جینگو >

درباره ی ما

در باره ی ما

مجموعه جینگوبینگو پس از سالها فعالیت در زمینه خرید و فروش اجناس و اقلام مورد نیاز مردم تصمیم گرفت تا شروع به فعالیت در حوزه ی خرید و فروش املاک کشور های بزرگ و پیشرفته نماید و به همین دلیل همینک قادر هستیم تا تمامی نیاز هایی را که مردم ایران برای اخذ اقامت یا مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی دارند را برطرف سازیم تا بدون دغدغه و با خیالی آسوده به کشور مقصد سفر نمایید.

علاوه بر فراهم آوردن مقدمات اقامت و مهاجرت ، موسسه جینگوبینگو دارای مشاورانی زبده و با تجربه می باشد که می تواند شما را در امر سرمایه گذاری در کشور های خارجی راهنمایی کنند ، همچنین موسسه ما قادر هست تا فرزندان شما را نیز در بهترین مدارس و دانشگاه های کشور مقصد ثبت نام نماید تا دغدغه آزمون های ورودی دانشگاه ها را نداشته باشید.

تحصیل در کشورهای مختلف

فراهم آوردن بستری مناسب برای تحصیل فرزندانتان در معتبر ترین دانشگاه ها و مدارس دنیا ، اعزام بیش از 500 دانشجو برای تحصیل در دانشگاه های بزرگ در رشته های مختلف.

سفری آسوده

فراهم آوردن مقدمات سفر به تمامی کشور های بزرگ برای کاهش دغدغه های شما همراه با تجربه چندین ساله در سفر به اقصی نقاط دنیا ، پس تا با شما هستیم آسوده خاطر باشید.

اخذ اقامت

اخذ اقامت با روش هایی قانونی و سرمایه گذاری پر سود ، ارائه راهکارهایی بسیار مناسب و همراه با مشاور هایی تاپ برای گزینش بهترین تصمیمات به منظور سرمایه گذاری.
تماس اینستاگرام Whatsapp
021-28427706