است که کدام شهر برای ما مناسب است؟

در جواب به سوال باید بگوییم که بیشتر ایرانیانی که خرید ملک در ترکیه انجام می دهند، شهر استانبول را به عنوان اولین مقصد خود در این سفر انتخاب می کنند.

1- استانبول:

شهر استانبول بیشترین جمعیت را در بین سایر شهرهای کشور استانبول دارد و از لحاظ رفاهی نیز یک سر و گردن از مابقی شهرها بالاتر می باشد. همچنین به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر نیز، خانواده ها تمایل دارند تا خرید ملک در استانبول انجام دهند.

2- ازمیر: 

بعد از استانبول شاهد بیشترین خرید ملک در ازمیر هستیم. ازمیر به عنوان یکی دیگر از پرجمعیت ترین شهرهای ترکیه و همچنین هزینه های بسیار پایین تر نسبت به شهر استانبول ، مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. پروژه های مسکونی که در ازمیر احداث شده است، زیبایی منحصر به فردی را به این شهر بخشیده است.

اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید اما نمی خواهید به استانبول بروید ، ازمیر گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

3- آنکارا: 

آنکارا به عنوان پایتخت کشور ترکیه نیز از لحاظ داشتن پروژه های ساختمانی معتبر و بزرگ در جایگاه مناسبی قرار دارد. خرید ملک در آنکارا با توجه به قیمت های ملکی پایین تر ، برای آن دسته از افرادی که نمی خواهند هزینه زیادی بکنند مناسب است. شهر آنکارا نیز از لحاظ تحصیلی در جایگاه ویژه ای قرار دارد

هزینه های خرید خانه در ترکیه

طبق معمول اگر بخواهید برای خرید ملک در ترکیه اقدام کنید برخی هزینه ها نیز همانند کشور ایران در کشور ترکیه نیز وجود دارند، هزینه هایی از جمله پرداخت کمیسیون، هزینه های کپی مدارک و … که در زیر به صورت کامل به آن اشاره کرده ایم.

خرید خانه در ترکیه نسبت به کشور ایران ، از لحاظ قیمت و ارزش زمین بسیار در جایگاه مناسبی قرار گرفته است.

ساختار هزینه هاقیمت ها
هزینه انتقال سند ملک2 الی 4 درصد هزینه ملک خریداری شده
کمیسیون بنگاه3 الی 6 درصد مبلغ ملک خریداری شده
هزینه بیمه300تا 850 لیر به ازای هر فرد
عوارض شهرداری2 الی 3 درصد مبلغ ملک خریداری شده
پول خاک80 دلار ثابت + 89 لیر به ازای هر فرد
محضری کردن کپی پاسپورت200 لیر

 

نکاتی که قبل از خرید ملک در ترکیه باید به آن توجه کنید

به خوبی می دانیم زمانی که تقاضا برای یک چیز زیاد می شود همیشه پای افراد سودجو به وسط می آید. این افراد بدون در نظر گرفتن شرایط شما قصد دارند تنها خودشان سود کنند. از آنجایی که شاهد افزایش خرید ملک در کشور ترکیه هستیم، برخی افراد سعی دارند تا سرمایه گذاران را فریب دهند. لذا نکات زیر را قبل از هرگونه اقدامی برای خرید خانه و ملک در کشور ترکیه در نظر داشته باشید:

 1. زمانی که قصد دارید ملکی را خریداری کنید، از وجود آن ملک در مکانی که فروشنده ادعا می کند اطمینان حاصل نمایید.
 2. اطمینان حاصل کنید که ملک مورد نظر شما بدهی بانکی نداشته باشد.
 3. مدارک فروشنده ملک را به درستی بررسی کنید و از طریق دفاتر رسمی و معتبر از صحت آن اطمینان حاصل پیدا کنید.
 4. اگر با قوانین خرید ملک در ترکیه آشنا نیستید از وکیل یا افراد با تجربه در این زمینه استفاده کنید. قوانین خرید و فروش ملک در ترکیه را به دقت بخوانید و کار را به افراد کاردان در این زمینه بسپارید.
 5. در صورتی که قصد اخذ اقامت ترکیه توسط خرید ملک را داشته باشید به این نکته توجه کنید که ملک شما نباید زیر 25 هزار دلار باشد. در غیر این صورت شانس شما برای گرفتن اقامت ترکیه بسیار کاهش می یابد
 6. در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی بین خریدار و فروشنده ملک می توانید از طریق دادگاه ها اقدام به درخواست برای حق قانونی خود داشته باشید.
 7. از طریق تمام اداره های پستی ترکیه می توانید درخواست خرید خانه خود را ثبت نمایید.

چرا خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه از ابعاد گوناگونی می تواند برای بسیاری از ساکنین ایران مناسب باشد. بیشتر افرادی که فکر مهاجرت را با خود به همراه دارند، یا از شرایط کشور خود ناراضی هستند یا می خواهند یک فضای جدید را تجربه کنند. خرید خانه در ترکیه به شما این اجازه را خواهد داد که بتوانید با یک فرهنگ متفاوت از نزدیک آشنا شوید و در کشوری با شرایط اقتصادی بهتر فعالیت خود را ادامه دهید.

فروش ملک در ترکیه به ایرانی ها همانطور که گفته شد رو به افزایش است و یکی از دلایل مهم آن ، نزدیکی خاک ترکیه به خاک ایران می باشد. همین موضوع سبب می شود هزینه های سفر شما به شدت کاهش یابد و دیگر دغدغه هزینه ای برای مسافرت بین ایران و ترکیه نداشته باشید.

خرید خانه در ترکیه را به هر فردی که به دنبال یک دنیای جدید و فرصت جدید برای زندگی خود است پیشنهاد می کنم.

خرید خانه در ترکیه

همانطور که قبلا نیز گفته شد قیمت مناسب املاک در ترکیه، یکی از دلایلی است که هرکسی را می تواند برای خرید خانه در این کشور مجاب کند. به عنوان مثال برای خرید یک خانه 3 خوابه 200 متری در مرکز شهر استانبول ترکیه، مبلغی بین 1 میلیون تا 1.5 میلیون لیر که در حال حاضر معادل 2.7 میلیارد تومان است بپردازید. اما برای خرید خانه ای مشابه به همین خانه در مرکز شهر تهران مبلغی پرداختی شما حدود 2 برابر خواهد شد.

از سوی دیگر کشور ترکیه برای خریداران ملک در این کشور امتیازات وسوسه انگیزی در نظر گرفته است. به عنوان مثال اگر شما در این کشور خانه ای به ارزش 250 هزار دلار خریداری کنید می توانید به راحتی برای خود و خانواده تان درخواست اخذ اقامت دائم داشته باشید. البته نگران نباشید زیرا برای خانه هایی با قیمت پایین تر نیز این شرایط البته با کمی سخت گیری های بیشتر نیز وجود دارد.

ترکیه محلی مناسب برای خرید خانه و ملک

با توجه به شرایط ترکیه، می توان این کشور را محل مناسبی برای خرید ملک در نظر گرفت. فرهنگ کشور ترکیه شباهت بسیاری به فرهنگ ایران دارد. یکی از دلایل مهاجرت به ترکیه نیز به دلیل همین موضوع می باشد. به همین دلیل است فروش ملک در ترکیه به ایرانیان بیش از پیش افزایش پیدا کرده و اکثر ایرانی‌ها به خرید آپارتمان در ترکیه و شهرهای مختلف آن روی آورده‌‌‌اند. در ضمن ترکیه به ایران بسیار نزدیک است و برای دید و بازدید می‌توانید به سادگی از طریق مرزهای هوایی و زمینی به ایران سفر کنید.

از طرفی هزینه های زندگی در کشور ترکیه پایین تر از ایران می باشد و امکانات رفاهی آن نیز بهتر از بیشتر شهرهای ماست. کشور ترکیه یک کشور اورسیایی است. به این معنا که قسمتی از آن در آسیا و قست دیگری از آن در بخشی از قاره اروپا قرار گرفته است. همین موضوع نیز یک دلیل برای خرید ملک در ترکیه برای بسیاری از افراد شده است.

این کشور جمعیتی نزدیک به 80 میلیون نفر را در خود جای داده است. اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید توصیه می کنیم که زبان ترکی استانبولی خود را تقویت نمایید. مردم ترکیه حتی با مسافران و گردشگران نیز به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند.

همچنین به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر، کشور ترکیه محل مناسبی برای تحصیل می باشد. تحصیل در ترکیه نیز یکی از راه های اخذ اقامت و گرفتن پاسپورت ترکیه می باشد.

خدمات ما برای خرید خانه در ترکیه

تیم ما با داشتن وکلای درجه یک و چندین سال سابقه در زمینه ی خرید و فروش انواع ملک های مسکونی و تجاری در کشور ترکیه  ، می تواند یکی از انتخاب های مناسب برای همکاری در جهت خرید ملک در ترکیه باشد. تیم ما بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای در کشور ترکیه و در زمینه املاک و مستغلات آن را دارد.

خرید خانه در ترکیه نیازمند دانش و تجربه ای است که با استفاده از آن بتوانید یک سرمایه گذاری درست و مطمئن را داشته باشید. خرید و فروش ملک در ترکیه به شما این امکان را می‌دهد تا برای آینده‌ی خودتان بهتر برنامه‌ریزی کنید. در کشوری امن و زیبا زندگی کنید و سرمایه‌تان در جایی پرسود استفاده کنید.

دفتر اصلی ما در شهر استانبول و در خیابان بغداد واقع شده است. در صورتی که قصد خرید خانه در ترکیه را دارید می توانید از یکی از راه های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

پروژه های مسکونی در ترکیه

یکی از چیزهایی که امروزه بیشتر مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است، پیش خرید آپارتمان هایی است که در حال ساخت است. در اصطلاح ما به آنها پروژه های ساختمانی می گوییم.

بخاطر اینکه بیشتر ایرانیان علاقه مند به خرید آپارتمان در ترکیه هستند، ما شرایطی را فراهم ساخته ایم تا به واسطه آن بتوانید پروژه های ساختمانی که هنوز تکمیل نشده اند را با یک قیمت مناسب پیش خرید نمایید.

این سرمایه گذاری بسیار سود ده و زود بازده می باشد. چراکه شما با صرف هزینه کمتری می توانید اقدام به خرید ملک در ترکیه نمایید و بعد از چند ماه می توانید خرید خانه در ترکیه خود را به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار عالی مد نظر بگیرید.

برای اینکه بتوانید از انواع پروژه های ساختمانی دپارتمان ما با خبر شوید بهتر است همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

چگونه با خرید ملک در ترکیه می توانم اقامت ترکیه را دریافت نمایم؟

برای اینکه بتوانید از طریق خرید خانه در ترکیه اقدام به دریافت اقامت خود کنید ، نیاز است تا خانه ای به مبلغ 250 هزار دلار خریداری کنید. پس از خرید خانه ، ظرف مدت 3 ماه می توانید پاسپورت ترکیه خود را دریافت کنید

آیا می توانم پروژه های ساختمانی را پیش خرید کنم؟

بله – یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری ، پیش خرید پروژه های مسکونی می باشد. دپارتمان ما با داشتن 100 پروژه مسکونی و تحویل بیش از 3000 پروژه مسکونی و آپارتمانی به خریداران ، مفتخر است اعلام کند یکی از بهترین ارائه دهنده های خدمات مسکونی به ایرانیان می باشد.

آیا ایرانیان می توانند اقدام به خرید ملک در ترکیه نمایند؟

بله – با توجه به اصل تقابل، ایرانیان می توانند به راحتی در کشور ترکیه اقدام به خرید خانه نمایند. اما نکته مهم این است که حتما قبل از هرگونه اقدامی برای خرید ملک در ترکیه، حتما از وکیل برای خرید خانه استفاده نمایید.

کمترین قیمت خانه در ترکیه چقدر است؟

قیمت خانه ها با توجه به شهر و منطقه مورد نظر شما تعیین می شود. معمولا شهر استانبول گران ترین شهر ترکیه می باشد. اما در همین شهر نیز می توانید به دنبال خانه هایی با قیمت پایین باشید. برای خرید خانه های ارزان قیمت می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

آیا می توان در ترکیه به صورت قسطی خانه خریداری کرد؟

بله می توانید با شرایط ویژه ای که برای این موضوع در نظر گرفته شده است خانه ها را به صورت قسطی خریداری نمایید

مشاوره و خرید
مشاوره رایگان خرید ملک
مشاوره و خرید : 09301748024